Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Młody 23 dojrzała na już

Mlody prawiczek szuka dojrzałej kobiety na niezobowiązujące spotkania ;)

Polecane posty

Gość Młody 23 dojrzała na już

Witam wszystkie dojrzałe panie (może niektóre to bardzo zdziwi o ile tu są na tym forum ;)) od 40 nawet do 50 latek[ takie też mnie interesują :) ] i podkreślam z góry ze to nie żaden spam. To tak mam 23 lata i jestem prawdę mówiąc prawiczkiem i w związku z tym poszukuje jakiejś zadbanej dojrzałej kobiety ( tak na boczku Kocham dojrzałe kobiety ;)) pisze jeszcze raz :która mnie czegoś nauczy w sexie, i nie musi być piękną miss tylko po prostu normalną i zadbana kobietą ot i tyle wymagam drogie panie:* a ja tez jestem przystojny nie kręcą mnie sztuczne lale tylko prawdziwe dojrzałe konietki podkreślam i znam zycie ale to pogadamy na pv :)). I też z taką pragnę sexu;) dojrzałe są najlepsze ponieważ mnie kręcą niesamowicie coś w tym jest ;) )która jest zdecydowana iteż lubi podniecajacy sex z młodym chłopakiem to trafiłaś w 100 :) ,oczywiście dyskrecja na poziomie pierwszym (nikt sie nie dowie możliwy układ stały gdy mnie bedziesz potrzebować bede na twoje zawołanie )przyjemność dla pani nie ograniczona ponieważ tak mnie kręci minetka i ogólnie sex z dojrzałą kobietą)tak ze gdyby któraś z Pań była potrzebująca to niech wie ze może na mnie liczyć :) i to cały dzień do kiedy by powiedziała stop oczywiście daje słówko ;) a i jestem z małopolski mogę dojechać nawet 50 km chyba ze jakaś pani dojedzie do mnie to może być nawet z Podkarpacia :D ( mieszkam sam), proszę dojrzałe panie w wieku od 40 do 50 lat sie odzywać do mnie bo naprawdę będzie warto( ta znajomość jest darmowa przyjemność za przyjemność !!!)jakieś zdj czy więcej info dam na prywatnej konwersacji I potwierdze to co pisałem ;) bez kłamstw bo jestem szczery i oczekuje tego samego a wiem ze dziś kłamstwem sie żywią pasożyty niestety :/ :), a i jeszcze jedno( odpowiadam cały czas ,proszę się zgłaszać która pierwsza ta lepsza bo to tylko układ jednorazowy z jedną Panią ) i ci co spamują proszę się nie wypowiadać bo to są uczucia a jesteśmy tylko ludźmi i trzeba z tego korzystać a zwłaszcza samotne lub zaniedbane moje drogie dojrzałe kobiety bo to tylko życie i trzeba korzystać z ziemskich dobroci puki na to czas . Dziękuję za uwagę i zapraszam i z niecierpliwością czekam :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×