Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rząd odrzucił projekt ratujmy kobiety!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość

To jest skandal, że rząd odrzucił projekt ratujmy kobiety, trzeba zrobić protest, iść ulicami i drzeć się, to są nasze ciała i nasze brzuchy, a nas traktuje się jak jakieś maszyny do rodzenia dzieci, może najwyższy czas na kompromis viagrowy albo całkowity zakaz viagry albo zakażmy facetom seksu więcej niż dwa razy w roku, sejm jest pełen patriarchalnych dziadów polskich, którzy nienawidzą kobiet, a kobiety w sejmie w ogóle nie czują się kobietami, one czują się mężczyznami i reprezentują interesy mężczyzn. Dość tego!!!!!! My musimy wymusić legalizację aborcji. To jest nasze prawo!!!!!!! Zmuszanie kobiety do rodzenia to gwałt. Chcemy legalnej aborcji!!!!!!! Trzeba się zebrać i zorganizować protest, tym razem dużo ostrzejszy niż czarny protest!!!!!!! To powinien być taki protest, że wszystkie klechy, pro-liferzy i reszta swołoczy schowają się pod stół. DOŚĆ ULEGŁOŚCI!!!!!!! DOŚĆ POKORY!!!!!!! NAJWYŻSZY CZAS WYSŁAĆ PRAWICĘ I KLERU TAM GDZIE ICH MIEJSCE!!!!!!! Niech wypiedralają do Watykanu, tam będą mieli tradycyjne wartości, obiadki z biskupami i resztę katogóωna, ja nie jestem katoliczką i nie życzę sobie, żeby góωnokler trzymał mi rękę w majtkach. NAJWYŻSZY CZAS NA OSTRY PROTEST!!!!!!! TRZEBA RAZ NA ZAWSZE WYWALIĆ PATRIARCHAT I TRADYCJĘ Z POLSKI!!!!!! TO SĄ NASZE CIAŁA, TO SĄ NASZE MACICE, NASZE BRZUCHY I ŻADEN PAJAC W KOLORATCE, ANI KATOL, ANI MOHEROWY BERET, ANI KRÓLIK ANI NIKT INNY NIE MAJĄ PRAWA NAM MÓWIĆ CO NAM WOLNO A CZEGO NIE WOLNO!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabezpieczaj się lub wytnij macicę to ci będzie wszystko jedno co rząd robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uspokoj się bo ci żyła pęknie. Podziemie aborcyjne kwitnie. Gdy wpadniesz to sobie wyskrobiesz bez problemu. A jak się bzykać nie umiesz to do kogo pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w 100%, to co robi ten rząd to jest chore. Polacy to katolicka ciemnota przez kler ogłupiona, wstydzę się, że jestem Polką, sto razy bardziej wolałabym być np Szwedką albo Dunką, na szczęście mieszkam w Anglii, ale najgorsze jest to, że strasznie dużo to polskich zapijaczonych mord. Polacy to pijaki, katole i nic więcej, czysta patologia. Tylko Jan Paweł II, bigos i kotlet schabowy. Nienawidzę Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem agnostyczka i jestem przeciwna zalegalizowaniu aborcji na zyczenie. Kompromis aborcyjny moim zdaniem jest ok i mam nadzieje, ze tak zostanie. Smiesza mnie te wasze prostesty. Jaki jest poziom kobiet bioracych w nich udzial widac po twoim poscie. Nie pozdarawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w USA i 3 razy miałam aborcję i żyję. Nie chcę mieć dzieci i nie będę miała. Nie będę rodziła ani rozmnażała się jak królik. Jestem za aborcją na żądanie. Masz rację, to jest nasze ciało i nasz wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam komentarze tej polskiej narodowej patologii, to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że aborcja jest dobra, szkoda, że wasze matki nie usunęły ciąży. Aborcja musi być legalna, bo w przeciwnym razie roi się od katolickiej patologii i patriotów. Niech żyje aborcja!!!!!!! Chcemy legalnej aborcji na żądanie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobrze tak jak jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"aborcja kiedy dziecko jest zdrowe to morderstwo,karma wraca morderczynie,zaplacicie za to je*bane kur*wiska" I co ulżyło ci? Aborcja to nie jest morderstwo, wracaj do szkoły, DO ZERÓWKI!