Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komu powrozyc za darmo z kart klasycznych?

Polecane posty

Gość Krzysztof49
Krzysztof49 - co z moim życiem uczuciowym w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof49
Krzysztof49 - data urodzenia 05lipca 1968 - co z moim życiem uczuciowym w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena 1.09.1985 Czy będę zdrowa? Czy schudnę? Czy się przeprowadzę? Tak przeprowadzisz się, wyjedziesz. Otrzymasz wiadomość, uda Ci się pozałatwiać sprawy urzędowe. Uważaj na zdrowie, bo może się trochę pogorszyć będziesz oslabiona, uważaj na nerwy. Magda, 24.06.1990 Czy uda mi się otworzyć własną działalność gospodarczą i zarabiać na mojej pasji? Środowisko ludzi, w którym przebywasz Ci nie sprzyja. Uda Ci się otworzyć własną działalność, ale z zarabianiem może być różnie, raz lepiej raz gorzej. Powinnaś spojrzeć na sytuacje chłodno i nie dać się ponieść emocjom tylko ciężka praca i stały rozwój da Ci podstawy do poprawy, masz tendencje do działania bardzo energicznego, ale też pod wpływem impulsu, chcesz wszystko robić sama, przeanalizuj na chłodno sytuację żeby się nie rozczarować. Hej☺Monika 210887. Czy będę jeszcze w ciąży z Mężem? Nie widzę ciąży w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nela 2.10.85. Ktory kocha mnie bardziej, mlodszy czy starszy? Podaj chociaż imiona lub daty urodzenia X 23,06,1982 Wojciech czy ona mnie kocha? Podaj jej imię lub datę urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy wrozysz i jak sie nauczylas/les? nie balas/les sie nigdy wrozac o sobie lub o osobach z rodziny ze dowiesz sie czegos zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztof49 - data urodzenia 05lipca 1968 - co z moim życiem uczuciowym w tym roku? Krzysztof w uczuciach bez zmian w tym roku. Widać jakieś problemy i kłótnie, zranienia uczuciowe i rozczarowania. Zamartwiasz się o wiele rzeczy niepotrzebnie, jestes bardzo zestresowany i możesz mieć problemy ze snem. Czeka Cie nieprzyjemny wyjazd, uważaj na plotki w gronie znajomych. Możliwe, że zechcesz zmienić miejsce zamieszkania. Czy masz córkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 10,11,1984.cO u mnie w sprawie pracy i finansow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G 10-11-81 czy Ö 4.10.88 jest ze mna szczery? dojdzie do spotkania, zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Liliana. Nie miałam operacji, ale mam guzek w piersi i zastanawiam się, czy to coś poważnego. Ale bardzo dziękuję za wróżbę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof49
tu Krzysztof49 - a coś o tej córce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj też wróżysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przepraszam, zostałam pominięta. Pisałam wczoraj o , edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna byc Ö 4-10-89, Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola 29.06.1987 co myśli o mn ie Krzysztof rok. Ur jego 79 Czy mi się podobam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu Krzysztof49 - a coś o tej córce? Wyszło u Ciebie w kartach "narodziny córki" więc bylam ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj też wróżysz? X Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 10,11,1984.cO u mnie w sprawie pracy i finansow? Zadaj konkretne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, w takim razie Nela 2.10.85, moze po prostu Jak bedzie wygladalo moje zycie uczuciowe w nadchodzacym roku? Czy szykuja sie jakies radykalne zmiany, czy tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelka1234
Szanowna Wróżko Ja poproszę - czy w obecnej pracy moja sytuacja zmieni się na lepsze, Anka15VIII81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata 19.01.1984 Piotr 25.10.1983 czy mogę mu ufać? Czy łączy nas tylko przyjaźń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryszard 25/01/1977 Droga Pani mam pytanie czy moja sytuacja finansowa sie w koncu zmieni i interes czy mi sie rozkreci?bo od 25lat wszystko mi sie wali na glowe i jestem na skraju wytrzymalosci,rozwazam zakonczyc ten zywot bo nie daje juz rady,wiecznie mi cos sie nie udaje,mysle ze moze i nawet ktos mnie przekląl lata temu lub place pokute za grzechy rodzinne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisuje, tylko mam niewiele czasu w ciągu dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola 29.06.1987 co myśli o mn ie Krzysztof rok. Ur jego 79 Czy mi się podobam? Tak podobasz mu się i myśli o Tobie bardzo pozytywnie, dobrze to całkiem wygląda, jest nadzieja na lepszą przyszłość, mogłaby byc z Nim stabilizacja, ale pokazuje się, że planujesz przeprowadzkę, wyjazd związany ze zmianą pracy i to może być przeszkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata 19.01.1984 Piotr 25.10.1983 czy mogę mu ufać? Czy łączy nas tylko przyjaźń? Nie ma tu kart wskazujących na poważniejsze uczucia, łączy was głównie podejście do pieniędzy lub zawod. Ktoś z was może mieć spore problemy finansowe i druga osoba jest w pewien sposób wsparciem. Powinnas uporządkować swoje sprawy pod tym kątem. Może być zauroczenie, ale jednostronne, raczej jest tu głównie kolezenstwo, wycofanie uczuciowe, dużo was różni, macie inne cele. Nie widzę nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata karty wskazują, że możesz szukać kogoś trochę na siłę że strachu przed samotnością, ale jednocześnie nie poznajesz nikogo kto spełnialby twoje wymagania, zawsze coś nie pasuje. Coś się może zmienić na lepsze, ale musisz pozamykac sprawy z przeszlosci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja 28.12.1995 Czy będzie coś więcej z relacji, na której mi aktualnie bardzo zależy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka15VIII81czy w obecnej pracy moja sytuacja zmieni się na lepsze, czego mogę się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poproszę - czy w obecnej pracy moja sytuacja zmieni się na lepsze, Anka15VIII81 Tak sytuacja zmieni się, możesz mieć trochę problemów przez mężczyznę i potrzebne będzie wyjaśnienie jakiejś sytuacji, możliwe, że czekają Cie jakieś sprawy urzędowe. Możliwe też, że zmienisz pracę całkowicie, bo chyba aktualnie szukasz, a atmosfera w pracy nie jest za dobrą, dużo kłamstw. Twoja sytuacja finansowa nie wygląda najgorzej, masz szansę na duże pieniądze, ale poza tym to się pokazuje u Ciebie romans w miejscu pracy. Uważaj na kłótnie z bliskim mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna ja nie wiem czy Ty z tej pracy nie odejdziesz, nie wiem czy nie będzie jakiegoś wypowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja Podaj chociaż imię tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×