Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kociara09

powiększenie piersi jakie implanty

Polecane posty

Gość kociara09

Cześć! Planuję poprawić wygląd swoich piersi- to od zawsze było moim cichym marzeniem, ale dopiero od niedawna jestem w stanie pozwolić sobie na taki wydatek. Od jakiegoś czasu sporo czytam w sieci na temat zabiegu i jego szczegółów. Chcę mieć minimalną wiedzę zanim pójdę na konsultację :) ale może podpytam was tutaj o kilka rzeczy- czy chirurg pomoże mi dobrać odpowiednia wielkosc implantów? czy one wszystkie są takie same tylko roznia sie wielkoscia czy sa rozne rodzaje? skad mam wiedziec, ktore sa najlepsze? Im lepszy implant tym wyzsza cena zabiegu? co z uprawianiem sportu po zabiegu? Moze to glupie pytania, ale jestem laikiem w temacie, wiec prosze o wyrozumialosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wcale nie sa glupie pytania. To dosc powazny zabieg i normalne, ze czlowiek chce miec jakas wiedze w tym temacie, zanim pojdzie pod skalpel :D z tego co wiem to masz rozne rodzaje implantow- maja one rozne ksztalty, w zaleznosci od tego jaki efekt chcesz uzyskac- czy tylko powiekszyc czy tez podniesc biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankawik
tak, implanty maja rozne ksztalty- ja np. chcialam podniesc piersi, nie powiekszyc, wiec chirurg polecil mi okragle. a co do marki to mam Mentor, bo sa najlepsze- tak mi lekarz powiedzial, ze to najbezpieczniejsze implanty dostepne na rynku, ktore maja bardzo niski odsetek powiklan. Dla mnie to bylo mega wazne, bo to moja peirwsza tak powazna operacja i kwestie bezpieczenstwa i zdrowia to priorytet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam mentor, od operacji minelo pol roku. i jestem zadowolona, ze wlasnie te implanty wybralam. operacja przebiegla bez problemow i dla mnie tez dosc istotnym argumentem bylo to, ze to najbezpieczniejszy produkt oferowany przez wiekszosc klinik chirurgii plastycznej. a tak miedzy nami to popularne celebrytki tez wybieraja mentor- taka chodakowska, rozenek czy siwiec- maja wlasnie implanty mentor. a nie oszukujmy sie- taka gwiazda zawsze wybiera najlepszy produkt bez wzgledu na cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiedz że mają mentory???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
a ja myślę ze warto też porozmawiać z lekarzem jakie proponuje implanty. Ja mam eurosilicone i jestem bardzo z nich zadowolona. a nie jestem świeżo po operacji - już jakiś czas je nosze i jest na prawdę bardzo ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllak
Ja też dopiero przymierzam się do takiego zabiegu i z tego co czytalam- zarowno opinie kobiet, jak i lekarzy- to chyba mentor to najlepsze implanty. Przede mna jeszcze troche czasu zanim podejme ostateczna decyzje, ale mnie przekonuje dozywotnia gwarancja czy wlasnie powiklania, ktore zdarzaja sie bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derbinka
no to zależy od lekarza co zaproponuje. ja mam eurosilikonki i nie żałuję bo noszą się dobrze, i też mają gwarancję. także wiecie - trzeba to wszystko dobrze przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, propozycja lekarza jest wazna, ale mysle, ze profesjonalny chirurg poleci sprawdzony bezpieczny produkt. implanty mentor sa obecnie najlepsze na rynku, maja bardzo niskie ryzyko powiklan, ktos wyzej juz o tym to wspominal. dla kobiety, ktora na przyklad boi sie 'isc pod noz' to argument przemawiający za zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma ktos polecać to własnie lekarz jak najbardziej. On dobiera implant a pozniej operuje! no i się zna na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasmilla
no tak, lekarz poleca, ale dobrze jest mieć jakieś pojęcie na temat powiekszania piersi i implantów dostępnych na rynku. ja na przyklad niedawno dowiedzialam sie, ze niektore z nich mają wszczepiony chip, ktory powoduje, ze diagnostyka pod katem raka piersi jest utrudniona. implanty mentor takiego chipu nie mają i kobiety mogą bez problemu badać sie i miec pewnosc, ze obraz na rezonansie magnetycznym jest prawidlowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale takie informacje powie Ci tez lekarz na konsultacji właśnie. także co jak co ale lekarz jest największą skarbnica wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurbutka
