Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Będzie córka jestem załamana...

Polecane posty

Gość gość
Nie będziemy wybierać żadnego żeńskiego imienia. Po nowym roku skonsultujemy się z prawnikiem czy po porodzie możemy się zrzec praw rodzicielskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia pierwszego urodziła syna moja matka pierwszego urodziła syna obie mają zj****y charakter i poważne zaburzenie osobowści, z którym nic całe życie nie zrobiły i zniszczyły życie wielu osobom. autorko, jeśli Cię to pocieszy jak chciałaś pierwszego syna to trzeba było się inseminować albo adoptować starszego chłopca i młodszą dziewczynkę dla kontrastu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze autorko , mozesz normalnie zrzec sie praw i zostawic dziewuszysko w szpitalu , moze ktos wezmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie bym się zamieniła na córeczkę bo o niej marzę od lat a za miesiąc mam urodzić chłopca tez jestem załamana. Dałabym wiele za dziewczynkę. chłopcy są mi zupełnie obojętni i nie rozumiem ich świata przepełnionego stworami, agresją i innymi pierdołami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
was powinno się sterylizować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście chore! Macie jakieś braki z dzieciństwa, że tak wam zależy na tych falbaneczkach? Ja się całe dzieciństwo bawiłam lalkami i etap falbaneczek mam za sobą. Mam cudownego 7-letniego syna i teraz jestem w ciąży i jest mi absolutnie wszystko jedno, byle tylko dziecko bylo zdrowe. Tyle jest chorych dzieci, a wy się płcią przejmujcie. Naprawdę smutno się to czyta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 18:39 ja mam syna i nie interesują go ani stwory ani agresywne zabawki. Pasjonuje go kosmos, ale nie zadne star wars tylko planety, gwiazdy. Ogląda na ten temat wszystko, czyta książki o tym. Jak byl mlodszy to bawil sie autkami. Niegdy nie mial zajawki na pistolety potwory itp. Wszystko zależy od charakteru dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:39 serio tak postrzegasz chłopców?? Bardzo mocno się mylisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba prowokacja. Nie wierze, ze mozna zrzec sie dziecka z powodu plci. Oddaj, na pewno ktos pokocha maluszka. A ty nie miej wiecej dzieci bo sie nie nadajesz na matke. Twoja rodzina to niezla patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nakrecajcie sie przeciez to prowo na kilometr zwlaszcza po tekscie o konsultacji z prawnikiem. :D do garow baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi aż przykro, jak to czytam. Owszem, każda z nas ma prederencje co do płci dziecka, ale rozsądna, inteligenta, dojrzała kobieta będzie zadowolona przede wszystkim z faktu ciąży i zdrowia dzidziusia. Autorko, myślę że decyzja o oddaniu do adopcjo jest najlepszą jaką mogłaś podjąć dla dziecka, ale polecam jeszcze poszukać rodziny dla dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na osiedlu jest taki co ma w jajkach same ślepe naboje bo ma 3 córki. Wszyscy mają z niego niezłą bekę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś -> a to osiedle to w PGRrze pod Biłgorajem ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to ja ciebie przebije , u nas na osiedlu byl taki co tak strzelal slepakami ze az 5 corek ustrzelil ale po 5 corce odszedl od zony , nie wytrzymala jazgotu 6 bab , tez sie z niego cale osiedle nabijalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×