Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Kochani uważajcie na podszywa

Polecane posty

Gość gość
Heh, ja mam 8 km. O co mu chodziło z tą Margaret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość33345
wrozbella hej byłaś kiedyś na Budziwoju w Rzeszowie ? Aniutka 224 coś wspomniała mam tam rodzinę może byś wpadła kiedy ostatnio byłaś na Budziwoju w Rzeszowie ? pewnie nawet nie wiedziałaś że to rzeszów🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość33345
Wrozbella zapraszam do Rzeszowa na Budziwój do mojej cioci na grilla wiosną. serio nie zauważyłaś tego ze w 2010 r Budziwój przyłączono do Rzeszowa ? jakim cudem ? tyle się tam zmieniło powstały nowe drogi chodniki dom kultury country nie wiedziałaś o tym to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty suko dorodna kupa na groby twojej najblizszej zdechlej rodziny torbo nic niewarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozbella ale ty jesteś ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niedaleko;) ale serio, nie znam Cię. Hej, a może wpadniesz w tym roku na powidlaki, zjemy razem zapiekanki, co ty na to:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrozbella o co chodzi z tym budziwojem w rzeszowie ?kto się tak jego uczepił znasz go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co czekać na powidlaki? Nie wiem czy wtedy będę w Polsce. Poza tym cos czuje, że Cię znam... Ale jak to sprawdzić? I czy moge mieć zaufanie do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie pójdzie na zapiekankę bo jest na wiecznej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrozbella znasz tego spamera co spamuje tym Budziwojem w Rzeszowie ? i usilnie ci próbuje wcisnąć info że Budziwój przyłączono do Rzeszowa ? kim on jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrozbella kto to jest kolbuc? on spamuje rzeszowem? on ciagle daje info że w 2010 roku budziwój przyłączono do Rzeszowa? nie wiem bo nowy tu jestem i jestem z niska na podkarpaciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znamy się, raczej a zaufanie możesz mieć, tylko wiesz, kafeteria i te sprawy, nie wiem czy tutaj możesz, bo wiesz ktoś się podszyje i będzie bałagan. Czemu może Cię nie być w Polsce, zamierzasz gdzieś wyjechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc od Namysłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budziwój – dzielnica Rzeszowa od 1.01.2010 r, wchodzi w skład osiedla Nr XXIX Budziwój, będącego jednostką pomocniczą gminy miejskiej Rzeszów. Do 31 grudnia 2009 Budziwój był osobną miejscowością. Wikipedia Powierzchnia: 17,5 km² Pogoda: -1 °C, wiatr płd.-zach., 11 km/h, wilgotność 86% Województwo: Województwo podkarpackie Czas lokalny: środa, 20:51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś tak, do pracy, muszę zarobić na auto i mieszkanie w Rzeszowie, bo chce studiować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeździłaś już gdzieś? też jeżdżę raz w roku na trzy miechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrozbella a byłaś kiedyś we Wrocławiu ? Rzeszów to pipidówa bo nie ma zoo ani lodowiska wrozbella wolisz starą część rzeszowa czy wsie przyłączone do rzeszowa po 2006 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z plaatakiem jest jak z tapeta z tego się nie twozy. Z tapete na ścianę można położyć a z botox czy silikonu człowieka się nie zrobi zwłaszcza ładnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i fajnie, że tak myślisz. Chcesz zarobić na konkretne potrzeby a nie na to aby mieć na dyskoteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, byłam już w Holandii i we Francji ;) jak wrócę teraz ze Szwajcarii chciałabym pojechać na krótkie wakacje do Kanady, mam tam rodzinę ;) tylko jeszcze nic nie jest pewne, narazie się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×