Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1aleksandra1

Starania o dziecko 2018

Polecane posty

Gość Malina352
Hej dziewczyny. Wracam ponownie w wasze grono. Za 2 dni mam dostać @ i rozpoczynam starania. Paula 26 i jak byłaś na becie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 26
Malina352 trzymam za Ciebie kciuki Ja dziś dostałam okres nie wiem co to było bardzo bardzo mnie bolało jak nigdy! Płakałam z bólu i chciałam dzwonić na pogotowie nie wiem czemu tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam ogromną prośbę. Piszę pracę mgr na temat radzenia sobie kobiet ze stresem w trudnych sytuacjach. W tym wypadku ta sytuacja jest starania się o dziecko min. 2 lata. Proszę o wypełnienie ankiety i testów. Proszę o pomoc i z góry dziękuję za poświęcony czas https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSft0DddBBOzUFBHQUBb0MQKU2iS6BtiqrjywtFecneN2LKJPA/viewform?usp=sf_link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny, Ja starałam się o dziecko przez ponad rok... i nic... mam 31 lat i 7 letniego syna,dla ktorego chciałam baardzo rodzenstwa.. robilam mnostwo badań i ja i mąż jak po 7 miesiącach dalej nic z tego nie wychodziło... byłam nawet na laparoskopii w szpitalu i hsc w celu udrożnienia jajowodow... i najlepsze jest to ze chyba 5lekarzy mnie diagnozowało i wszystko było niby okej,.. straasznie się dołowałam.. ze wszystko okej niby i u mnie i u męza i dalej nic.. i kolezanka powiedziala mi o ziołach ojca Grzegorza Sroki na owulacje i płodność i strwierdziłam, ze nie zaszkodzi spróbować jak wszystcy prof,i dr, rozkładają ręce,,, i kupiłam na allegro za ok,20zł.. powiem szczerze , ze nie wierzyłam w ich działanie a po pierwszym miesiącu ich stosowania moj organizm się pobudził meega, pierwszy raz czułam jak mojej jajniki pracują i w 2 miesiacu stosowania ziół zaszłam w ciąże :) dzis jestem w 13 tyg. ciąży :):) także wszystkim polecam naprawde te zioła.. bo widzicie żaden lekarz mi nie potrafil pomoc a zioła tak... a podejrzewam teraz sama ze mi poprostu pęcherzyki nie pękały tylko się wchlaniały i dlatego nici z bejbi dopiero po tych ziolach się to zmienilo...moj jajka trzaskały i jestem suuuper szczesliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha to fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina352
Paulina przykro że się w tym cyklu nie udało. Ale w następnym razem spróbujemy może się uda. U mnie 35 dzień cyklu :/ i nie wiadomo kiedy przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina352
Hej dziewczyny jak tam u was? U mnie @ nie ma już 2 tygodnie. Test zrobiłam we wtorek wyszedł negatywny wiec nadal czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zaczynam starac sie o dzidziusia od lipca lub sierpnia. Juz w tym roku mi sie udalo ale w 7 tyg poronilam tydzien temu mialam lyzeczkowanie. Trzymam za was kciuki powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina352
Witaj gosciu współczuję po stracie. Ja również stracilam w marcu. Czy lekarz pozwolił ci od razu się starać? U mnie już 41 dzień cyklu. Trochę chyba poczekam sobie na @ żeby zacząć starania w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Z mężem staramy się o dzidzie prawie dwa lata i nadal nic :( byłam u lekarza niby wszystko jest ok Ale nie dał mi żadnych badań poza cytologia i usg. Kazał się starać i pójść do Pani na prowadzenie kalendarzyka tylko mam mieszane co do tego uczucia bo prowadziłam już kalendarzyk i nadal nic A miałam tylko większą nadzieję że może teraz się udało i jeszcze większe rozczarowanie gdy przychodziła miesiączka. Staram się wyluzować i nie fiksowac na punkcie dziecka Ale to takie trudne kiedy wkoło ktoś zachodzi w ciążę. Patrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malina352 Mi lekarz kazsl odczekac 2-3 miesoace ale my z partnerem juz zaczelismy sie kochac bez zabezpieczen i zobaczymy co z tego bedZie moze juz sie uda chociaz 2 tyg temu poronilam @ powinnam dostac pod koniec miesiaca mam nadzieje ze nie prxmzyjdzie. Trzymam za ciebie kciuki no i rowniez wspolczuje straty malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
