Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak radzić sobie ze świadomością starzenia

Polecane posty

Gość ninkaaa
Mam zal do świata że jest tak urządzony. A dla kobiet to jest on juz w ogóle okrutny, Najpierw dostają za darmo coś dzięki czemu mogą wszystko, a potem zostaje im to boleśnie odebrane . Starsze kobiety mogą już tylko liczyć na inne starsze kobiety. Meżczyzni mają je gdzieś, a młodsze koleżanki patrzą na nie z pogardą politowanie i poczuciem wyższości :/ Jeśli ktoś nie ma mocnego charakteru, albo jego życie nie poukladało sie tak ze ma wokól siebie grono przyjaznych osób, to bardzo ciężko nie zwariować :/ nie popaść w depresje czy nerwicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ninkaa faceci tez się starzeją. Nie wierzysz? Spójrz na własnego ojca... Zreszta nawet na ulicach widac pelno 40 letnich brzuchaczy z zakolami i nalaną geba od piwska. Przystojny facet po 40tce to może z 1 na 100... A ze nawet tacy starzy brzydale oglądają sie za mlodszymi to juz inna sprawa. Masz dopiero 27 lat wiec jaka starość? Ja wtym wieku wyglądałam super. Teraz mam 33 i tez dobrze wyglądam oprócz tego ze mam depresje i cierpię na kompulsy przez co przytylam. Ale jak schudnę do lata i opale sie to będę wyglądać super. Do starości jeszcze daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A j mam widoczne zyly na nogach!! :( w niektorych miejscach przebijaja mocno na niebiesko! I ktory facet na mnie popatrzy latem? zaden.... mam 33 lata. na rekach i dekolcie z reszta tez mam niebieskie widoczne zyly ale mniej niz na nogach. nie sa to zylaki, bylam na badaniu. po prostu tak mam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaa
Zgadzam sie z Tobą, czasami faceci starzeją sie dużo szybciej tzn pamiętam jak spotkalam kolegę ja mialam 22 lata i wyglad nastolatki on 23 i ogromne zmarszczki pod oczami . Z tym że inaczej wygląda atrakcyjność seksulana u kobiet a inaczej u mężczyzn :/ Kobiety nie lecą tak bardzo na młodość a wręcz odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość delibarator
Uffff, jak dobrze, że mam kobietę (żonę już) młodsza o 12 lat. Ale ja mam nordycką urodę a moja żona południową (Włoszka) - na południu kobiety szybciej się starzeją-wychodzi na zero taka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic ślicznego w niej nie widzę. Zwykly klon i pustak z plaska doopa ktora usiluje wygiac jak najbardziej i długie kudly, nudy, kazda teraz tak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i nie każdy jest fetyszystą i lubi wąchać czyjeś cuchnące skarpety tak jak ty z/j/e/bie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jaka każda? Każda co tak wygląda jak ta laska przebiera w facetach bo ma powodzenie. A te po 30 z krótkimi włosami i bez dobrego makijażu są mało widoczne dla facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candida postarza.... ludzie przejdźcie na diete przeciwgrzybiczą! CANDIDA TO ZŁO!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka Nigdy, słownie nigdy nie zajmowałam się swoją urodą. Stosowałam podstawowe kosmetyki, nie malowałam się. Dziś z włosami robię cuda (i są lepsze niż w młodości), szukam jakiś pomysłów na twarz (przyglądam się masażowi i ćwiczeniom) i staram sobie przetłumaczyć, że coś za coś. Dzieciaki za urodę, która i tak by przeminęła, czy raczej dzieciaki za +10kg :(. Dziś spotkało mnie coś w sumie miłego. Kierowca autobusu się za mną ewidentnie obejrzał. Śmieszne to może i żenujące, ale jakoś to made my day (nie znam tłumaczenia tego idiomu, a tu pasuje świetnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość

odkopałam swój temat sprzed roku. I kolejny rok minął. Czy jestem mądrzejsza, a może bardziej sfrustrowana? Cóż... to mój ostatni rok z 3 na początku liczby w rubryce wiek. Pora dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramatyka
Dnia 16.05.2018 o 15:44, Gość gość napisał:

