Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ramoneskaa

akcesoria samochodowe

Polecane posty

Gość Kucia

Kamerka, zdecydowanie kamerka, czasami na drogach się dzieją takie rzeczy, że szkoda gadać... Ja z racji dystansów które pokonuje kupiłem sobie taką kamerkę z jonizatorem powietrza Xblitz P500. Warto własnie w taki lepszy sprzęcik zainwestować jak się dużo jeździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Różnego rodzaju fajne akcesoria samochodowe znajdziecie na stronie www.odjazdowenaklejki.pl Od nich zakupicie naklejki na samochody, breloki do kluczy, folie na światłą samochodowe i inne gadżety motoryzacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za takim akcesoriami jak oleje silnikowe, kosmetyki samochodowe czy płyny do chłodnic polecam zajrzeć na stronę www.buwar.pl Jest to hurtownia, która zajmuje się sprzedażą tego typu produktów do samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rllo

Fajny wybór świateł, bezpieczników, ringów CCFL, spryskiwaczy lamp, dyszy spryskiwaczy czy czujników parkowania (w tym także czujników z kamerą) będziecie mieć w  www.sklep-otoparts.pl/  w Białymstoku na ul. gen. Bema. Solidna jakość i przyzwoite ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oferta w sklepie www.jgdetailing.pl wygląda na solidną. Wyposażają myjnie i firmy, które zajmują się detailingiem a to myślę, że dobrze o nich świadczy. Zerknął bym do ich propozycji, bo mają także sporo ciekawych propozycji dla klientów indywidualnych, coś dobrego uda się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pansamochodzik

Jeśli jestescie zainteresowani odnowiem wnatrza samochodu bo wasze fotele juz swoje lata maja polecam zajrzec tutaj pokrowce szyte na miare https://www.pokrowcenamiare.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli ktoś szuka namiotu na auto to polecam sklep wildcamp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również polecam wam rozejrzeć się za akcesoriami i gadżetami samochodowymi na stronie www.odjazdowenaklejki.pl Firma ta ma szeroką i ciekawą ofertę więc na pewno znajdziecie tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modin

Przede wszystkim warto zadbać o piękne utrzymanie auta i tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci, abyś również zwrócił uwagę na ofertę producenta Hek Cosmetics, ponieważ mają szeroką listę kosmetyków samochodowych zarówno do wnętrz, jak i stosowania na zewnątrz do lakieru, czy również felg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za rejestratorami jazdy, systemami car aduio i innymi akcesoriami samochodowymi tego typu to polecam wam zajrzeć na stronę stopolgroup.pl Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KacperSz

Natomiast jeśli będziecie potrzebowali dobrej jakości w zakresie wycieraczek samochodowych na szybę przednią oraz tylną to polecam odwiedzić stronę producenta Visee i dowiedzieć się jak są wykonane ich produkty oraz jakie będą odpowiednie do Waszego auta i to zarówno na przód, jak i tył. Ja używam Aquatec i na tył Backside, w pełni się sprawdzają i jednocześnie zapewniają równomierne zużycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wideorejestrator garett road 9 - polecam. Wg mnie najlepsza opcja na rynku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas wszystkie zakupy sprzętu motoryzacyjnego robiłam na woopauto.com. Niedawno odkryłam jeszcze awparts.pl i intercars.pl. Mimo to na żadnym z nich nie znalazłam boxów dachowych. Te dopiero znalazłam w sklepie doan.com.pl: https://www.doan.com.pl/boxy-dachowe-c-1418_6.html Także jak widzicie, nie ma chyba jednego miejsca, w którym można kupić wszystko. Trzeba chodzić po największych i szukać, a na pewno się znajdzie to, czego potrzebujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×