No cześć to znowu ja :) a więc prawdopodobnie za moje ciążowe niepowodzenia odpowiada moje cienkie endometrium które 2 dni przed owulka miało tylko 5mm... Naczytalam się już o naturalnych sposobach na pogrubienie endo ale chciałam zapytać czy któraś w was miała ten sam problem? I jak sobie poradziła? Ja dostałam również leki clostyilbegyt + estrofem i o to też chciałam zapytać czy któraś stosowała? I czy pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina352
Gosciu 18:09 podjelismy decyzję żeby znów spróbować w 27 dc a następnego dnia miałam straszne klucia jajnika. Nie jestem pewna czy to była owulacja. Raz w tylko tak mialam podczas tego cyklu. Prawie 2 tygodnie bolą mnie piersi a test dalej negatywny. Coś dziwne mam te cykle po lozeczkowaniu. I czy płodność szybko wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milena352 Slyszalam ze po lyzeczkowaniu sa kobiety ktore zachodza nawet 2tyg po. Pamietaj kezeli zaszlas w pierwsza ciaze to w druga tez zajdziesz to zalezy od organizmu jezeli bedzie gotowy to da ci znowu szanse na malenstwo. Kwestia czasu. Wiem ze to jest bardzo ciezke bo tez to przechodze byla to moja pierwsza ciaza ale glowa do gory. A powiedz mi po jakim czasie spadl ci poziom b-hcg ? Wydaje mi sie ze te klocie w jajniku to byla dni gotewe do poczecia ja tak mialam przed ciaza. Czekam teraz na pierwsza @ i ciekawi mnie kiedy dostane mam nadzieje ze szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga 24
Hej. Postanowilam dalaczyc do was kobietki :D Mam 24 lata i od 2 miesiecy staramy sie o dziecko teraz juz 3 cykl . Wiem ze to dopiero poczatek staran ale czekam z niecierpliwoscia bo 9 czerwca mam dostac okres. Mam inne objawy niz przy ostatnich dwoch miesiacach. W tym cyklu 3 dni po owulacji bol piersi nie tylko przy dotyku cos mnie tam kluje pod pachami i w okolicach brodawek oraz tydzien przed okresem bol i klucie jajnikow. Oczywiscie wiem ze to moga byc rowniez objawy na okres ale ja nigdy takowych nie mialam wiec jest to dla mnie nowosc i bardzo licze ze to jednak dzidzia. 6 dni przed okresem doszly bole jak na okres troszke slabsze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga 24
Dodam jeszcze ze jak nigdy nie jem sniadan od lat i zazwyczaj moim pierwszym posilkiem jest obiad to teraz budze sie od kilku dni przed 5 rano i ssie mnie tak ze musze cos zjesc bo nie moge wytrzymac . Dodatkowo mam bardzo ciemny mocz ....Nie wiem czy to objaw ciazy czy przed okresem . Jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Iga 24 Fizjologicznie kolor moczu w pierwszych tygodniach ciąży i w okresach późniejszych może być nieco ciemniejszy. Wynika to z mniejszej diurezy i zatrzymania płynów w organizmie. Wtedy jednak mocz nie jest mętny, pienisty, podbarwiony krwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1233
Część Dziewczynki widzę że nie jestem sama w tych staraniach. U mnie od 4 dni ma katar od dwóch dni brzuch boli wczoraj powinna być @ ale cisza. Pewnie katar ją opózni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćabi90
