Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mężatki, macie kochanków w tajemnicy przed mężami?

Polecane posty

Gość Gosc

normalnyfacet85@o2.pl szukam kochanki podkarpackie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

Ja mam kochanka.  Spotykamy się 2 razy w tygodniu na mega seks.z mezem od dawna nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2018 o 12:07, Gość gość__Ada napisał:

To ciężko będzie.. Poznaliśmy się przez przypadek... na czacie. 

To dopiero przypadek 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka
13 minut temu, Gość Gocha napisał:

Ja mam kochanka.  Spotykamy się 2 razy w tygodniu na mega seks.z mezem od dawna nic

Ja od 3 lat mam kochanka, nie pierwszego i mam nadzieję że nie ostatniego, mąż już nie może, trudno to nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bywało ..miało się ..i może jeszcze sie trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pycek
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Bywało ..miało się ..i może jeszcze sie trafi...

To może właśnie trafiłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka

Nie miałam kochanka ale jednorazowa zdrada się zdarzyła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonaty

Opowiesz? 😊😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Pycek napisał:

To może właśnie trafiłaś...

Gdzie on jest 😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pycek
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gdzie on jest 😀😀

Na Śląsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość kaja

Na jakich czatach szukacie kochanków, też chciałabym mieć jednego, albo dwóch? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

temat wiecznie żywy , pokazuje nasze ułomności i pragnienia. Rodzi się pytanie na bazie corocznych badań nad wiernością i liczbą rozwodów, czy małżeństwo ma sens , czy miłość trwa określony czas ? Już teraz coraz więcej wolnych związków rozpadających sie po 10 latach. A może wprowadzić kontrakt małżenski 10 lub 15 letni z opcją przedłużania na kolejne 5 lat. Jeżeli zaistnieją patologiczne zachowania, zanik miłości, znudzenie, rozczarowanie to nie zostaje przedłużony i oboje szukają kolejnych partnerów małżenskich i tak dalej. Liczba zdrad spada bo każdy ma wolny wybór nie podyktowany ,,dożywociem" . Jest też druga strona medalu, pozytywna mianowicie obecni w związku widząc korzysci wspólnego życie i jego charmini starają się być atrakcyjni dla partnera psychicznie, fizycznie, uczuciowo a w razie jakiejkolwiek wątpliwośći, podejrzen nie przedłużają go. Dlaczego taki okres min bo rodzą się dzieci które w początkowej fazie życia wymagają wiele wysiłku i pracy OD OBU RODZICÓW . Mając już kilkanaście lat i wiedzę o ,,związkach" panujących pomiędzy ludzmi nie przechodzą traumy, umieją świadome same wybrać z którym rodzicem chcą zostać , gdzie być. Uważam ( nigdy nie zdradziłem) że nawet jednorazowy skok w bok niszczy związek nieodwołalnie z prostego względu, mąż nie ma szans z kochankiem który nie musi ciągle być z kobietą, wychowywać dzieci, nadskakiwać tescim i rodzinie, ciągle być uśmiechniętym , wesołym, dowcipnym itp itd bo on to robi 2 góra 5 godzin i jak ktoś powiedział : koniec miłośći majty na dupę ( idzie na piwo, pochlać, wyspać się a jego żóna pierze, prasuje, wysłu...e pretensji i obelg ). Tak jak ktoś napisał kochanek w konfrontacji wzięcia zdradzaczki z całym ,,dobytkiem i czasem" wieje bo zdaje sobie sprawę do czego mu ona była potrzebna . Smutne to i jak prawdziwe. Niektóre panie piszą o prezentach, kawiarniach, knie , hotelach że nie są skąpi ? A teraz policzcie ile kosztuje panienaka w domu publicznym do takiego rżnięcia na tylko 30 minut i jeszcze niepewność chorób. Śmieszy mnie wychwalanie k. wywyższanie ich miłośći i zaangażowanie.  A na koniec stare porzekadło : gdyby ludzie wiedzieli czym jest pieklo to na Ziemi panowałby pokój i miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy małżeństwo gwarantuje nam dożywotnią wierność?? Nie...Pobieramy sie niby z miłosci a kto nam gwarantuje miłość aż po dróg?? Uczucia sie zmieniaja jak w kalejdoskopie. Kto zagwarantuje że partner nie znudzi sie mna po urodzeniu dziecka gdy kobieta traci figure ?? Facet zaczyna szukac kochanki bo normalne życie go przerosło.Patrze na małżeństwa  i pytam sie gdzie podziala sie miłosc przed ślubem?? Dlaczego nagle facet zmienia sie w damskiego boksera.To jest życie we dwoje??? Jeden drugiemu kłody pod nogi kładzie. Facet który mówi że sex go nie kręci - bo i takich znam.To co się dziwicie ze potem jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
21 godzin temu, Gość Gość gość kaja napisał:

