Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 KatarinaJF

Wakacje 2018

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰

W 2018 niestety nigdzie nie by艂am 馃槥聽teraz nadrabiam i w marcu lec臋 do Turcji. Ju偶 z tui wykupi艂am wycieczk臋, mam przelot enterem, hotel 5 gwiazdkowy i jedzonko w all. Baklawy z ch臋ci膮 spr贸buj臋 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ostatnio by艂em na wyprawie z Aliena Tours聽niesamowita sprawa! Tyle uda艂o si臋 zobaczy膰 te zabytki, widoki, smaki聽 i zapachy. Fajnie 偶e uda艂o si臋 pozna膰 zwyk艂ych ludzi ich codzienne 偶ycie wizyta w ira艅skim domu to co艣 czego nie zapomn臋 do ko艅ca zycia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kutza

my na 2019 obrali艣my cel Tunezja 馃檪 MAmy ju偶 zarezerwowane wakacje z biura Coral Travel z pi臋knym pokojem zje偶dzalnie, animacje dla dzieci i w super lokalizacji hotel. Ju偶 odiczam do wyjazdu.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madzia31

w 2018 by艂am nad Polskim morzem - w tym roku tez planuj臋 馃槈聽bardzo spodoba艂o mi si臋 w Ustce i w Hotelu Lubicz, w kt贸rym zatrzyma艂am si臋 razem z m臋偶em i namawiam go, 偶eby znowu tam jecha膰 馃槃聽wypocz臋li艣my, zrelaksowali艣my si臋 w SPA i medical resort, z hotelu mieli艣my ca艂kiem blisko na pla偶臋 (a trzeba przyzna膰, 偶e pogoda nam si臋 uda艂a) wi臋c jako艣 nie mam teraz ochoty ryzykowa膰 i jecha膰 gdzie艣 gdzie nie wiem co i jak wygl膮da, tylko wol臋 jecha膰 w sprawdzone miejsce聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kasaiia020

Teraz to ju偶 wakacje 2019. Jakie艣 plany macie? Czy decydujecie si臋 na wyjazd z dnia na dzie艅? My planujemy na nocowanie wybra膰 sobie okolice Trz臋sacza, poniewa偶 odkryli艣my聽Labirynt Luster w Trz臋saczu, a dzieciaki i m膮偶 uwielbiaj膮 takie wyzwania, wi臋c na pewno b臋d膮 chcieli sobie wszystko sprawdzi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Luna

My je藕dzimy zawsze spontanicznie - nigdy nie mo偶emy zaplanowa膰 wcze艣niej urlopu, st膮d pada na spontan. Ostatnio byli艣my na Maderze, gdzie pomog艂a nam madeiradreams.pl i by艂o rewelacyjnie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 danusia

Mia艂am okazj臋 skorzysta膰 w ubieg艂ym roku z zaproszenia przyjaci贸艂 gej贸w na 艣lub na Maderze i powiem szczerze, 偶e wakacje by艂y mega udane. Ch艂opaki korzystali z pomocy madeiradreams.pl i wszystko uda艂o si臋 bosko

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pola

Ja z racji bycia studentem stwiam w艂asnie na takie wyjazdy zazwyczaj z Party Camp. Przede wszytskim dlatego, 偶e nie s膮 drogie a stanard i atrakcje s膮 bardzo fajne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Janek

Mam cz臋sto niedookre艣lone terminy uurlopu wiec najcz臋艣ciej je藕dzimy na urlopy totalnie na spontanie. We wrze艣niu wybrali艣my si臋 w ten spos贸b na Mader臋, gdzie poznali艣my wysp臋 wzd艂u偶 i wszerz z madeira dreams. Polecam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mysza

Znajoma zaprosi艂a mnie na spontaniczny wypad na Mader臋, gdzie zwiedza艂y艣my wysp臋 z polsk膮 przewodniczk膮 z madeira dreams. Jeste艣my oczarowane miejscem i jego klimatem!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

W tym roku w ko艅cu wybieramy si臋 w Truskawiec na Ukrainie truskawiec.com.pl maj膮 teraz ni偶sze ceny i warunki spoko. W 2020 s膮siadka wyje偶d偶a艂a, mimo pandemii wszystko dzia艂a艂o. Korzysta艂a z medea centrum zdrowego wypoczynku Wroc艂aw聽i jest zadowolona.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×