Cześć. Długo czytałam wątek i w końcu postanowiłam dołączyć :-) staramy się o dziecko od grudnia, niestety mam problem z nieregularnymi cyklam (zaczynając od 30 dni a kończąc na prawie 60). Kiedyś, jako nastolatka leczyłam się na tarczycę, od ponad 10 lat nie przyjmuję żadnych leków i wszystkie hormony tarczycowe mam w porządku. W marcu podczas wizytu u ginekolog usg, cytologia i żadnych zastrzeżeń.... Pani doktor zaproponowała mi preparat Inofem, ktory ma wyregulować cykle, po pierwszym miesiącu picia cykl skrocil się do 38 dni, dzisiaj po kolejnym miesiacu 33 dzień, jednak ciąży (jak i @)dalej brak... Zastanawiające dla mnie jest jedynie to, że pani doktor nie zleciła badań hormonów płciowych, może stwierdzila że jeszcze za wczesnie... Wiadomo ze stres nie jest pomocnikiem ale jak się nie przejmować? Potrzebowałam się wygadać :-) Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga 24
Gośćabi90 dziś Witaj :D Latwo mowic zeby odpuscic nie myslec itd ja nawet jak staram sie nie nastawiac to w podswiadomosci sie zastanawiam czy sie udalo to jest silniejsze ode mnie. Mam nadzieje , ze juz niebawem uda nam sie zajsc w ciaze . Trzymam kciuki! Mnie boli strasznie podbrzusze jak na okres i kluja jajniki .Do okresu jeszcze 3 dni boje sie ze to zwiastuje juz tylko @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćabi90
U mnie teoretycznie @ 8 czerwca ale w zwiazku z nieregularnymi cyklami dzisiaj w 33 dc zrobilam test i niestety negatywny. Od 2 tyg jestem non stop śpiąca i naprzemiennie kłucie w jajnikach od kilku dni, ale jak widać nie zwiazane z oczekiwanym powodem:-( z drugiej strony dopóki @ nienadchodzi, zawsze jest nadzieja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina352
Dzisiaj mój 45 dzień cyklu a miesiączki dalej nie ma. Piersi bolą brzuch w ogóle mnie nie boli. Czasem tylko jajnika zakluje. Mam często zawroty głowy. Poczekam do poniedziałku. Jeśli nie dostanę to pójdę do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iga 24 Mam dokładnie to samo mimo że staram się jak najmniej myśleć o ciąży, o tym że może w końcu się udało to podświadomość robi swoje. Im bliżej miesiączki tym więcej nadziei. Jak się bardzo pragnie dzidziusia to już chyba nie da się przestać myśleć o zajściu w upragnioną ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćabi90
Żeby się tak dalo zaprogramować umysł żeby aż tak nie mysleć... U nas obok mieszka brat z zoną i dzieckiem (6mcy) i weź tu sie nie nastawiaj i nie myśl :-) u mnie dalej brak @ ale czuję cora mocniej jajniki, wiec ten cykl raczej na straty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćabi90 Ja mam dwie siostry które mają dzieci 3 lata i rok a druga 2letniego synka zaszły w ciążę od tak szwagierke która ma 3. Z siostrami i szwagierka spędzam sporo czasu jak i z ich dziećmi. 2lata staran i nic A wkoło coraz więcej brzuszkow i małych bąbli. Najgorsze to te pytania i podteksty A kiedy my? A ja nie potrafię im powiedzieć że jakoś nie wychodzi unikam tych tematów, zmieniam temat albo na odczepnego coś odpowiem że w swoim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyłączcie głowy to i w ciążę bez trudu zajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Hej :) Ja dziś po wizycie u lekarza. Leki coś tam pomogły, prolaktyna już w normie. Pozostaje nam starać się dalej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina352
Hej dziewczyny jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 26
Malina352 ja mam 5 dni do okresu śluz wodnisty zero jakiś bólów itp tylko ten śluz aż się leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×