Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rengem

Pomysł na prezent

Polecane posty

Gość rengem

Może komuś się przyda - ja skorzystałam i jestem zadowolona, dzielę się pomysłem. Jest to fotoksiążka niemiejckiej firmy Saal Digital. Książka którą zamówiłam okazała się bardzo dobrze wykonana. Zdjęcia znakomicie prezentują się na wysokiej jakośc***apierze, a całość robi świetne wrażenie. Program służący do projektowania książki jest intuicyjny w obsłudze. Wysyłka jest z Niemiec, ale zamówienie złożone wieczorem zostało wysłane już następnego dnia w południe i książka dotarła w dwa dni. Dodatkowo można skożystać z kuponu rabatowego obniżającego cenę fotoksiążki o 75zł. Polecam jako pomysł na prezent świąteczny i nie tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co sądzicie o tym aby na prezent podarować znajomej torebkę? Konkretnie chodzi mi o tą https://alfasan.pl/products,torebka_corrado_martino,cor_1815_sza139 co o niej sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mężowi zamawiółam słuchawki, tacie alkomat, bratu kamerkę sportową a mamie pościel. Także w tym roku królują u mnie zakupy przez internet w sferisie hehe :P zostały i tylko dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej mamie jako prezent na święta wykupiłam voucher na weekend do spa :D W Unitral w Mielnie maja naprawdę super propozycje. Poza tym znam już to miejsce i wiem, że jest sprawdzone i że mama będzie się bardzo cieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffeebean
Dla smakosza kawy na pewno najlepszym prezentem będzie ekspres do kawy. W sklepie Sabro chyba najlepsze ekspresy. Nie są najtańsze, ale dobrej jakości. http://www.sabro.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za tydzień dzień Babci i Dziadka. Polecam koszulki woolmed. Dzięki zastosowaniu naturalnej wełny wykazują właściwości prozdrowotne i są idealnym prezentem dla naszych Dziadków. Polecam www.woolmed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najłatwiej wybrać prezent dla dzieci, tutaj polecam www.MojeKlocki24.pl gdzie znajdziecie fajne i nie drogie zestawy klocków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pschemek
Dla mnie najlepsze są praktyczne prezenty. Sam wolę takie dostawać i takie też staram się kupować innym. Lepiej też podpytać niż strzelać i kupić coś nietrafionego. Ostatnio kupiłem narzeczonej lampę UV do hybryd: http://allegro.pl/lampa-uv-do-manicure-i-pedicure-camry-cr-2171-i6754623953.html - trochę kierując się tym co sama mówiła, trochę podpytałem koleżanek. Ośmielę się stwierdzić, że to był strzał w dziesiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt to trafić w gust danej osoby i wybrać prezent zgodny z jej hobby, na stronie www.Bravis.pl masz szeroki wybór wielu rzeczy i na pewno coś znajdziesz, teraz dodatkowo mają fajne promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda najważniejsze to wstrzelić się w zainteresowania danej osoby, tylko wtedy prezent będzie udany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulana
najlepsze prezenty to te trafione, każdy prezent staram się zawsze dobrać do osoby obdarowywanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię dawać praktyczne prezenty. Polecam koszulki woolmed z wełną owczą. Oryginalny i sprawdzony prezent. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropulka
praktyczne prezenty są najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie fajnym pomysłem na prezent są buty! zamawiam na renee od jakiegoś czasu i śmiało mogę polecić modne ubrania w zadowalającej cenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dzisiejszych czasach każdy dba o swój wygląd dlatego dobrym pomysłem może być dobra szczoteczka elektryczna do mycia zębów czy też inne produkty do pielęgnacji jamy ustnej zobacz sobie http://www.likemysmile.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×