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za ludzie. Nswet Kaczyński głosował ZA tym projektem, to opozycja olała swoją pracę w sejmie i po prostu nie przyszła, żeby głosować. Zanim wysmsrujecie post pełen wykrzykników, proponuję sprawdzić o czym się pisze i dlaczego projekt nie przeszedł. Inna sprawa, że kompromis aborcyjny jest wystarczający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w tej kwestii bardzo posrodku. To co bylo do tej pory bylo najlepsze co moglo byc w tej sprawie. Ratowanie chorych plodow ? To absurd. Nie jestem za aborcja na zyczenie. To jest juz przesada. Sama mam troje dzieci i ten system wiem, ze funkcjonuje w innych krajach ale dla mnie jest chory. Kropka. I uwazam, ze reszta nie podlega dyskusji. Uwazam jednak, ze antykoncepcja powinna byc darmowa na recepte oraz sterylizacja kobiet na zyczenie np podczas ciecia cesarskiego tez powinna byc legalna. Moglabym sie pokusic nawet o to by pomyslec zeby ogolnie sterylizacja byla legalna i refundowana na zyczenie. Niekoniecznie tylko przy cieciach cesarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie rząd! Opozycja była tak zajęta lansowaniem się i selficzkami, że zapomniala zagłosować. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem agnostyczka i jestem przeciwna zalegalizowaniu aborcji na zyczenie. Kompromis aborcyjny moim zdaniem jest ok i mam nadzieje, ze tak zostanie. Smiesza mnie te wasze prostesty. Jaki jest poziom kobiet bioracych w nich udzial widac po twoim poscie. Nie pozdarawiam x Nie rozumiesz? Przecież pierwszy czarny marsz był przeciwko zaostrzaniu ustawy. I bardzo dobrze, niech zwolenniczki aborcji krzyczą ile wlezie. Im więcej będą krzyczały, tym większa szansa, że rząd nie zaostrzy ustawy i utrzyma kompromis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie do kobiet chcacych aborcji na zyczenie: dlaczego nie robicie krzyku o sterylizacje? Przeciez to duzo latwiejsze i bardziej etyczne rozwiazanie, niz kontrowersyjna aborcja. Przynajmniej wtedy bedziecie mogly powiedziec, ze ingerujecie w 100% w SWOJE cialo, bo przy aborcji to juz takie oczywiste nie jest. Dlaczego tak bardzo zalezy Wam, by moc pozbywac sie dzieci nienarodzonych? Tym bardziej, ze nie jest to tak zupelnie oczywiste, ze plod to nie czlowiek. Dla mnie dziwne jest to, ze plod jest plodem do, np. 23 tygodnia ciazy, a juz jeden dzien pozniej jest juz czlowiekiem. Co o tym decyduje? Jesli nawet jest tak, ze zarodek to nie czlowiek, to jednak jest pewnosc, ze tym czlowiekiem bedzie. Jest to szansa na zycie. Dlatego mysle, ze najlepszym rozwiazaniem bylaby dla Was sterylizacja. I nie pisze tego zlosliwie, tylko calkiem serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście jebniete. Drzecie ryje i tupiecie girami jak psychiczne. Kto was na poważnie weźmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za sterylizacja na życzenie i to w ramach NFZ. Nie chce mieć więcej dzieci, nie chce też truć się tabletkami. Kocham męża a seksu prawie wcale nie uprawiam z nim bo się boję ciąży :( nie wierzę w prezerwatywy dlatego seks tylko w dni teoretycznie nieplodne, w gumie i na dodatek przerywany bo nie chce ryzykować. Dla mnie zero przyjemności :( boimy się zabiegu podwiazania nasieniowodow bo to jest odwracalne i boję się ze jednak jakimś cudem bym zaszła :( zostaje mi czekać do menopauzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo widzisz, to jest coś innego nie chcieć dziecka, a nie móc mieć dziecko. Mało kto się ot tak wyrzeknie płodności. Ale masz rację, jak ktoś nie chce dziecka, to powinien krzyczeć również o sterylizację. Nie tylko o antykoncepcję. Osobiście jestem za legalną aborcją, chociaż sama bym dziecka nie usunęła. Legalna aborcja mogłaby paradoksalnie zmniejszyć ilość dokonywanych aborcji, tylko musiałaby być dostępna pomoc psychologa itd. Połowa aborcji (piszę orientacyjnie po tym co się czyta), to aborcje pod wpływem stresu i paniki. Facet się odwraca na pięcie i kobiety nagle nie zna i tym podobne historie. Zdezorientowana kobieta co robi? No właśnie, a potem żałuje. A dla tych co chcą się pruć bez konsekwencji, a kondom i piguły