Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sunnyy

Straciłam nadzieję na związek.

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Autorka wymaga idealu a tego nie ma x nie znasz dziewczyny to nie pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TV wyprało ci mózg
w zaczarowanym swiecie wczoraj zdechniesz marnie sama, masz defekt umysłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Autorka wymaga idealu a tego nie ma Zgłoś te księżniczki wszystkie mają ten sam problem, mózg wyprany przez TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tutaj autorko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunnyy
jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam cie autorko ze zwracasz uwage na siebie piszac ze to moze ty nie spelniasz wymagan. Nie kazda kobieta jest w stanie tak o sobie powiedziec. Ale tak wcale nie musi byc. Prawdopodobnie nie trafilas jeszcze na tego jedynego ;-) wiec wszystko przed toba. Ciekaw jestem jaka jestes pod wzgledem charakteru?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste i działa
jakie ona wymagania ma niby spełniać? Kobiety mają nasrane w mózgach, wystarczy że jest SOBĄ i tyle, po co te gierki aktorskie i udawanie? A z drugiej strony akceptować faceta który też jest sobą i chce normalną kobiete i spokojnie sobie żyć z nią a nie mieć 1000 rządań od księżniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunnyy
21.01 Wiesz,ja wychodzę z założenia,że każdy ma jakieś wymagania dot.osobowości, charakteru itd. Gdyby było inaczej,z każdym bylibyśmy w stanie stworzyć związek,a tak nie jest. I przyjmuje też do wiadomości,że może być też tak,że mój styl bycia,charakter,wygląd może się nie podobać....pewnie jakaś przyczyna jest tej samotności ;)...ale dziękuję za dobre słowo:) Po 30tce trochę ciężkokogoś znaleźć.Ludzie spędzają czas ze swoimi rodzinami,co jest zrozumiałe.Nawet gdy się widuję z koleżankami,które mają już rodziny,to często są to spotkania w domu,ze wzgl.na ich dzieci.Ciężko w takich okolicznościach poznawać nowe osoby..i koło się zamyka... Czasami chcemy coś zmienić,ale nie wiemy co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruszaj w teren gdzie są inni SINGLE, i nie na disco czy knajpy gdzie wszyscy chlają. Chodź w miejsca gdzie są inni single, faceci szczególnie ( bo po co ci konkurencja w formie innych kobiet ), i tam poznasz ludzi i wcześniej czy później na kogoś trafisz. Polecam jakieś kursy gdzie jest większość facetów, albo nawet coś w plenerze. Ja osobiście znam pary które poznały się na spotkaniach AA, dziewczyna nie piła ale poszła tam facetów poznawać, faceci wychodzili z nałogu i niepijąca partnerka była dla nich jak zbawienie. Więc są różne miejsca, biblioteki studenckie, lodowiska, nawet restauracje ( może jakiś fajny kelner ? ), kurcze nie rozumiem jak można nie poznać facetów chodząc w różne miejsca i wyglądać na dostępną ( tz. brak pierścionków jako pierwszy znak ), bo dla mnie to jest niemożliwością. Faceci są przecież wszędzie, kurde, nawet kierowca autobusu może być fajny człowiek, nie skreślaj nikogo tylko daj szanse ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale one chcą tylko bogatych i przystojnych, np. lekarz, profesor, zawodowy piłkarz, aktor, kierowca autobusu czy kelner to dla nich śmieć i nawet takiego nie biorą pod uwage, eh te baby, nie szukają miłości tylko wygody i luksusu który facet ma im zapewnić. Dopóki tak postępują i mają takie podejście to NIGDY nie znajdą żadnej miłości, jedynie faceta na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ? A co poradzisz mi zagranica ? Gdzie poznac Polaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja 17.28 nie mam duzych wymagan , szukam bratniej duszy