Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nowopoznany chłopak nie pisze

Polecane posty

Gość gość

Poznałam w ubiegły weekend na imprezie. Bardzo fajnie mi się z nim rozmawiało. Wczoraj dodał mnie na Messengerze więc żeby odwzajemnić zainteresowanie napisałam do niego. Rozmawialiśmy cały wieczór, on mi strasznie słodził, pisał że mam śliczne oczy i takie tam. Niby tandetne i oklepane ale mimo wszystko miło coś takiego przeczytać. Potem napisał że idzie spać bo musi rano wstać. Ja napisałam że okej a on na to że później do mnie napisze no i właśnie, jest już prawie 20 a jakiejkolwiek wiadomości od niego brak. Co o tym myślicie, może mnie olał... ale to by było dziwne skoro wczoraj był taki miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci tak maja...on może takich jak ty mieć kilka. Już wyszlas z inicjatywa, więc nic już Nie rob, nie narzucają się. Pewnie jeszcze napisze, poczekaj na jego ruch. Nie sprawiaj wrażenia takiej ,,na palonej" na ta znajomość bo wszystko zepsujesz. Faceci lubią zdobywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj messengera to dłużej napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś dzieckiem to raz. Każdej może jebnac te tandetne i oklepane teksty to dwa. Trzy zluzuj majty bo nic jeszcze dla siebie nie znaczycie. Cztery im bardziej się nakrecisz tym gorzej dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zepsuł mi się komp albo internet mu odcięli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie umarł, musisz mu świece zapalić na fejsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [19:54 Tak zrobię, dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zakumalas. Ma być po równo. Skoro Ty się odezwalas a on nie to nie odzywaj sie. Dawaj z siebie tyle co on, bo mu sie znudzi albo mu odbije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie miał czasu, wiesz faceci raczej nie mają takiego odruchu "napiszę że dzisiaj nie moge żeby sie nie przejmowała". Pewnie jutro napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zamiaru do niego pisać ani nie jestem na niego "nakręcona" - jak sie nie odezwie to trudno nie będę płakać w poduszke po prostu jestem zdziwiona że nie napisał skoro sam to zaproponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie pisz bo wyjdziesz na desperatke, jak mu zależy to napisze sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś nie była nakręcona to nie pisała byś tego wszystkiego na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha patrzcie ta jaka napalona na chłopaka, który pijany rzucił na nią okiem i może pod wpływem alkoholu w klubie coś jej naopowiadał, a ta po jednym dniu już do niego wypisuje, a później męczy forum tym tematem. xd dziewczyno wieje od Ciebie desperacją na 100 kilomerów, ten chłopak pewnie od razu to wyczuł i zwiał gdzie pieprz rośnie, nie dziwię mu się. wyluzuj i przemyśl swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aceci tak maja...on może takich jak ty mieć kilka. Już wyszlas z inicjatywa, więc nic już Nie rob, nie narzucają się. Pewnie jeszcze napisze, poczekaj na jego ruch. Nie sprawiaj wrażenia takiej ,,na palonej" na ta znajomość bo wszystko zepsujesz. Faceci lubią zdobywać x Jezu co za brednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie do ciebie napisze, spokojnie, nie musi przecież tak od razu. Laski to dzisiaj zawsze w gorącej wodzie kąpane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.36 żadne brednie! Z życia wzięte, z moich doświadczeń i nie tylko moich. A Ty to pewnie prawik który boi się zrobić cokolwiek w kierunku kobiety i zaraz wyzwiesz mnie od królewny z drewna, zgadlam ? :D to moze autorka niech się narzuca, ciągle pierwsza pisze wg Ciebie? A teraz czekam na hejt :) i tak Twoje słowa nie zrobią na mnie wrażenia bo życie pokazuje mi ciągle ze faceci to zdobywcy. Tak było, jest i będzie, taka ich natura. Ale są wyjątki, podejrzewam ze gora 20%- tacy frustraci bez jaj, chlopaczki którzy boja się rozmawiać z kobietami i liczą na to ze kobiety same będą za nimi latać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lala, bo ci żyłka pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie pokazuje mi ciągle ze kobiety to zdobywczynie. Tak było, jest i będzie, taka ich natura. Ale są wyjątki, podejrzewam ze gora 20%- takich frustratek jak ty bez jajeczek, dziewczyneczki, które boja się rozmawiać z facetami i liczą na to ze faceci sami będą za nimi latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cloud_Dancing
22:48 True! Autorko, jak facetowi zależy to sam się odezwie i nic nie stanie mu na przeszkodzie.Jeśli ma cię gdzieś, Jesteś opcją to będzie Cię olewał. Chcesz być opcją? zamęczaj go sms-ami i wydzwaniaj, śmiało! btw z tego co piszesz, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że gadka z Tobą szła mu bardzo gładko, jest wytrenowany jak Brue Lee w kung fu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cloud_Dancing
*Bruce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby to mają nawalone we łbach. Ma pisać do ciebie naokrągło? Pisze się wtedy gdy jest chęć i czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×