Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komu powrozyc za darmo z kart klasycznych?

Polecane posty

Gość gość
Anna. Dziekuje Ci serdecznie za rozłożenie kart. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej, podam już datę (tu alicja) 19.98.1995 magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.08, literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna. Dziekuje Ci serdecznie za rozłożenie kart. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku X Proszę, mam nadzieję, że wyjaśnisz sprawę z szefem jeśli to o to chodzi, wyścig szczurów i kłamstwa Ci niesprzyjaja, otaczają Cie fałszywi ludzie. Mocno czuję, że stamtąd odejdziesz, bo jestes niesprawiedliwie traktowana. Pozdrawiam, również życzę Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania 2103 1958,Czy w mojej pracy cały czas tak żle będzie?Czy szef pozna prawdę o swojej najlepszej (jego zdaniem) pracownicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryszard Widać w kartach, że masz poważne kłopoty urzędowe lub zawodowe i możliwe, że otrzymasz jakąś wiadomość z urzędu. Widać, że na tą chwilę jest raz lepiej raz gorzej. Masz szansę na duże pieniądze, ale karty przestrzegaja przed pochopnymi lub nieuczciwymi inwestycjami finansowymi, które mogą wydawać się zyskowne, ale prawda jest inna. Uważaj na nowo poznana osobę, która odegra spora rolę, może Ci coś obiecywac, ale jest nieuczciwa. Będzie dużo lepiej, ale musisz być ostrożny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym w kartach widzę, że mocno myślisz żeby zakończyć ten interes, ale warto jeszcze trochę powalczyć. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, autorko, zajmuję się kartami tarota ale wiadomo, że samemu sobie nie powinno się wróżyć. Byłabym wdzięczna gdybyś zajrzała w rozkład z pytaniem jak ułoży się nasz związek: Justyna 24.IX.1986 i Piotr 7.IV.1979. Z góry serdeczne dzięki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja 28.12.1995 Czy będzie coś więcej z relacji, na której mi aktualnie bardzo zależy ? Tak, będzie lepiej, relacja się rozwinie, są dobre podstawy, chociaż teraz sytuacja nie wygląda za dobrze. Mogą Ci przeszkadzać plotki, widać przykre wydarzenie, które sama spowodowałas w rozmowie. Pomimo aktualnego uczucia samotności będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj BEata dziękuję za wrozbe. Fajtycznie jest tak ozieble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Ryszard ktorego Pani przestrzegala przed urzedami skarbowymi. Prosze Pani jest Pani niesamowita wlasnie dzis dostalem list ze skarbowki. Przestrzegala mnie pani przed nowo poznana osoba,Szanowna Pani wlasnie moj wspolnik ktorego znalem stosunkowo krotko (9-10mcy) wysiudal mnie na interesie,jest Pani po prpstu niesamowita!!!!!!!!! Dziekuje za informacje,chetnie bym sie odwdzieczyl choc nie wiem jak bym mogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za odpowiedź! (alicja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr 13/01/1983 bardzo prosze o odpowoedz czy tym razem moje dziecko urodzi sie zdrowe i jak dalej moja kariera zawodowa bedzie przebiegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina 25/06/1975,Droga Pani prosze o odpowiedz jaka czeka mnie przyszlosc.Mam partnera kochamy sie bardzo ale chcialabym wiedziec. Dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof49
Tu Krzysztof49 - chciałbym nawiązać do tego co mnie dotyczy....Powiedziałaś, że wyszły mi narodziny córki....no to ja odpowiem, że dwa tygodnie temu byłem u pani która wróży z kart tarota i między innymi powiedziała mi....o narodzinach dziecka. Nic mi nie wiadomo żeby żona była w ciąży....Ale jest pewna młoda, nieobojętna mi osoba, z najbliższego otoczenia ...Zobaczymy co przyniesie czas... A czy coś widać w zwiazku z pracą? Przypominam moją datę urodzin 05 lipca 1968

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Krzysztofie niezły buhaj z pana :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj G 10-11-81 czy Ö 4.10.89 jest ze mna szczery? dojdzie do spotkania, zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 21 08 87 Czy Mężczyzna o którym myślę, postanowi odnowić ze mną kontakt? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzisiaj kończę już wróżby na resztę (tylko konkretne pytania) odpowiem w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr 13/01/1983 bardzo prosze o odpowoedz czy tym razem moje dziecko urodzi sie zdrowe i jak dalej moja kariera zawodowa bedzie przebiegac X Nie odpowiem na pytanie o zdrowie dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 21 08 87 Czy Mężczyzna o którym myślę, postanowi odnowić ze mną kontakt? Pozdrawiam X Już kiedyś odpowiadałam Pani na to pytanie, wiec nie odpowiem teraz. Zna Pani moja odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G 10-11-81 czy Ö 4.10.89 jest ze mna szczery? dojdzie do spotkania, zwiazku? Podaj chociaż swoje imię, bo nie wiem jaka mam wybrać kartę znacznikowa do rozkładu klasycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Ryszard ktorego Pani przestrzegala przed urzedami skarbowymi. Prosze Pani jest Pani niesamowita wlasnie dzis dostalem list ze skarbowki. Przestrzegala mnie pani przed nowo poznana osoba,Szanowna Pani wlasnie moj wspolnik ktorego znalem stosunkowo krotko (9-10mcy) wysiudal mnie na interesie,jest Pani po prpstu niesamowita!!!!!!!!! Dziekuje za informacje,chetnie bym sie odwdzieczyl choc nie wiem jak bym mogl. X Wystarcza podziękowania :) Proszę jeszcze powalczyc, bo myślę, że ma Pan szansę na duże pieniądze tylko trzeba uważać. Kladlam i tarota i klasyczne i tarot mówił, że sprawy urzędowe uda się zakończyć pomyślnie. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola chciałabym dopytać bo ten Pan Z 79r ma żonę ja mam męża nie chodzi mi o związek bo to raczej nie realne ale czy widać jakiś romans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:46 Może w ten sposób czy ja to pociągam?czy jestem w jego typie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola chciałabym dopytać bo ten Pan Z 79r ma żonę ja mam męża nie chodzi mi o związek bo to raczej nie realne ale czy widać jakiś romans? X Tak jak najbardziej. Pracujesz z Nim? Bardzo mu się podobasz i widzi w Tobie idealna partnerkę, będzie się starał i okaże Ci zainteresowanie, myślę, że zauważysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadwiga 20maj75 co zmoja parcą czy w tym roku znajde nową oraz czy zmienie miejsce zamieszkania dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia Hmmm... Karty nie są złe dla was, ale aktualnie relacja jest zawieszona, nie rozwija się, wszystko stoi w miejscu. Widać u Ciebie związek, ale nie wiem czy z tym mężczyzna, o którego pytasz. Wydaje mi się, że jeszcze tej osoby nie znasz. Masz szansę na związek z mężczyzną, który bardzo mocno rozwija swoją pozycję zawodowa, możliwe, że lekarz lub wojskowy. Widać tutaj szczęście i nawet ślub, pomimo początkowych, drobnych niepowodzeń. Spotkasz się z ukochaną osoba na spotkaniu towarzyskim u znajomych. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Karola, dziękuję za wróżby.Nie nie pracuje z nim ale bardzo mi pomógł i okazał dużo serca gdy to potrzebowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×