Na jakich czatach szukacie kochanków, też chciałabym mieć jednego, albo dwóch? 

Też bym chciał wiedzieć, gdzie panowie szukacie kochanek?

Zainteresowaną Panią zapraszam do rozmowy na maila: Zawada.viking@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn
Dnia 19.01.2018 o 12:00, Gość gośćO n a napisał:

Właśnie Ada o to chodzi, że ja i moj mąż jesteśmy znani w mieście jako właściciele duzej firmy. Większość ludzi zna mojego męża wiedząc, że jestem jego żona. A ja nie mam o tym pojęcia, że inni mnie kojarzą. Jak poznałaś swojego przyjaciela?

Dnia 19.01.2018 o 11:56, Gość gośćO n a napisał:

Okazja, okazją. Ale zawsze trzeba być maksymalnie ostrożnym i najlepiej wchodzić w związek z osobą, która też już jest zajęta:)

Popieram...w 100% I jakby coś to jestem zajęty. Zawada.viking@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

No tak z kochankiem jest cudownie bo łączy nas namiętność i seks. Nie ma obowiazkow kłótni itd. Spotkania mimo iz 2 razy w tyg sa wyczekane😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mążż
7 minut temu, Gość Gocha napisał:

No tak z kochankiem jest cudownie bo łączy nas namiętność i seks. Nie ma obowiazkow kłótni itd. Spotkania mimo iz 2 razy w tyg sa wyczekane😋

Dokładnie i właśnie w tym tkwi cały sekret. Miałem tak samo czekając na każde jedno spotkanie z kochanką. I potem istny ogień!!!! I myślenie p tym co się działo do następnego spotkania 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

No tak jest z tym ogniem. Hhhaaa. Wlasnie wrocilam z takiego 😊

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mążż

Zazdroszczę... muszę się dobrze rozejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzały 59
45 minut temu, Gość Mążż napisał:

Dokładnie i właśnie w tym tkwi cały sekret. Miałem tak samo czekając na każde jedno spotkanie z kochanką. I potem istny ogień!!!! I myślenie p tym co się działo do następnego spotkania 😊

Potwierdzam. Kochanka jest dlatego jest wspaniałą bo nie zaprzątamy sobie głowy kłopotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna

Kłopoty przyjdą same spoko wszystko do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

O jakich klopotach piszesz czarna?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Namiętność i pożądanie wraz z miłością  powinna być dana na zawsze człowiekowi  w małżeństwie. Nie byłoby  kochanek, kochanków i zdrad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onn

Ludzie tracą świadomość, że można być z żoną/mężem najlepszymi przyjaciółmi, nawet po 30 latach, ale to kosztuje pracy, a seks z kochankiem darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big
1 godzinę temu, Gość onn napisał:

Ludzie tracą świadomość, że można być z żoną/mężem najlepszymi przyjaciółmi, nawet po 30 latach, ale to kosztuje pracy, a seks z kochankiem darmowy.

Jeśli tak do tego podchodzisz, że to kosztuje pracy, to niemal na pewno się nie uda. Tylko jeśli oboje chcą, rozumieją i potrafią o siebie dbać bedzie dobrze. Jeśli jedna ze stron zaczyna kombinować, olewać to początek problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×