Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

17 letnia corka

Polecane posty

Gość gość
nie masz czasem wrazenie ze moze corka prowokuje Ciebie ? moze podnieca ja Twoja uwaga , widzi ze patrzysz na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem na myśli rozmowę o tym czy ona pod twoja nieobecność tak się nie zachowuje. Ta wyrozumiałość ma jakieś podłoże i nie wierzę w to że to jedynie hormony. ktoś dał jej taki impuls ku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest naturystką, jedni robią tatuaże, inni kolczyki, dziwne ubrania a ona swoją odmienność czy bunt wyraża nagością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zone zapewniala mnie ze nie ganiala przy corce nago , mowila ze moze z 2-3 razy ze byla bez stanika ale to chwilka podczas przebierania sie co do prowokowania to zdarzylo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna w tym wieku wie co to sex i napewno umie uwodzić, gdyby to miało podtekst sexualnych chodziła by umalowana w szpilkach i pończochach lub erotycznie ubrana a nie nago. Dla niej nagość to powrót do natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Gdyby była naturystką nie prowokowałaby kusymi sukienkami. choć tak naprawdę nie wiemy na ile faktycznie one były kusa a na ile to tylko stronnicza ocena autora. Jak dla mnie to chęć sprowokowania go do jakiejś reakcji, chęć wkurzenia przy wykorzystaniu albo cichej aprobacie jego małżonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie dla każdego uwodzenie to szpilki i pończochy. Może czerpać satysfakcję z takiego prowokowania - zwyczajnie podnieca ja takie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piter21 dziś Czy jezeli w pewnym momencie bylo widac jej majtki to chyba byla zbyt krotka Do jakiej reakcji ma mnie sprowokowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być skschibo . Trudno powiedzieć nie znając dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem takie czasy...dziewczyny są coraz gorsze.. zabawy w słoneczka itd . i nie zganiajcie na rodziców ,bo ile jest przypadków,że rodzice idealni,kochani a dziecko najgorsze i na odwrót..towarzystwo to druga sprawa,charakter trzecia . nie,dla mnie to nie jest normalne.jesli to impreza rodzinna to mogla zalozyc przeciez sukienke chociaż przed kolana,ale nie ze ledwo dupsko zakryte.wiadomo,że kobieta chce sie podobac i mozna pokazac troche ciała,ale bez przesady.... mozliwe,ze ma jakies zdzi..wate kolezanki i dla nich to jest normalne a chlopakom w jej wieku to sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majtki widać czasem przez zwykła nieuwagę. Prowokuje do tego żebyś się zirytował, co najwyraźniej jej sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cie prowokowala ? zgadzam sie z svarowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 27 lat i aż sie boje jak ja bede miec corke...na pewno bym wolala zeby nosila spodnie z dziurami miala irokeza na glowie w wieku buntowniczym niż przypominała dziewczyne z ulicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter21 nie wiem w jakich stronach Polski mieszkasz ,ale jak kobieta ma u nas ładną elegancką albo wiosenną sukienke to nawet ładnie jest przed kolana !!! widocznie takie lubisz,nie moja sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie naturystki uważają nagość za coś tak normalnego że nie zwracają na takie detale jak widoczne majtki czy kawałek piersi w miejscu publicznym, mam znajomych naturystów i tam nie ma problemu by się ktoś przebierał przy znajomych, widać piersi to widać dla nich to nie oni mają problem z nagością tylko reszta bo zaraz kojarzy to z sexem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w lazience . poszla brac prysznic a głowny zawór byl zakrecony ( mielismy remont) zawoala mnie , jak wszedlem zeby go odkrecic byla zakryta recznikiem , jak od krecilem powiedziala : dziekuje i stojac przedemna zsunela recznik , byla calkiem nago , usmiechnela sie odwrocila i weszla do kabiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
svarowska dziś 17 lat to dziecko, nastolatka a do kobiety jej jeszcze daleko. I nie chodzi o to co ja lubię, ale pisze jak podchodzą do tego nastolatki, na silę chcą wyglądać seksi a nie wyglądać jak ciocia klocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 letnie to były dzieci w latach 80, teraz 14 latki wyglądają jak 20 paro letnie kobiety i tak się ubierają, trzeba się dokładnie przyjrzeć czy ma 14 czy 24, a że mózg dziecka to potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autora. Wydaje mi się, e zaczyna cie fantazja ponosić i mam wrażenie ze ten wpis to jedynie prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po tej akcji co opisales w lazience mam wrazenie ze corka by chciala zebys ja zaliczyl ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piter21 dziś ani fantazja nie ponosi mnie , nie jest to tez prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Tak tak naturalnie, za moment przypomni ci się jak to przechodziłeś przy jej pokoju i masturbowała się przy otwartych drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet wez na luz , mozesz sobie ogladac naga 17 latke , kazdy facet o tym marzy , jak ci corka przeszkadza w domu zawsze moze zmiekszac u mnie :) a tak powaznie to w tym wieku laski zawsze chca jak najwiecej pokazac ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie traktuje swojego ojca jak faceta i pokazuje mu swoje wdzieki , wedlug mnie nie ma co robic tragedi , jezeli ona tylko w domu to robi to ok , sa cale rodziny naturystow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś co innego jest naturyzm a co innego te bajeczki które wymyśla autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piter21 dziś nic nie wymyslam , czlowieku zdrowy jestem i nie fantazjuje o corce !! to chore by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co innego naturyzm , a co innego pokazywanie sie specjalnie nago 17 letniej panny wlasnemu ojcu po tej sytuacji w lazience powinienes powaznie z nia porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś ojcem czy ojczymem, a może jest adoptowana? Skoro jej matka mówi że to nic takiego może to być jakaś chora gierka z tobą, gdzie matka i córka wymyśliły coś głupiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×