be, to sterylizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Podwiązanie jajników też nie zawsze daje efekt. I pierdziel, że boicie się podwiązania nasieniowodów. To twój mąż tego nie chce zrobić. Wazektomia dała by ci większy luz. Wazektomia plus guma i masz spokój. Wiesz co? Dla ciebie chyba jest jeden sposób. Wycięcie macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, ale z drugiej strony mozliwa jest pomoc psychologa bez legalizowania aborcji na zyczenie. Jestem zdania, ze najlepsze, co bylo, to ten kompromis aborcyjny. Aborcja na zyczenie nie powinna byc legalna. I nie dlatego, ze przemawia przeze mnie katolicyzm, tylko raczej szeroko pojeta moralnosc i etyka. Poza tym zastanawiajace jest to, ze najwiekszy odsetek kobiet krzyczacych o aborcje to wcale nie te, ktore krzycza o usuwanie chorych polodow, czy dzieci z g***tow, tylko wlasnie te, ktore krzycza najglosniej o aborcje na zyczenie. W UK aborcja na zyczenie jest legalna, jednakze wlasnie tam najwiecej nastolatek usuwa. Czy jest to normalne? Nie. Bo juz od poczatku dziecko bedzie w glowie takiej nastolatki uprzedmiotowione- ze jego zycie bedzie zalezec tylko i wylacznie od widzimisie matki. Wiec wcale nie ma gwarancji, ze legalna aborcja zmniejszyla by w ogole liczbe dokonywanych aborcji. Poza tym kobiety zapominaja o jednym bardzo waznym aspekcie, ktory nie sposob pominac przy temacie abortowania dzieci: co z prawami mezczyzn, czyli ojcow? Przeciez ''polowa'' tego dziecka nalezy do ojca. Prawnie i biologicznie. Nie mozna udawac, ze mezczyzni nie maja nic do powiedzenia, jakby kobiety same sie zapladnialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka postu powinna albo nie uprawiać seksu albo powiązać jajowody. Aborcja to morderstwo. Zabijasz czlowieka więc to morderstwo. Ciemność i brak wiedzy naukowej! Feministki wy się pierdo***lnijcie w głowę. Jesteście chore. Kult śmierci i hedonizmu. Dzięki Bogu że w Polsce rządzi PiS i nie daje dojść do głosu temu morderczemu kultowi. Nie umiecie się zabezpieczać i potem płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:48 poczekaj jak cię zg***** murzyn swoją wielka półmetrowa pała aż będziesz kwiczeć i krawawic i to na oczach twojego wcześniej pobitego pół przytomnego męża. Ciekawe jak wtedy będziesz kochała tego malutkiego słodkiego czarnuszka i razem z mężem go wychowywała. A potem sam się wda w biologicznego ojca bo genów nie oszukasz. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma swoje sumienie i nie można za nikogo decydować. W katolandii jest człowiek od poczęcia w judaizmie dopiero pod koniec ciazy. Każda religia ma swoje zasady, dlaczego zatem ma się komuś na sile narzucać zasady katolickie. W konstytucji jest przecież wolność religijna, dlaczego zatem narzuca się ludziom innej wiary wiarę katolicka. To jest dopiero ograniczanie wolności i wręcz łamanie konstytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pistolet zabija czy człowiek????? To prawo robi skrobanke czy osoba która chce usunąć ciąże??? W normalnych krajach gdzie ludzie nie są ubezwłasnowolnieni jest różne „zło” ale po to człowiek ma rozum i swoje zasady żeby potrafił wybierać. Nie moralizuje się nikogo na sile, bo to mija się z celem. Aborcja nielegalna a podziemie aborcyjne kwitnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja a sterylizacja to dwie CAŁKIEM INNE rzeczy (pierwszy raz piszę w tym temacie). dziecko może chcieć mieć, ale np nie teraz, lecz za 5 lat. ja mam jedno dziecko, ma 9 lat. ja mam 37 lat. i usunęłam drugą ciążę (legalnie, nie mieszkam w Polsce) w 2016 roku. bo nie chcielsimy tego dziecka, nie wtedy - akurat moja kariera zaczynała nabierać rozpędu, i tez spodobało się nam podróżowanie po świecie, a z dzieckiem półrocznym nie zamierzam latać do Australii czy Japonii. o, nie. podjelismy decyzję z mężem, że zabezpeiczamy się - mam spiralę - do mojej 40stki, a