Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Filip44333555

Żona Femdom

Polecane posty

Gość Filip44333555

Witam Mam na imię Filip jestem 30 letnim mężem swojej żony Anity jesteśmy małżeństwem od roku mam do Was pytanie jak namówić żonę na związek femdom nie ukrywam bardzo mnie to podnieca i chciałbym się w tym realizować. Moja żona jest dość bezkompromisową kobietą no i oczywiście seksowną marzę o tym aby wprowadziła elementy femdom w naszym związku Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie rzeczy ustala się przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie pomysly, z doswiadczenia z waszymi Polowkami.
A co Wy, drogie Panie co sadzicie z Waszej perspektywy i doswiadczenia?

Bylbym bardzo wdzieczny. To nie zaden temat do rozmow dla rozmow tylko prosba z nadzieja ze uda mi sie znalezc jakas wlasciwa droge w tym kierunku. U mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30 grudnia 2017 o 19:31, Gość Filip44333555 napisał:

Witam Mam na imię Filip jestem 30 letnim mężem swojej żony Anity jesteśmy małżeństwem od roku mam do Was pytanie jak namówić żonę na związek femdom nie ukrywam bardzo mnie to podnieca i chciałbym się w tym realizować. Moja żona jest dość bezkompromisową kobietą no i oczywiście seksowną marzę o tym aby wprowadziła elementy femdom w naszym związku Pozdrawiam

Panie Filipie! Hop Hop! Panie Filipie! Żyje Pan jeszcze? Nie został Pan pochłonięty przez monstrualną kobiecość swojej bezkompromisowo atrakcyjnej żony?! 

Proszę zamrugać raz, jeśli wszystko dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się komuś podobają takie motywy to najlepiej wprost powiedzieć osobie, z którą się jest. Najwyżej usłyszy się odmowę. Ogólnie mało kobiet potrafi dominować w erotyce i chce to robić. Niemniej istnieje wiele sposobów na to aby ona okazywała Tobie swoją wyższość. Możesz np. nosić za nią wszystko, włącznie z jej torebką, zajmować się w domu typowo kobiecymi rzeczami, zwracać się do niej w sposób, który by ją ubóstwiał etc.

Trzeba pamiętać jednak o tym, że obie strony muszą się dobrze z tym czuć. Skoro jednak piszesz, że Twoja żona jest z natury dominująca to może akurat jej się spodobają takie zabawy. Ja akurat mam szczęście do kobiet i prawie zawsze trafiam tak, że podoba nam się to samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mental-cuckold napisał:

Taki układ jest fascynujący.

Najbardziej boję się bicia po worku z jajkami i wkładanie palca w cewkę moczową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ddt60 napisał:

Najbardziej boję się bicia po worku z jajkami i wkładanie palca w cewkę moczową.

Chodzi to to, żeby Pani Żona miała świadomość i poczucie, że może to zrobić (jak i wiele innych rzeczy), co przecież nie oznacza, że musi to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2017 o 19:31, Gość Filip44333555 napisał:

Witam Mam na imię Filip jestem 30 letnim mężem swojej żony Anity jesteśmy małżeństwem od roku mam do Was pytanie jak namówić żonę na związek femdom nie ukrywam bardzo mnie to podnieca i chciałbym się w tym realizować. Moja żona jest dość bezkompromisową kobietą no i oczywiście seksowną marzę o tym aby wprowadziła elementy femdom w naszym związku Pozdrawiam

Po prostu jej to powiedz. Serio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×