Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komu powrozyc za darmo z kart klasycznych?

Polecane posty

Gość gość
Ala pytasz czy znajdziesz pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa 04/08/1984 Co czeka mnie w miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Ci bardzo bo już sama nie wiedziałam co mam myśleć, zwłaszcza po ostatnim spotkaniu z nim miałam okropny mętlik w głowie, gdyż właśnie nie mogłam go rozgryźć. Myślałam nawet aby odpuścić tą znajomość całkowicie, jeżeli miałby to być nic nie znaczący romans trwający tylko chwile, ale w takim razie może coś rzeczywiście z tego będzie:) dziękuję Ci bardzo, że mi pomogłaś bo przez tego diabła inaczej to odbieralam. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby był diabeł na końcu układu to wtedy też inaczej by to wyglądało, ale był na początku a to są początki znajomości, potrzebujecie czasu. Pozdrawiam i życzę powodzenia :) zadna karta tak naprawdę nie jest taka straszna, gorzej jakby była wieża lub 9 mieczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liliana 28.09.1980. Czy pójdę do pracy w tym roku ? Czy jestem zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria Twoja kariera zawodowa przedstawia się bardzo dobrze, widać szansę na nową pracę aktualnie, widać też studiowanie i pracowanie jednocześnie. Będziesz miała zawód związany z wykształceniem, które zdobędziesz, duze zyski finansowe i kochającego mężczyznę przy boku. Widzę zawód związany z biologicznymi lub medycznymi sprawami. Jestes bardzo kreatywna i artystyczna dusza, osiągniesz duży sukces. Uważaj na plotki związane z bliskim mężczyzną. Widzę nowa prace i dobre pieniądze, zmiana będzie korzystna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weronika 05.09.1987 Czy ulozy mi sie z nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liliana Możesz być osłabiona, ale gorsze samopoczucie szybko minie, jeśli choroba to uda się wyleczyć. Do pracy wrócisz, ale nie odrazu odwlecze się to w czasie może być nawet i kilka miesiecy, z pieniędzmi będzie różnie, nienajlepiej, możliwe, że jest szansa powrotu do miejsca, w którym pracowałas. Ogólnie u Ciebie niewinny flirt może przerodzić się w silne uczucie. Zapowiedz trwałego małżeństwa. Może też oznaczać spotkanie towarzyskie, na którym zrobisz na kimś ogromne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda, 24.06.1990 Jak potoczy się dalej moja kariera zawodowa? Czy uda mi się otworzyć własną działalność gospodarczą i zarabiać na mojej pasji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja wróżba? Byłam przed Lilianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilianna U Ciebie w zdrowiu Zatrzymanie i pobyt w domu, coś jak l4 . Uważaj na układ kostny. Wskazuje na brzuch, plecy, pośladki. Nie wiem czy nie jestes po jakimś zabiegu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roma 13.08.1968 zadam pytanie inaczej. Czy będę jeszcze w związku i kiedy może to nastąpić? ( o ile nastąpi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karol 1906 1984.Czy się ożenię czy zostanę sam do końca życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 10,11,1984.Co u mnie z praca jak sie sytuacja rozwinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weronika 05.09.1987 Czy ulozy mi sie z nim ? Czeka Cię poprawa warunków życia przez bogaty ożenek(wyjście za mąż), lub lepszą posadę, ale to nie będzie z mężczyzną, o którego pytasz. Jest to uczucie jednostronne, będzie rozstanie, każde z was pójdzie w innym kierunku zbyt wiele was dzieli, inne poglądy na życie, możliwe, że jedno z was wyjedzie za granicę przez problemy finansowe. Nie widać zbyt wielu uczuć, zatrzymanie, zranienia emocjonalne. Możliwe, że nawet nie będzie kontaktu lub już go nie ma. Mężczyzna, z którym związesz się na stałe to będzie 30 kilkuletni brunet. Ten o którego teraz pytasz jest nieszczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa 04/08/1984 Co czeka mnie w miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nela 2.10.85. Ktory kocha mnie bardziej, mlodszy czy starszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
edyta 21.08.1993 Jaka jest przyszłość mojego związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena 1.09.1985 Czy będę zdrowa? Czy schudnę? Czy się przeprowadzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karol Ozenisz się z kobietą szatynka i będziesz miał z nia dziecko. Kobieta będzie młoda, piękna, wykształcona i inteligentna i posiada zalety dobrego charakteru i serca. Uważaj ktoś z Twojego otoczenia 50 kilkuletni mężczyzna szatyn ma problem ze zdrowiem, otrzymasz informacje o chorobie kogoś bliskiego. Dostaniesz jakieś pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roma...Dwa razy prosiłam o wrożbe ...Proszę mnie nie pomijać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roma Widać przeszkody w związku z mezczyzna, ale nie powinnaś się zrazac, wszystko się ułoży na lepsze, będą dobre podstawy i warto się otworzyc. Czeka Cie spotkanie z przyjacielem ciemnym brunetem, czas minie wam na miłej rozmowie, otrzymasz wsparcie. Nie jest u Ciebie najgorzej w uczuciach. Zwróć uwagę na uregulowanie jakichś spraw finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23,06,1982 Wojciech czy ona mnie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzisiaj kończę już wróżby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom tematu beznajdziejny. Niewiadomo komu odpisujesz,nie masz stałego nicku, pomijasz osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam tylko na konkretne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o 20 kończy, porażka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej☺Monika 210887. Czy będę jeszcze w ciąży z Mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o 20 kończy, porażka.. xxx porażką to jesteś Ty i Twoje roszczeniowe podejście.. to że Ty spędzasz całe wieczory przed komputerem nie znaczy, ze każdy tak żyje. Niektórzy mają życie prywatne i ciekawsze zajęcia po 20 wieczorem niż siedzenie na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×