Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość GosiaGG85

Gdzie wyjechać na wakacje?

Polecane posty

Gość gość

Jeżeli mieszkacie na południu polski a marzy wam się wypoczynek nad wodą to polecam wam https://www.pokojepaprocany.pl/ Jest to ośrodek wypoczynkowy, który znajduje się nad jeziorem paprocany w Tychach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilPodrozuje.pl

Polecam Dubaj - www.emilpodrozuje.pl/wyjazd-dubaj-relacja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delja

Turcja ❤️ Zupełnie inne widoki niż w Europie, ale też pięknie, bajecznie i bardzo słonecznie. Polecam popatrzeć na oferty coral travel, bo oni mają mnóśtwo ofert do Turcji i fajne hotele. JA byłam właśnie z nimi i to były super wakacje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim szukającym sposobu na urlop związanego z pracą nad sobą i wzmocnieniem więzi między członkami rodziny polecam Ośrodek Rekolekcyjno-Wczasowy w Dębkach. Wspaniałe miejsce, żeby na chwilę zatopić się w kontemplacji nad swoim życiem w naprawdę pięknych okolicznościach przyrody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumek

Jadę do Grecji, ofertę znalazłam w Coral Travel i szczerze mówiąc jestem przeszczęśliwa bo wiem ze to będą bardzo udane wczasy! Super opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jestes typem osoby która chce wypoczac na wakcajach to polecam chorwacje a jak lubisz historie kulture i zwiedzanie to polecam grecje/japonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAszka

Wakacje wybrałam z Coral Travel. Super jest to biuro, bardzo mi się podoba i szczerze jest to dobry organizator wyjazdów. Myślę ze to nie jest pierwszy i ostatni wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może w góry do Austrii? Oni organizują wyjazdy na narty, ale na lato też jakieś fajne hotele znajdą. Wystarczy zapytać narty-wlochy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem jak będą wyglądać wakacje w 2020. Chyba będziemy musiały zostać w Polsce ((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak mi się wydaję, że z PL to nawet się nie wyleci nigdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie wróciłam z Bułgarii z Coral Travel - i szczerze mówiąc doskonale ze nie zrezygnowałam z takich wczasów. Wszystko fajnie, mało ludzi i przede wszystkim bezpiecznie! jestem mega zadowolona!! super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja najpiękniejsza zdecydowanie, możecie pomysleć też o bałkanach bo dużo osób mi polecało ale jakbym musiała wybrać stricte Europę to Włochy i objazdówka lub Hiszpania + Portugalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłam z Rumunii. Wycieczka zorganizowana. Było super. Zwiedzanie do południa a później czas wolny dla siebie. Choć teraz chciałam jeszcze lecieć na własną rękę do bulgarii, niestety odwołali mi lot powrotny i nie polecę 😓 ta cała pandemia pokrzyżowała pewnie nie jednemu plany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, anttreee napisał:

Ja wróciłam z Rumunii. Wycieczka zorganizowana. Było super. Zwiedzanie do południa a później czas wolny dla siebie. Choć teraz chciałam jeszcze lecieć na własną rękę do bulgarii, niestety odwołali mi lot powrotny i nie polecę 😓 ta cała pandemia pokrzyżowała pewnie nie jednemu plany. 

Ja miałam pojechać do Włoch na Sycylię, ale przez Pandemię, wszystko zostało odwołane, loty itp. teraz muszę się nacieszyć zimnym Polskim morzem, chociaż dobrze, że mam w miarę spokój 🙂 My jedziemy zawsze do Lubiatowa , na nocleg 2, bo ja z Gdańska, więc morze też mamy pod ręką, ale ja nie lubię się kąpać w Zatoce, zawsze brud i syf, ale na spacer fajnie 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem straszną fanką podróży w góry, ale w tym roku to co się dzieje to jest jeden wielki hit, i mimo chęci zrezygnowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie kilka fajnie zapowiadających się podróży wypadło (ale mam nadzieję, że jednak pojadę w późniejszym terminie), super koncert i warsztaty niestety też. Kołobrzeg i Wrocław (tam mieszkają moje dzieci) też trochę długo nieodwiedzony. Ale latem myślę, że Zakopane uda się odwiedzić. A jesienią zaplanowany i zarezerwowany inny kontynent. Ciągle mam nadzieję, że jednak polecę.

Na jesieni na pewno chcemy wybrac sie na kilka dni do tego hotelu z sauną:

https://hanzapalac.pl/177/b,18/blog/hotel_z_sauna_-_sprawdz_propozycje_hanza_palac

Wypoczywaliśmy tam juz kilka razy. Piekne miejsce w Borach Tucholskich, polecam wszystkim przemęczonym pracą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja byłam z Coral Travel w Turcji i doskonale odpoczęłam. super warunki, bezpiecznie i mało turystów! super odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×