Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Kochani uważajcie na podszywa

Polecane posty

Gość Ja z Rzeszowa
od 2006 roku Rzeszów powiększał się co roku o przyległe sołectwa: Słocinę (2006 – 9,16 km kw.) i Załęże (2006 – 5,20 km kw.), Przybyszówkę (2007 i 2008 – 16,26 km kw.), Zwięczycę (2008 – 7,23 km kw.), Białą (2009 – 6,06 km kw.), Budziwój (2010 - 17,50 km kw.), część Miłocina (2010 - 1,27 km kw.) oraz Bziankę (2017 - 4 km kw.). Łącznie terytorium Rzeszowa zostało zwiększone o 66,68 km kw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty piszesz bardzo sensownie, masz ciekawe zainteresowania Wrozbello. Ale jednak obawiasz się że ktoś odkryje prawdę o Tobie - powiedz że mam choć odrobinę racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o Rudnik nad Sanem w powiecie niżańskim. Sam jestem z lubelskiego ale częściej bywam w podkarpackim, Krzeszów, Leżajsk, Ulanów, Nisko, mówi Ci to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozbella dlaczego taka piękna kobieta siedzi na kafeterii zamiast się tulić się z chłopakiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja z Rzeszowa
Wrozbella zadałam ci pytanie nie odpuszczę póki się nie odniesiesz xxx Ja z Rzeszowa dziś wrozbello nie jestem prostaczką i nigdy nie pisałam o Opolu jak mogłaś tego nie wiedzieć że Rzeszów od 2006 roku się powiększał wchłaniając wioski przecież rzeszów to twoje (moje też) miasto wojewódzkie stolica podkarpacia więc wytłumacz mi to dlaczego nie wiedziałaś że rzeszów się powiększał wchłaniając wioski dlaczego tego nie wiedziałaś ? wytłumacz mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś oczywiście masz rację i wydaje mi się, że wiesz kim jestem;) obawiam sie ze względu na to, że są tutaj osoby, które wykorzystalyby wiedzę na mój temat. Np taki Kato Pato ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś byłam w Leżajsku, Nowej Sarzynie (mam tam rodzinę, byłam raz na powidlakach w Krzeszowie, no i stalowa Wola. Wszystkie miejscowości sa mi znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chcesz popisać na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniutka 224
Wrozbella dziś gość dziś byłam w Leżajsku, Nowej Sarzynie (mam tam rodzinę, byłam raz na powidlakach w Krzeszowie, no i stalowa Wola. Wszystkie miejscowości sa mi znane xxx a Budziwój jest ci znany ? a załęże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ci się widziały powidlaki, bo ja Ci powiem szczerze, że mimo że mam blisko to nie zawsze na niej bywam, jakoś nie przemawia do mnie ta impreza mimo, że jest to największa impreza tego typu w okolicy i spęd ludzi jest masakryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona popisze na priv ale najoierw zdjecie twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz to pisz na rock.and.roll@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniutka 224
Wrozbella przecież Budziwój i załęże to są wsie przyłączone do Rzeszowa załęże w 2006 a Budziwój w 2010 (ty serio nie wiedziałaś że to są teraz części Rzeszowa i serio nie wiedziałaś że to wsie przyłączone do Rzeszowa? Powiedz mi skąd ta niewiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Akurat powidlaki przypadły mi do gustu. Akurat wtedy kiedy byłam, pamiętam, ze gwiazda wieczoru była Patrycja Markowska ;) Tylko, ze chyba wtedy impreza jeszcze odbywała się koło straży, teraz chyba jest na placu targowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniutka 224
wrozbella mieszkam w Boguchwale niedaleko przyłączonego do Rzeszowa Budziwoju byłam na Budziwoju Budziwój fajnie się zmienił po przyłączeniu do Rzeszowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniutka 224
Budziwój – dzielnica Rzeszowa od 1.01.2010 r, wchodzi w skład osiedla Nr XXIX Budziwój, będącego jednostką pomocniczą gminy miejskiej Rzeszów. Do 31 grudnia 2009 Budziwój był osobną miejscowością. Wikipedia Powierzchnia: 17,5 km² Pogoda: -1 °C, wiatr płd.-zach., 11 km/h, wilgotność 86% Województwo: Województwo podkarpackie Czas lokalny: środa, 20:47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozbella ty wyglądasz jak matka 5 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniutka 224
Budziwój Herb Rzeszowa Budziwój — Osiedle (dzielnica) Rzeszowa — Państwo Polska Województwo podkarpackie Miasto Rzeszów Data założenia XV wiek W granicach Rzeszowa 2010 SIMC 0665745 Powierzchnia 17,5034 km² Populacja (2010) • liczba ludności 4379 • gęstość 257 os./km² Nr kierunkowy 17 Kod pocztowy 35-317 Tablice rejestracyjne RZ Położenie na mapie województwa podkarpackiego (Przełącz na mapę Polski) Mapa lokalizacyjna województwa podkarpackiego Budziwój Budziwój Ziemia49°58′07″N 21°59′04″E Portal Portal Polska Budziwój – dzielnica Rzeszowa od 1.01.2010 r., wchodzi w skład osiedla Nr XXIX Budziwój, będącego jednostką pomocniczą gminy miejskiej Rzeszów. Do 31 grudnia 2009 Budziwój był osobną miejscowością. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa rzeszowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dokładnie. Również stwierdzam, że imprezy koło straży były lepsze, nie wiem czym to jest spowodowane, na palcu targowym przecież więcej miejsca to jednak na dole imprezy były lepsze, moi znajomi również tak twierdzą. Daleko masz do Krzeszowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domy na sprzedaż Rzeszów Budziwoj - Dom Gratka - Gratka.pl dom.gratka.pl › Domy rynek pierwotny i wtórny › oferty sprzedaży › Rzeszów Domy na sprzedaż Rzeszów Budziwoj. Domy z rynku wtórnego. Aktualne oferty sprzedaży domów z rynku wtórnego miasto Rzeszów w dzielnicy Budziwoj - Gratka.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzę już tendencja na forum. Podszywaniu się pod inną osobę. Krótko jestem a widzę już w 2 taka praktykę ta sama literka poprawiona w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×