Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komu powrozyc za darmo z kart klasycznych?

Polecane posty

Gość gość

Odpowiem tylko na konkretne pytanie, potrzebna data urodzenia i imię/nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesica 22.12.82 kiedy ciąża i jaka plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesica 22.12.82 kiedy ciąża i jaka plec Widać u Ciebie dziecko ze stałym partnerem najprawdopodobniej blondyn. Widać trochę przeszkód uczuciowych bardzo mozliwe, ze przez rodzinę. Ciąża będzie bardzo szybko z tym mężczyzna, najprawdopodobniej chlopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sławek 09.09.85 uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ala 20.01.1994 praca, pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.05.1985, czy ten facet o ktorym mysle mnie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.07.1976 Kuba sytuacja finasowa, czy zmienię pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.05.1985, Anna, czy ten facet o ktorym mysle mnie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.11.1974. Monika.Jak wygląda sutuacja finansowa w 2018roku? Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahahahahahahahhahahaah ahahahahahhahahah ahahahahahhahaha ahahahhahaha ale Wy ludzie naiwni jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie odpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam tylko na konkretne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo masz konketnych pytan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydziwiasz bo sie nie znasz troluuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co troll robi na kafe? Hhiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.07.1976 Kuba Zmiana pracy jest dobrym pomysłem, warto podjąć ryzyko, bo pomimo przeszkód możesz liczyć na spory zysk. Karty pokazują, że aktualnie tkwisz w niesprzyjającej sytuacji i pozostając w starej pracy szukasz nowej. Widać kłótnie z młodym mężczyzna i troche problemów urzędowych. Sytuacja finansowa dosyć stabilna, będzie lepiej, możliwa podwyżka, prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moje zapytanie?Ala 20.01.1994 tez pytalam o prace i pieniadze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.05.1985, czy ten facet o ktorym mysle mnie kocha? Ciężko mówić o większych uczuciach z jego strony, podobasz mu się, ale jest mocno niezdecydowany, to nie jest dla Ciebie dobra sytuacja. To nie jest osoba stała w uczuciach. Poznasz kogoś innego na stałe, w podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisze jeszcze raz. co mnie czeka w uczuciach w 2018 r. Sławek 09.09.85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a czy mogłabyś pomóc mi w interpretacji? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mogę pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo :) bo widzisz chodzi o to, że w pytaniu jak potoczy się moja relacja z pewnym mężczyzną wyszły karty xv Diabeł, Rycerz buław, V Kapłan. Niepokoi mnie ten diabeł, czy to oznacza, że on chce tylko iść ze mną do łóżka? Dodam, że w pytaniu o to co do mnie czuje wyszła karta Mag, więc myślałam, że to coś więcej z jego strony niż luźna znajomość... No, ale ten diabeł :( Dodam jeszcze, że dodatkowe karty to XIX Słońce, As Buław i XII Wisielec, czyli to może oznaczać, że będę z nim w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sławek 09.09.85 Nie widać przy Tobie kobiety na stałe. Wygląda na to, że szykują się u Ciebie zmiany i jest możliwy dalszy wyjazd, możliwe, że za granicę w celach zawodowych. Poznasz życzliwa i wpływowa osobę, która Ci pomoże, dobry "duch" młody przyjaciel. Duże pieniądze są przy Tobie w przyszlosci, bardzo dobra sytuacja finansowa. Bardzo możliwe, że wyjaśniasz właśnie sprawy z kobietą, z którą Cie coś łączy, widać u was przeszkody. Możliwe, że zamkniesz pewien etap w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.08.68 Roma Jak ułoży się moje życie prywatne w najbliższym czasie? Z góry dziękuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje, Sławek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moje pytanie o pracę??? Ala 20.01.1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo usmiech.gif bo widzisz chodzi o to, że w pytaniu jak potoczy się moja relacja z pewnym mężczyzną wyszły karty xv Diabeł, Rycerz buław, V Kapłan. Niepokoi mnie ten diabeł, czy to oznacza, że on chce tylko iść ze mną do łóżka? Dodam, że w pytaniu o to co do mnie czuje wyszła karta Mag, więc myślałam, że to coś więcej z jego strony niż luźna znajomość... No, ale ten diabeł smutas.gif Dodam jeszcze, że dodatkowe karty to XIX Słońce, As Buław i XII Wisielec, czyli to może oznaczać, że będę z nim w ciąży? X Karty są moim zdaniem dobre. Możesz się czuć przez tego mężczyznę niepewnie, widać duża chemie między wami na co wskazuje diabeł i liczy na seks z tego co widać jak najbardziej. Niepewność będzie się brała z tego, że on jest pokazany jako rycerz bulaw a to oznacza mężczyznę, który wprawdzie coś czuję, ale sam nie wie czego chce. Pojawia się i znika, może dawać sprzeczne sygnały, ale to też karta ruchu i zmian, pójścia do przodu. Karta kapłana jako wynik to stały związek i masz z nim szansę na stabilizację będzie dobrze, ale wisielec pokazuje, że potrzeba czasu dużo coś ok. 6miesiecy - 1roku byście byli razem, ale karty są naprawdę bardzo dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słońce to spotkanie, as bulaw to początek czegoś, możliwe, że seks, wisielec czekanie. Słońce pokazuje, że macie już zaplanowane spotkanie, które będzie udane i może się bardzo ciekawie zakończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innymi słowy nie widzę tutaj ciąży, ale widzę dobre podstawy, dobry początek chemie i połączenie dusz, które zakończy się związkiem i może nawet ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×