a nie faceta na seks .Gdzie poznac zagranica Polaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy są wszędzie. Naprawdę. Zresztą obcy lepszy, po co ci Polak? Ty będziesz mu truc po swojemu, on po swojemu i żadne nie będziesz rozumiało. Gitara gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polakow za granica jest sporo poza krajami islamskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ,ale gdzie ich szukac jak oni tylko praca i dom podobnie jak ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesto dla jednego trzeba poswiecic drugie. Nie mozna miec wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO dziś To ja 17.28 nie mam duzych wymagan , szukam bratniej duszy a nie faceta na seks .Gdzie poznac zagranica Polaka ? I I Bratnie dusze nie są na topie widzę to po sobie Facet ma być szybki, zdecydowany, odważny, pewny taki hazardzista z żyłką do wygrywania zawsze , ma być doświadczony w współżyciu seksualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bratnia dusza to ktoś kto pasuje do kogoś idealnie ale to jest kwestia indywidualna więc jak może to nie być na topie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sprobuj w necie skoro nie masz innego pomyslu. Ja meza poznalam przez net i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bratnia dusza to nie ktoś kto pasuje idealnie do kogoś tylko określony typ człowieka. Bratnia dusza to nie osoba którą poznajesz na ulicy w pracy czy gdzie indziej. Tacy ludzie jak bratnia dusza są nie lubiani przez innych i w szczególności w dzisiejszych czasach czyli nie są na topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak ? A co poradzisz mi zagranica ? Gdzie poznac Polaka ? V Gdzie mieszkasz w PL?, czy to juz stala emigracja?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bratnie dusze nie są na topie widzę to po sobie Facet ma być szybki, zdecydowany, odważny, pewny taki hazardzista z żyłką do wygrywania zawsze , ma być doświadczony w współżyciu seksualnym. xxxx Co to za bzdura??? To kobieta napisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.37 Zapomniala dopisac, ze powinien umiec pozadnie wyyypie/r/dolic i pozadnie przyyyy/pie/r/dolic . Tylko ze to nie moj typ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dla wielu kobiet mąż musi być właśnie owym "księciem" z przymrużeniem oka - w istocie jednak chodzi o to żeby nam się podobał, pociagał, intrygował. Żeby chciało się z nim łączyć całą sobą w każdej chwili. Jego bliskość cieszyła i dawała radość.To jest właśnie nieosiągalny książe twoim zdaniem? W miłości chodzi własnie o to , żeby Twój facet BYŁ Twoim Prince'm .Na tym życie polega. " Z jednej strony masz rację, a z drugiej strony to przykro mi, ale jeśli jest przykładowo dziewucha, której do reklamy nikt by nie wziął, bo urode ma niewyjściową, a rozgląda się za przystojnym brunetem to coś tu sama przyznasz jest nie w porządku. Uroda, urodą, księże, księciem ale trzeba też znać swoje miejsce w szeregu, z jakimi warunkami się pchasz między ludzi i co oferujesz. Jak jest taka para, że jest dwoje nieatrakcyjnych ludzi i są parą to nie wierzę że dobrali się na zasadzie, że ona go uważa za najpiękniejszego, a on ją za najpiękniejszą. Oczywiście każdy sobie chce tłumaczyć że tak jest, ale zejdźmy na ziemię. Wielu ludzi mówi na pokaz rzeczy bo tak jest elegancko a prawda jest taka że dobrali się w parę ponieważ mieli podobny poziom atrakcyjności bo znali swoje miejsce w szeregu. Zauważ że jedynie może 20 % populacji ma urodę pociągającą. Czy to znaczy że wszyscy pozostali mają żyć w samotności i tak żyją ? Nie jest tak. 99% ludzi sie łączy w pary nawet największe maszkarony i balerony. Ludzie nie lubią samotności i chcą mieć dzieci, więc jak się nie ma co się lubi to się lubi co sie ma i docenia się to co daje los. Po prostu pewni ludzie wiedzą, że nie mają co sięgać za wysoko, bo to by było porywanie się z motyką na księżyc. Trzeba też znać swoje możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tyz racja ..ale racja jest jak dupa - kazdy ma swoja .Czasem pikna laczy sie z bestia i na odwrot .Nie zawsze jest " brzydka ona brzydki on a taka piekna milosc " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet za granicą
