Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaproszenie do hotelu

Polecane posty

Gość gość

Po całkiem fajnej imprezie firmowej zostałam zaproszona do hotelu. Cel zaprosin był raczej jasny, ale nastrój był tak rozluzowany, że ciekawość przeważyła. Na drugi dzień najchętniej zapadłabym się po ziemię. Koszmarny wstyd. Mimo to, podniecenie, które przeżyłam nie chce ustąpić. Ma ktoś takie doświadczenia? Mam 38 lat i dosyć odpowiedzialne stanowisko. Ambicji na sexbombę nigdy tak naprawdę nie miałam. Z wyglądu jestem raczej przeciętna, jak na mój wiek. Do tej pory byłam bardzo ostrożna, jeśli chodzi o reputację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz co, po takim wstępie nie zdradzić pikantnych szczegółów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na myśli? Jakie szczegóły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość66
ile raz jak gdzie jakie pozycje kto to był czy ci sie podobała wszytsk wtdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pikantne", w tym kontekście, oznacza szczegóły, które tutejsi koniobijcy mogą użyć przy codziennym kafe-onanizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXXXXXX
słuchaj no nie jestesmy na obiadku rdzinnym tylk ow dziale erotyka chyba. niech wykorzystuja sobie do czego chca To twoja historia. mnie zaciekawi pewnie a inni to juz ich sprawa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem. Wrzuciłam temat, bo jakoś tak może naiwnie, myślałam, że to mnie uspokoi. Teraz nie jestem tego pewna. To była naprawdę pikantna sytuacja i sama się dziwię, że byłam w jej środku. Wygląda na to, że sama się nie całkiem znam. I o to chodziło mi przy wrzucaniu tematu. Czy to normalne i w miarę często spotykane, czy jestem raczej wyjątkiem? Raczej to drugie, z tego co widzę. Krótko mówiąc: teraz poznaję moją drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam i pozwalałam na rzeczy, na które wcześniej nawet w filmach nie chciałam patrzeć. Teraz mam z tym problem, bo nie wiem czy całość zostanie tajemnicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXXXXXX
opowiadaj co sie działo moze cos sie wymyslii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu dużo mówić. W pokoju szybka macanka. Czułam się przy tym od początku naprawdę dobrze. Kazał mi się rozebrać. Zrobiłam, co chciał. W tym momencie bałam się, że się rozmyśli. Ale był to nieuzasadniony strach. Klęcząc zrobiłam to, co naga kobieta robi mając przed sobą stojącego mężczyznę. Byłam trochę jak w transie. Potem łóżko. Intensywnie ale normalnie. To co nastąpiło trapi mnie teraz. Chciał, abym przeszła do innego pokoju. I prawie wypchnął mnie za drzwi. On musiał coś załatwić i potem obiecał mnie może znowu zaprośić. Jak sobie obecnie tą sytuację przypominam, nie mogę sama uwierzyć, że to fakt. I, że to wszystko odbyło się kilka dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pół godziny wcześniej obawiałam się, że ktoś z recepcji mnie może znać. Starałam się przejść jak najszybciej. Niedługo potem prawie nie miałam problemu szukając w bardzo jednoznacznej sytuacji innego pokoju. Nawet nie wiedząc, kogo w nim zastam. Albo, czy kogoś nie spotkam na korytarzu. Teraz dostaję ciarek, jak o tym myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXXXXXX
jezlei wyglądasz normalnie w jakim Ty wieku w ajkim on jakies bezposrednie zaleznosci słuzbowe macie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 38, on około 30. Pracujemy w różnych filiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościnna w kroku locha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXXXXXX
olej go to frajerska rura i juz jakbys była jaka brzydka duza róznica wieku. fkat faktem nie pwoienien tego robic ale móglby a jak nie ma przeciwskazan to wioskowy głupek nie masz czego sie obawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był dziwny wieczór. Byłam dla każdego kto chciał i jak chciał. Jak nigdy dotąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXXXXXX
gość dziś To był dziwny wieczór. Byłam dla każdego kto chciał i jak chciał. Jak nigdy dotąd Tego nie rozumiem jasniej prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam z facetem w łóżku. Potem on chciał, abym dała jego koledze w innym pokoju. No i przeszłam bezwstydnie do tego innego pokoju. Tak jak stałam. Bez żenady. To było dziwne. Teraz wiem, że zachowałam się jak prostytutka i że lubię być publicznie nago dyrygowana. Pozatym, że mam nie tylko to coś między nogami pod brzuchem co panowie lubią. Byłam bezwstydna i wtedy to mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXXXXXX
i duzo kolesi tej nocy Cie w*******o ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ze czterech, byłam tak pijana że nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXXXXXX
i tak na golasa od pokoju do pokoju chodziłas ?? potem odzyskałas ciuchy \ile orgazmów miałas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym drugim pokoju było trzech i jedna pani. Po pewnym czasie jeden wyniósł się z tą panią. Mnie po prostu nic nie peszyło. Kiedy znowu wracałam do pierwszego pokoju, natknęłam się na sprzątaczkę. Chciałam przyśpieszyć i szybciej przebiec (resztka wstydu). W tym momencie kapnęła ze mnin na dywan wielka kropla. Ona zaczęła mnie besztać, a ja chciałam się z nią kłócić. Dobrze, że moi kolesie całość załagodzili. O tym zdarzeniu właściwie zapomniałam. Dopiero po dwóch dniach wszystko mi się znowu ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXXXXXX
Lubisz być zdominowan widze. no i uj na drugi raz jedne pokoj i wspolna imprezka. wyjebia Cie w grupie bo widac Lubisz byc tak wydymana i oki kazdy lubi co innego. To Twój pierwsyz raz cz tak miałas wczesniej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas nago. Ciuchy dostałam na koniec na korytarzu. To niesamowite. Ja przecież jeszcze prosiłam o to, aby mnie brali. Nawet pozowałam. I czułam się wtedy wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak upokorzona nigdy wcześniej nie byłam. Ale tego wieczoru nie miałam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXXXXXX
moze dali Ci jakies extazyy chiałas byc pozadnie zerznieta moze doceniona niska samoocena i fakt ze młodsz chłopaki chcieli Cie wyj***c O pozowłas znaczy chciała sie pochawlic Swoim ciałem oo omoze to wąłsnie o to chodizło p,s, mozesz pokazac kawałek siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słaba prowokacja i marny temat.Ze sposobu w jaki chcesz nas zainteresować wynika, że tylko głupek da się wkręcić.Kit !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXXXXXX
biorac po uwage niestworzone hitsorie internetu to na dwoj***abka wrózyła ooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słaba prowokacja i marny temat.Ze sposobu w jaki chcesz nas zainteresować wynika, że tylko głupek da się wkręcić.Kit !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat nie był pomyślany jako atrakcja. Chciałam po prostu usłyszeć, że nie było tak nienormalnie. Ale raczej było. To, co się działo napewno nie jest dla innych bardzo ciekawe. To jest mi jasne. Chciałam to tylko z siebie wyrzucić. Temat jest słaby. Moje wspomnienia, a przede wszystkim obawy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×