Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niesmialy kolezka

Karuzela vol.2

Polecane posty

Jeszcze bym dodała ale się powstrzymam:D przedyskutujemy innym razem:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i masz... zakręciła tyłeczkiem i zwiała... a nas zostawiła ze sterczącymi paukami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyfrak hej gdzieś się podziewał jak wybuchła wojna o honor kobiet na pokładzie z widmokiem? Larum grali a tyś co ..dwa baty ćwiczył :D No, ale dobrzy ludzie pomogli zło zniszczyć;) jeszcze gdzie niegdzie wynurza się z odmętów ale całkiem rezon stracił by uwłaczać.Dobra tam mów z czym przychodzisz. Dwa baty prawisz? :) już ja wola 4 cyce jak donice ;) :D X Koleżko nieśmiały śmiało poczynasz ;) Gdzie do niewinnego dziewczęcia łapy w cyce pchać! Rumieniec na twarzy od takich bezeceñstw tylko zdarzyć się może. Wstyd, poruta. Jakaś etykieta niech obowiązuje. Mośc***anowie! A dalej mi pauki chować. Wieprze nienasycone. :D Takie sprawy zostawcie profesjonaliście. Już łon dobrze będzię wiedział jak łono podatnym uczynić. Tak więc cicho tam siedzieć i do kajuty mi tu nie zaglądać! Sukni nie podnosić! Za warkocze nie łapać! Basta mówię! :D a teraz jak pozwolicie.. halo kwiatuszku jesteś tam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zamiast kwiatuszka moźe być czerwona roałoźysta róźa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitanie, jestem bezczelny, ale na żywo? Tak przy wszystkich damę za piersi chwytać? :O Panie Kapitanie! Ja w tańcu uwiodę... I zabiorę w ciche i dyskretne miejsce... ;) Kapitan musi szukać dalej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozłoźona z młodymi płatkami,potrzebująca dużej ilości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiały a skąd wiesz delikatnie mówiąc czy ja nie jestem już po buzi...a tańce .. Jestem w tym mistrzem... Mówia napij się...:D Pij! Jak dają. Ze mną się nie napijesz!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Rozłoźona z młodymi płatkami,potrzebująca dużej ilości..... X O matko! nie rób mi tera takich rzeczy ludzie patrzą! No dobra lubię przy ludziach ale łobcych. Psst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To do jutra kapitanie,cieszę się, źe moja róźa została podlana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze Kapitanie. Jednego się napije :) A tymczasem zabieram się, bo słyszę że krzyczy już na mnie :P X Kapitanie, nawyki z pewnej szkoły, nie pozwalają mi na trzymanie oponenta, zbyt blisko swoich pleców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×