Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy dziecko musi chodzić do zerówki

Polecane posty

Gość gość
Pani robi błędy ortograficzne, więc raczej od Pani niech się córka nie uczy. Nie jest obowiązkowa. Chyba, że jakiś 6 latek nie nadaje się do szkoły, to gdzieś musi pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja pierniczę. Wszedłem na to forum przypadkiem i po raz kolejny doznałem szoku, że w XXI wieku są jeszcze takie zacofane madki. Chociaż już po czasie to powiem Ci jedno droga madko ( celowo przez d. Sprawdź sobie w necie co to słowo oznacza). Twoje dziecko nie musi umieć czytać w I klasie. Ba, nie ma obowiązku umiejętności czytania nawet w wieku lat 15 czy 17. Trzymasz swoje dziecko w domu pod kloszem, nie uczysz go czytania, pisania, rysowania czy angielskiego. I myślisz, że w I klasie dorówna dzieciom, które uczą się tego wszystkiego od 3-4 roku życia. Argument o "zabieraniu dzieciństwa" typowy dla niewykształconej osoby z kompleksami z jakiejś dziury zabitej dechami. Współczuję dziecku. Bo teraz zapewne jest już w I klasie i musi męczyć się z nadrabianiem materiału, bo madka chciała je trzymać całe życie w domu. Ale to wina "nauczycieli-nierobów". P.S. Twoja bratowa mówiącą o przedszkolankach po zawodówce to pewnie "uczona" jak i ty. Myślę, że nawet tej zawodówki nie macie, skoro taki sposób myślenia reprezentujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
Dnia 11.01.2018 o 09:41, Gość gość napisał:

Pewnie nie posyłaj ... po co ... a że córka niewiele umie to będzie potem wina szkoły ... a mamusia przez 6 nie nauczyła za wiele, dziecko w tym wieku chyba powinno mieć zajęcia manualne typu wycinanie rysowanie pisanie klejenie malowanie lepienie ale co tam po co dzieciństwo zabierać lepiej niech w domu kiśnie z mamą która nie będzie zmuszać :/

Zgadzam się. Dziecko nic nie potrafi i jeszcze matka ma wątpliwości co do posyłania do zerówki... Nie komentując już tego, ze sama nie ma pojęcia o nauczaniu. 

Dziecko powinno tym bardziej pójśc  takim przypadku do zerówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Naprawde pani corka ma 5 lat i nie umie podstawowych rzeczy a pani jej nie zmusza bo ona nie chce.. Nie wie czy lenistwo z pani strony czy poprostu nie przecieta pepowina.. Jech ja pani posle do przedszkola i sie nie zastanawa. Moze chociaz tam dziecko zacznie sie czegos uczyc, rozwijac i poznawac swiat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×