Tu autorka Nigdy, słownie nigdy nie zajmowałam się swoją urodą. Stosowałam podstawowe kosmetyki, nie malowałam się. Dziś z włosami robię cuda (i są lepsze niż w młodości), szukam jakiś pomysłów na twarz (przyglądam się masażowi i ćwiczeniom) i staram sobie przetłumaczyć, że coś za coś. Dzieciaki za urodę, która i tak by przeminęła, czy raczej dzieciaki za +10kg :(. Dziś spotkało mnie coś w sumie miłego. Kierowca autobusu się za mną ewidentnie obejrzał. Śmieszne to może i żenujące, ale jakoś to made my day (nie znam tłumaczenia tego idiomu, a tu pasuje świetnie).

Szkoda, ze jezyka polskiego nie znasz w stopniu podstawowym. Moze warto najpierw pisac po polsku za nim zacznie sie 'szpanowac' angielszczyzna.

Podpowiem: szukam (kogo? czego?) jakiCHs pomyslow.

Analfabetyzm sie szerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka
Dnia 4.01.2019 o 22:20, Gość Gramatyka napisał:

Szkoda, ze jezyka polskiego nie znasz w stopniu podstawowym. Moze warto najpierw pisac po polsku za nim zacznie sie 'szpanowac' angielszczyzna.

Podpowiem: szukam (kogo? czego?) jakiCHs pomyslow.

Analfabetyzm sie szerzy.

Dziękuję Ci bardzo za zwrócenie uwagi. Nie rozróżniałam tych 2 słów. Przepraszam, jeśli angielszczyzna Cię uraziła czy moje "szpanowanie". Nie miałam nic złego na myśli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha

Hahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLu
Dnia 29.12.2017 o 12:52, Gość gość napisał:

Masz 37 lat. To wyobraź sobie, że mija 15 lat i masz teraz 52 lata. Co byś sobie 37 letniej powiedziała z perspektywy czasu? Moja babcia 90 letnia patrzy kiedyś na swoje zdjęcie imowi-ale byłam młoda, na rowerze jeszcze jeździłam i po mieście latalam z statkami, miałam dużo sily-a na zdjęciu babcia miała 65 lat:)

Świetnie i trafnie ujęte. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLu
Dnia 8.03.2018 o 20:01, Gość gość napisał:

Ninkaa faceci tez się starzeją. Nie wierzysz? Spójrz na własnego ojca... Zreszta nawet na ulicach widac pelno 40 letnich brzuchaczy z zakolami i nalaną geba od piwska. Przystojny facet po 40tce to może z 1 na 100... A ze nawet tacy starzy brzydale oglądają sie za mlodszymi to juz inna sprawa. Masz dopiero 27 lat wiec jaka starość? Ja wtym wieku wyglądałam super. Teraz mam 33 i tez dobrze wyglądam oprócz tego ze mam depresje i cierpię na kompulsy przez co przytylam. Ale jak schudnę do lata i opale sie to będę wyglądać super. Do starości jeszcze daleko.

Brawo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostek

Starość to nie koniec świata 😉 polecam poczytać bloga teksty-aplana.pl a nasze nastawienie do życia i niektórych sytuacji życiowych stanowczo się zmieni i to na pozytywne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak starosc ? 😄 Jak czujecie sie stare to jestescie stare 😛

Chocby mentalnie. Stare dzidzie piernik 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gość
20 minut temu, Gość gosc napisał:

Jak starosc ? 😄 Jak czujecie sie stare to jestescie stare 😛

Chocby mentalnie. Stare dzidzie piernik 😄

Trafione jak kula w płot... Dzidzia piernik to taka co udaje młodą choc jest już stara ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×