moim zdaniem najlepiej iść do lekarza i skonsultować jakie implanty i jaki rozmiar dla Nas będzie najelpszy, mi wilekość i rodzaj implantu dobierał lekarz ze szpitala Puławska Lux Medu dzięki niemu piersi mam dobrze zrobione i niektózy nawet nie domyślają się, że mam sztuczne piersi, dobry lekarz to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie chirurg poleca konturowe mentor, na razie zastanawiam się jeszcze nad rozmiarem. Waham się miedzy cpg 332 i cpg 333 :) najwazniejsze jest dla mnie, by operacja przebiegła bez problemów, ale chyba z marką mentor nie ma o co się martwic, duzo dobrego naczytalam sie o tym producencie, powiklania zdarzaja sie bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
Mi polecił doktor Eurosilicone i jestem zadowolona z tych implantów! bardzo dobrze się noszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka131
To fajnie, że dobrze się noszą, ale nie tylko to jest istotne podczas wybierania implantów. Naturalny wygląd-istotna sprawa, ale dochodzą też kwestie bezpieczeństwa i tu akurat polecana marka mentor chyba przoduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnna570
No tak, implanty Mentor to najbezpieczniejsza marka implantów dostępna obecnie na rynku. Nie bez powodu Siwiec, Chodakowska czy Rozenek właśnie wybierają tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika091
od jakiegoś czasu myślę o powiększeniu biustu i powiem szczerze, glownie skupialam sie na poszukiwaniach dobrego chirurga. a tu widzę, że wybor implantow niemniej istotny... dzieki za watek, na pewno bede tu zagladac, zeby wyrobic sobie zdanie w temacie najlepszych implantow dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mentor- najlepsze. Słyszałam to już od kilku chirurgów. Naturalny wygląd, bezpieczeństwo, rzadkie powikłania. To chyba najwieksze plusy przemawiające za tym producentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula 37
Mentor !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiaczka
Wiadomo, wybór implantów to indywidualna sprawa ;) ja akurat postawiłam na mentory i polecam, bo jestem zadowolona :) piersi wyglądają naturalnie no i mam pewność, że z moim zdrowiem wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka93
hej, jak cenowo wypadają implanty Mentor? Naczytałam się, że wybierają je nawet celebrytki i nie wiem czy to producent, który jest w zasięgu mojego portfela :P ktoś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depinka
ja jak powiększałąm piersi w szpitalu lux medu napuławskiej to lekarz mi wszystko wytłumaczył co i jak, dobrała odowiednie implanty a ja jestem bardzo zadowolona z efektów piersi wyglądają naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Jeżeli chodzi o powiększanie piersi to najpierw trzeba znaleźć dobrego specjalistę i mogę wam polecić dr. Chomicką - przyjmuję w Warszawskim Lux Medzie na Puławskiej, warto udać się do niej na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to jakie implanty będą dla nas odpowiednie najlepiej zapytać lekarza. Ja podobnie jak Nina trafiłam z polecenia do dr. Chomickiej i bardzo miło wspominam swoją pierwszą wizytę u niej w szpitalu na Puławskiej. Doktor ma dobre podejście, cierpliwie tłumaczy wszytko i doradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desorka
najlepiej icś do chirurga i zapytać o interesujace Nas aspekty powiększania piersi, ja powiększałam biust w szpitalu lux medu na puławskiej i wszystko jasno mi objaśniono, żadnych niedomówień, jestem zadowolona bo to miejsce pełne profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaa12
do: bajaderka93 2018.03.15 Nie wiem dokladnie, bo nie powiekszalam piersi (mam taki plan dopiero), ale z tego co widzialam na jakiejs stronie kliniki- mentory to ok. 13tysiecy zlotych? Pewnie to zalezy tez od chirurga, kliniki, moze rozmiaru implantow? Najlepiej isc na konsultacje i sie dowiedziec wszystkiego od specjalisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa129
Mimo wszystko uważam, że bez względu na cenę- warto wybrać mentory. Płacimy nie tylko za ładnie wyglądające piersi, ale też bezpieczenstwo, a producent zapewnia dożywotnią gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×