potem ja chcę podwiązać jajowody. i zrobię to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:55 Sama jestes chora, to nie rząd, tylko Nowoczesna, to był projekt Nowoczesnej i wiesz czemu nie przeszedł? Bo część posłów Nowoczesnej nie głosowało w ogóle. Nowoczesna wyprowadziła kobiety na ulice, a póżniej je olali - ja i moje otoczenie wiedziało, że tak będzie, dlatego na zadne marsze tego typu nie chodzimy. A dokładniej: Za skierowaniem do dalszych prac projektu Ratujmy Kobiety głosowało między innymi 58 posłów PiS - w tym Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz, Krystyna Pawłowicz i Ryszard Terlecki. 39 posłów PO i Nowoczesnej nie wzięło udziału w głosowaniu. (http://www.tvn24.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:23 bo Nowoczesna to pustogłowie i wydmuszka. Krzyczą, protestują tylko gębą, a zadne czyny za tym nie idą. Olali głosowanie w sprawie, w imię której chodzili na czarnych marszach. Te marsze to była pokazówa i nic więcej. Zresztą czego się po nich spodziewać skoro ówczesny ich lider w środku blokady sejmu wyleciał na wakacje - przykład poszedł z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rząd może mógłby być lepszy, ale opozycje to juz w ogole mamy do d**y. Zero organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:56 Nie umiesz się zabezpieczyć??? Ja jak nie chcę zmoczyć nóg w kałuży to ubieram kalosze. Nie się spalić na słońcu stosuję filtr itp itd Wpaść raz...ale 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam na 16.01. Ty tępa dzido, twój przykład jest beznadziejny. Piszesz o gwałcie a jak może wiesz (choć tępe dzidy mogą nie wiedziec-spoko, rozumiem i współczuję) obecne prawo pozwala na aborcję dziecka z gwałtu. W odrzuconej ustawie mowa o aborcji na życzenie do 12 tyg ciazy. Czyli "jestem w ciąży 3 miesiace , dziecko ma juz kilka cm (!)ale robię aborcję bo mam małe mieszkanie, robię karierę więc pozbędziesz się dziecka a mojego brzucha ". Panimajesz? Nie wypowiadaj się bo takie tępe dzidy nie powinny udzielać się publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam tu wczesniej. Mysle, ze wiele z Was popelnia blad w ogole mieszajac pojecie zakazu aborcji na zyczenie z katolicyzmem, bo na swiecie jets wiele panstw, gdzie aborcja jest zakazana, a wcale nie sa to chrzescijanskie kraje. W ogole dziwi mnie, ze jako argument na poparcie aborcji ktokolwiek z Was wysuwa epitety typu: ciemny zasciankowy katolicyzm, bo wedlug mnie, to nie ma najmniejszego zwiazku z religia. To, ze kobiety nie powinny chciec usuwac wlasnych dzieci (jest mnostwo innych sposobow- antykoncepcja, sterylizacja, podwiazanie jajowodow czy wazektomia) to powinno raczej wyplywac z naszego czlowieczenstwa,moralnosci, etyki. Przeciez kazdy wie, ze morderstwo jest zle i karane. Jak wiec nazwac mozna czyn, gdzie abortuje sie dzieci nawet w 9 miesiacu, jak w Chinach? To tez jest tylko plod? Podobne prawo chciano wprowadzic w Irlandii. Dziwie sie, ze Europa, ktora od lat zmaga sie z nizem demograficznym wprowadza takie ''prawa'', jednoczesnie zastepujac wlasnych obywateli ludzmi z Afryki. Ale jesli juz chcecie byc takie praworzadne i demokratyczne, to niestety, ale demokracja stoi w opozycji do ludzi, ktorzy chca zalegalizowac aborcje. Dlaczego? Juz tlumacze. Demokracja to glos ludu, ale w glownej mierze wiekszosci, przy UWZGLEDNIENIU praw mniejszosci. Uwzglednienie to nie to samo, co rownouprawnienie. W Polsce, czy komus sie to podoba, czy nie wiekszosc to katolicy. A nawet pominawszy kwestie katolicyzmu, to i tak WIEKSZOSC ludzi jest przeciwna aborcji na zyczenie. Kompromis, jaki byl wprowadzony w temacie aborcji, byl wlasnie uwzglednieniem praw mniejszosci. Dlaczego wiec wiekszosc ma sie podstosowac pod mniejszosc? Dlaczego to glos mniejszosci ma byc wiekszy, skoro prawo i tak go uwzglednilo w postaci kompromisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×