Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ursulanaklejka

Czy 5 kg na plusie to dużo?

Polecane posty

Gość ursulanaklejka

Jestem w 7 miesięcy ciąży i przebrałam 4,4 kg. Jak myślicie to dużo, norma, czy mało? Boję się, że po porodzie coś zostanie i będę miała problem z rzuceniem wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś trollem czy masz problemy z własną waga? Jaka waga i wzrost na przed ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy do wyboru cztery opcje. 1 wymyślasz. 2 chcesz się pochwalić że tak mało przybrałaś. 3 jesteś niewyedukowana. 4 masz zaburzenia psychiczne. Jeśli 1- jak Ci się nudzi to się cyckiem pobaw. 2 moja mama tyle przez całą ciążę przybrała więc wrażenia nie robisz, przynajmniej na mnie. 3 poczytaj trochę póki masz czas bo takie braki w wiedzy to aż strach pomyśleć jak Ty się tym dzieckiem zajmiesz. 4 psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA w ciąży schudłam... Dla mnie wiec 4 kg w 7 m-cu na plusie to duuuuużo. Zwracaj bardziej uwagę na to co jesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jesteście poyebane. Nikt na kafeterii w ciąży nie tyje. Każda matka chudnie a wszystkie dzieci są zdrowe. A waga dziecka? A waga łożyska? To ile wy wazycie przed ciąża że tylko chudniecie? 200? No poyebalo wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w 7 mcu przytylam 9 kg. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez ciąże przytylam 22.5 kg. Zaczynałam od 52.5 kg przy 173 cm. 5 miesięcy po porodzie waga 57.5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ursulanaklejka
Nie wiem czemu mam być trollem ale zauważyłam, że ta forum wiele jest takich ludzi co wymyśla. Nie wiem skąd wiedza o mojej edukacji. Zadałam zwykłe pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam 6 miesiąc i przytyłam już 5kg. Ale bardzo urósł mi biust, dzieciak swoje waży wraz z wodami i macica, a ja startowałam z ostrej niedowagi więc się nie przejmuje. Wiadomo im grubsza mama przed ciążą tym mniej powinna przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam. Może powinnam napisać że jesteś niewyedukowana w temacie ciąży. Na żaden inny nie wiem jaką masz wiedzę więc się nie wypowiadam. Po prostu powinnaś wiedzieć ile w którym miesiącu, trymestrze się mniej więcej przybiera. Wiadomo, że każda ciąża jest inna. Ale możesz poszukać w Internecie danych na ten temat i będziesz ogólnie wiedziała czy dużo czy nie. Albo zapytaj lekarza czy w normie jest Twoja waga. Ja przez całą ciążę przybrałam 14 kg. Teraz, 9 miesięcy od porodu ważę 2 kg mniej niż przed ciążą. Nie odchudzałam się. Samo spadło. Na to nie ma reguły. Tyle jest składowych wagi w ciąży że to ciężko określić. Spójrz na swoje nogi, ręce, twarz. Jeśli tam jest za dużo tzn że Ty przytyłaś. Ale możesz być np opuchnięta. W każdym bądź razie z taką wagą nie masz się narazie co martwić. I daj sobie jakiś realny czas do powrotu do wagi. Np rok. Niech się organizm zregeneruje, Ty odnajdziesz się w nowej sytuacji i wtedy zadbasz o swoją formę. Nie ma sensu się spinać bo wtedy jesteśmy tylko niezadowolone z siebie. A ciąża i poród to tak ogromny wysiłek dla organizmu, że nie powinnyśmy wymagać od siebie cudów. Nie każda to Lewandowska z kaloryferem tydzień po porodzie. Powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×