Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sunnyy

Straciłam nadzieję na związek.

Polecane posty

Gość gość
gość dziś ona sama nie wie co chce, przecież to jest baba, więc to standard V Domyślam się. Dlatego dyskusja będzie jałowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość największa prawda o tym
baby przeważnie nie wiedzą czego chcą, są jak małe dzieci, im trzeba po prostu mówić co mają robić a nie je pytać o to, koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety są przeważnie nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti incognito
ciekawa kobieta to jak yeti, nikt nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny ten yeti. Każdy się go czepia. Et był słodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywają ciekawe kobitki, ale występują rzadziej niż yeti ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe kobiety pracują w burdelach "elitarnych" mają często doktoraty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe wzięły sobie debili i teraz są samotnymi matkami i nikt ich nie chce bo to jak strzelić sobie samobója, wszystko przez to że baby myślą cípą zamiast mózgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe nigdy nie wzielyby debile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunnyy
22.45 Masz całkowitą rację. ;) gość wczoraj Czasami tak jest,że nie interesuje się nami nikt,czego tu nie rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm... Jak to mozliwe ze nikt sie toba nie interesuje ?. Moze jestes jakas wredota ? Albo cos w tym stylu ale prawda jest tez taka ze faceci zaczynaja unikac zwiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety maja wymagania i rzadania a jesli cos sie psuje to szukaja zaraz nastepnego jelenia ktory bedzie nadskakiwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*żądania miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe kobiety pracują w burdelach "elitarnych" mają często doktoraty Te doktoraty to z dawania d**y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocieszeniem dla ciebie moze być tylko to, że lepiej jest być samą niż tkwić w związku który nie daje szczęścia x tak jak ktoś już napisał, w ograniczonym środowisku ciężko trafić na osobę o podobnych zainteresowaniach, poglądach i w dodatku taką która podoba nam się zewnętrznie - a jednak większość ludzi bierze ślub z osobą któą poznali w szkole, w pierwszej pracy itp. - czysty przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunnyy
20.19 Może dlatego,że się nie podobam Może nie spełniam ich wymagań może w moim wieku ciężko o wolnego mężczyznę nie wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sunnyy dziś 20.19 Może dlatego,że się nie podobam Może nie spełniam ich wymagań x Szczerze to faceci maja jednak mniejsze wymagania w stosunku do kobiet ;-) . Czasami tak sie zycie uklada i nie ma sily. Ile masz dokladnie lat ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sunnyy wczoraj jak się nikt tobą nie interesuje to ty się interesuj, przecież szukając pracy ty wysyłasz CV a nie firma szuka ciebie, to samo w obecnych czasach z związami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś byś się zdziwił jakie wykształcone kobiety sprzedają doope za kase, tylko to nie tirówki czy inne spod lampy albo syfiastego burdelu, tylko tz. VIP, są to "biznes women" i zarabiają dziennie tyle ile ty w cały miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie czysty przypadek tylko brali to co najbardziej im pasowało z tego co było dostępne, to nie znaczy że ich wymogi były nawet 20% spełnione, kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sunnyy dziś faceci przeważnie nie mają aż tak wygórowanych wymagań co do kobiet jak kobiety co do facetów, wystarczy że jesteś miła i nie straszysz i to w sumie wystarczy, ale to trzeba wyjść do ludzi i działać, rozmawaiać, pytać, itp. a nie czekać aż ktoś ci wpadnie w ręce sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sunnyy dziś proste pytanie, kiedy SAMA z własnej inicjatywy zagadałaś faceta który cie interesował?? Znam odpowiedź ale napisz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ja na każdej nadarzającej się okazji zaczepiam facetów i zawsze dostaję kopa w dupsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz musi byc cos licho z tobą. A kiedy byl ostatni raz ?. Faceci nie wymagaja wiele od kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie dziewczyny namiary na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przedstaw sytuacje i jak zagadałaś bo coś trudno mi uwierzyć w tą bajke, pisz gdzie, co i jak w szczegółach, tylko bez bajerowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka pojawia sie i znika !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zaczarowanym swiecie
A ja mam inny problem. Mi się od dawna nikt nie podoba nawet na tyle, abym pomyślała'O,super facet'. Nie wiem czy byłabym w stanie się jeszcze zakochać.Raczej nie.Dlatego nic w tym kierunku nie robię. Mówię co myślę,a to się nie podoba nie tylko mężczyznom...mam cięty język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka wymaga idealu a tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zaczarowanym swiecie dziś x jesteś już uczuciowo stracona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×