Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
szarlottta

mdłości i poronienie

Polecane posty

Dziewczyny co sądzicie o młościach i wymiotach w 1tr.ciąży? Przez ostatni okres moje mdłości były okropne.Od rana do wieczora. Obecnie od 3dni ustąpiły. Pojawia się odruch wymiony gdy mam brać tabletki. Przeczytałam w książce,że jeśli mdłości ustępują to może być to oznaka poronienia. Z kolei bolą mnie piersi i jestem dalej senna. Czy to może być oznaka poronienia? Obecnie mam upławy, nie miałam plamień.Mam wizytę dopiero za tydz.w pt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym tygodniu jesteś ? Nie każda kobieta ma mdłości w ciąży i nie kazda wymiotuje. Wymioty mogą się skończyć w każdej chwili samoistnie i nie koniecznie oznacza to poronienia od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawy się zmieniają i wcale nie musi to oznaczać nic złego. Nie wkręcaj się. Który to tc? Byłas już u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wlasnie jak ustaly..to poronilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore kobiety maja mdlosci tylko na poczatku a niektore przez cala ciaze. W drugiej ciazy tez mialam tak, ze kilka dni w pierwszym trymestrze nazywalam 'dobrymi dniami' bo wtedy nudnosci mnie nie meczyly i czulam sie jakbym nie byla w ciazy. Jesli nie ma plamien i boli brzucha to powinno byc ok. Natomiast jesli Twoj instynkt mowi Ci ze cos jest nie tak to jedz na IP to sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dzisiaj poronilam - 6 tydzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 6 i 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi. Masz dziecko czy to 1 wsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8tc, jutro idę do lekarza,ale nie wiem czy mnie przyjmie. Myślicie,że jak zrobię beta hcg to wyjdzie,że mogłam poronić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno po co sie nakrecasz. moze po prostu PRZESZŁO. ja bym sie cieszyła. jestem w 11 t i mam dosyc tego rzygania i mdłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednorazowo beta i tak nic nie powie. Trzeba zrobić 2 razy w odstępie 48godzin żeby zobaczyć jaki jest przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wszystko widzisz w złych barwach to życzę powodzenia, bo ciąża to sprawdzian cierpliwości. Ja w 8t byłam jeszcze przed pierwszą wizytą u gina i usg. Opanuj się bo zwariujesz do rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam do rozwiązania... Po porodzie dopiero się zaczyna. Ja tak wariowałam, że znajdowałam synowi choroby nawet przeze mnie w 6 m-cu życia miała badanie oka pod narkozą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za link. Mam jednak pytanie-w 1trym.w przypadku poronienia ile jest wód płodowych? Czy jest ich na tyle,że będą ciekły mi po nogach czy np.będę miała w większości mokre majtki> Może dla niektórych będą to głupie pytania,ale jest to moja pierwsza ciąża i nie mam bladego pojęcia jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 1trym nie masz prawie w ogóle wód. Jest ich ok 100ml. Dopiero w 2 trym mierzy się ilość wód także nawet jakbyś poroniła to jedyne czego możesz się spodziewać w 8tc skurczów brzucha i dużej ilości krwi. Ze skrzepami. Poczytaj trochę o ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko przecież tu się w nerwicę wpedzisz i dziecko będzie w ciągłym stresie. To dopiero 8tydz a ty już tyle problemów sobie wyszukalas że głowa mała. Powinno ci się odciąć internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciazy wymiotowalam od 7 do 23 tyg. Nie potrafilam przestac nawet na dobe. Krytyczne momenty kiedy nie mialam sily odejsc od ubikacji, bo kiedy wypijalam lyk wody to zwracalam chyba litr. Kilkakrotnie bylam w szpitalu, lekarze bali sie ze sie odwodnie, a dzidzia rosla. Bardzo silna ta moja corka jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie ustaly w 8 tc i to byl niestety koniec. ale ustapily tez inne objawy czyli sennosc nadrwazliwosc na zapachy itp. po prostu z dnia na dzien przestalam czuc sie jak w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Witajcie!

Dwa razy bylam w ciazy i dwa razy  z dnia na dzien ustapily mi ciazowe objawy.W pierwszej ciazy stracilam maluszka w 12 tygodniu ciazy (zabieg lyzeczkowania musial byc konieczny) po poltora miesiaca zaszlam w kolejna ciaze.Wszystko bylo dobrze,mldlosci,zmeczenie,brak apetytu na niektore potrawy,bol i powiekszenie piersi itp.Serce dziecka zaczelo bic w 6 tygodniu ciazy.Dwa tygodnie po wizycie u ginekologa podswiadomie czulam ze cos jest nie tak.Moje objawy ciazowe byly coraz mniej odczowalne!Czulam sie jak bym nie byla w ciazy.Z doswiadczenia z pierwszej ciazy bylam swiadoma co moze mnie czekac.Nie wytrzymalam,pojechalam do ginekologa.Moja lekarka podczas badania nic nie mowila tylko krecila USG.Po chwili potwierdzila moje obawy,serce dziecka przestalo bic w 8 tygodniu.Straszne uczucie.Stracilam dwoch maluszkow w ciagu 4 miesiecy.Dziewczyny! Jezeli macie watpliwosci i stresujecie sie ze cos moze byc nie tak...to nie czekajcie,idzcie do lekarza.

Pozdrawiam

Edytowano przez Ania27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie jest powiedziane że powinnaś mieć mdłosci do 9 miesiąca codziennie o tej samej godzinie o jednakowym nasileniu. Ja np miałam mdłości tylko wtedy kiedy zjadłam coś słodkiego. Przestałam słodzić nawet herbatę i mdłości ustały, bynajmniej nie zastanawiałam się czy ronię 😅

niewiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale wszelkie objawy i niedogodności ciążowe to sprawka hormonów, nawet jeśli zacznie się poronienie to objawy ciąży nie ustąpią w kilka minut, Potrzeba sporo czasu zanim poziom hormonów opadnie i objawy ustąpią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×