gość 2018.01.20 Tak ? A co poradzisz mi zagranica ? Gdzie poznac Polaka ? Zgłoś Jeśli musi być polak bo podobna kultura, język itp. to tam gdzie są polacy, czyli też różne kursy, np. językowe, restauracje gdzie stołują się polscy single, bo gotować na 1 osobe się nie opłaca, jakieś nauki tańca czy spokania kulturowe, polskie muzea, czy jakieś festyny itp. Tylko inicjatywa musi wyjść od ciebie, bo facet jak widzi kobiete to zawsze myśli że "ta jest napewno zajęta i nawet nie podbija", oraz musisz wyglądać na dostępną nie zajętą, czyli brak pierścionków, nie wypindżona jak lalka z kg makijażu i doopą na wierzchu tylko normalnie wyglądająca, przyjazna, która coś faceta pyta lub prosi o pomoc w czymś. Facetów jest tak łatwo poznać że ja nie wiem gdzie wy mieszkacie że macie z tym problemy. Bardziej chyba brak techniki zalotu niż brak szans, nawet za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.01.20 To ja 17.28 nie mam duzych wymagan , szukam bratniej duszy a nie faceta na seks .Gdzie poznac zagranica Polaka ? Zgłoś gdzie mieszkasz? kraj i okolica. Jakie natężenie polaków tam jest? Nie ma tam żadnych okolic gdzie mieszkają polacy? sklepy? parki? lodowiska? stacje bęzynowe? galerie? musi coś być, choćby szkoły jakieś czy kursy językowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.01.20 Tak ,ale gdzie ich szukac jak oni tylko praca i dom podobnie jak ja . Zgłoś daj ogłoszenie w prasie, wyrób tymczasowy numer VOIP albo podaj lewego maila i niech kandydaci dzwonią i z nimi rozmawiaj. W rozmowie szybko wyjdzie czy to jakiś burak czy ktoś warty spotkania się. Jak gadka się nie kleji to wygląd jego jest nie ważny, a jak macie o czym rozmawiać przez telefon godzinami to warto się po paru tygodniach spotkać i zobaczyć co dalej. Cierpliwy facet poczeka aż jesteś gotowa się spotkać i rozmowa mu wystarczy. Wygląd to nie najważniejsza sprawa, choć nie ma co kłamać że nie zaszkodzi i może pociągać, ale sam wygląd to za mało na trwały układ, bo musicie mieć coś więcej wspólnego. Mam kumpla który też tak jak ty praca/dom i on się dziwi że nie może kobiety znaleźć, no ludzie. A jak widzi dziewczyne go interesującą to od razu myśli "ta pewnie zajęta" i nawet nie chce zagadać do niej, bo boji się że ona go oleje. Tym sposobem szansa zerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.01.20 Bratnią dusze można poznać WSZĘDZIE, tylko trzeba być otwartym i dać na to szanse. Bratnią dusze można trafić przypadkowo, np. upada ci telefon w kolejce i facet ci podnosi, i już z tym można jechać dalej, albo ktoś zagada cie na GG, i jeśli od razu nie wysyła fotki fiuta czy pyta "czy siedzisz nago" itp, bo to wiadomo że to napaleńcy, to też może być bratnia dusza. Bratnia dusza może być ktoś nawet na innym kontynencie, nawet ktoś w związku czy żoną/mężem i rodziną, nie ma reguły. Co jest ważne to być szczery i nie przekraczać pewnej linii między bratnią duszą a czymś więcej, szczególnie gdy to ktoś kto mieszka w pobliżu że dojazd jest możliwy, bo wtedy szansa że taka "platoniczna przyjaźń" przekroczy linie i zamieni się w coś "więcej". Wymaga to pewnego sensu samo kontroli, której wielu ludzi często nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×