Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chi

Chi

Polecane posty

Gość Ho Hjang
Ech poszłooo nie tak. Trudno. Dobra. Cześć Cha. Nie wiem czy lubisz Jaromira, może jak posłuchasz całego koncertu to pokochasz? Niemniej Chi lubi. Siadaj Chi zostaw robotę i słuchaj całość. :D. https://www.polskieradio.pl/9/319/Artykul/2084967,Jaromir-Nohavica-wystapil-w-Trojce ps. a tak, że się spytam? jesteś przyzwyczajona do przyjmowania jasnych i nie budzących cienia protestu moich dyspozycji... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaromir jak najbardziej na Tak :-) Przyjemny dla mojego ucha no i zabujany klimat. A to lubie. Wery bardzo lubię :-) Ho podrzuć coś w podobnym stylu. Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho Hjang
Trudno powiedzieć. Jaro niepowtarzalny. Ale szlag mnie trafił jak usłyszałem pierwszy raz to brehtałem aż łzy pociekły. Taki prawdziwy obraz z życia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Hallo jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część Ho jestem jakoś dzisiaj pusto Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Słonko świeci..wracam do zdrówka. A u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też piękna pogoda, siedzę w pracy a za oknem słońce,super, że się uporałaś z chorobą. U mnie dzień leci za dnie. Czasami ma wszystkiego dość a innym razem jest okej. Namawiam znajomych ma jakiś wyjazd majowy, ale jest ciężko, każdy ma coś innego,ważnego do zrobienia. A ty Ho jak planujesz wypocząć, mi to chyba zostanie leżak na działce i standardowy grill Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Mi może w góry wyskoczę. W tym roku oszczędniej bo wkrótce zaplanowane włajaże do płd juropy. Grilik na działce też dobrze brzmi do tego zestaw kilku browarkow i zrobić "dzika" w trawie ;) :D i zapomnieć o boszym świecie. ;) kto się pisze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ho brzmi świetnie, ja ma dużo znajomych nie wiem czy zdąźyłbyś z tym grillem, zdradź gdzie się wybierasz Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Mi nie czas rozmyślać. Jak wrócę to pogadamy. Zawsze może coś plany storpedować. Tfu. Życie. Po co kłapać ozorem na próżno. Cieszmy się słonkiem. Powiedz lepiej mi Mi a na tej działce możesz tak się poopalać bez tych zbędnych pasków ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ho oczywiście czasami tylko mam publikę w wieku 70 +,staram się wtedy dyskretnie przykryć co nieco,lubię czasami w ten sposób zrelaksować się. Ho a czy ty swobodnie się czujesz jak Adam? Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed publiką 70 plus staram sie dyskretnie ukrywać mojego wacusia, ale poza tym jest o.k. Mi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję gościu, że znowu piszesz w moim imieniu, chyba Ci się podobam Mi, witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Dziń dobri. Co się dzieje z Chi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobasz mi sie, wole kobiety:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Wszystkim obecnym i nieobecnym. Podobno nie powinno używać się słów: "nigdy" i "zawsze". A skoro tak to zawsze myślałam że nigdy nie spodoba mi się coś podsluchanego u pewnego młodzieńca notabene "uczącego" się do matury :-) Oto mój podsłuch https://youtu.be/3IQBjSn96wY Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam cię Cha super, że jesteś, ostatnio jakoś wszyscy pracują i nikt tu nie zagląda. Utwór okej, masz jakieś plany na majówkę?, czy tradycyjnie jak większość kobiet, ksząłtanie się po mieszkaniu a pracy nie widać przed ani za sobą. Mnie chyba będzie to czekać, ale cóż trzeba cieszyć się z tego co się ma Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Mi. Myślałam by wykombinować jakiś wypad majówkowy. Jednak przeraża mnie ilość ludzi w tzw wypadowych miejscach. W ubiegłym tygodnu spędziłam weekend nad morzem, już wtedy ludzi na plaży, w knajpach i wszędzie wokół było mnóstwo. Spodziewam się że majówka wzmocni rzesze wypoczywajacych więc ja na przekór, majówkuje u siebie w gronie przyjaciół. Cha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie będzie podobnie, znajomych ful, ale jak mam y się gdzieś wybrać razem to każdy ma inną wizję, więc pozostanie wspólne grillowanie na działce przy piwie. Osobiście chciałabym pojechać gdzieś ale tłumów nie znoszę Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Niech bedzie pochwalony. Majówka tak jakoś z sekszeniem w plenerze kojarzy mi się. A wam? Te pikniki kocyki koszyki kolana słońce. To jest MAJÓWKA!. Gorąco polecam. Dziewczyny oglądałyście może film Basen? Ciekaw jestem jak ktoś zrozumiał zakończenie. Cha twoja muza nie przemawia do mnie. Pominę dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ho ty tylko o jednym, jak chyba każdy mężczyzna a gdzie trochę romantyczności, co my kobiety mam iść do kina. Mówisz film Basen nie nie oglądałam a czy go polecasz?. A z tym seksem to zobaczymy co z tego będzie,trzeba tylko poszukać tego kocyka Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Basen ciekawe niesztampowe kino. W kinie nie grają raczej do zobaczenia w net. Thriller erotyczny. Bardzo romantyczny ;) Mi wybacz. Ale my chłopy mamy kosmate myśli po kilka razy dziennie, zazwyczaj nie idzie to w parze z fizycznym aspektem i równie częstą aktywnością w tej materii.;) Inaczej biada wam. Mi ale powiedz nie mam racji? Łąka, kocyk, żawaronek, zapach przyrody, słonko, wyeksponowane kolana, uśmiechy, źdźbło trawy leniwie podążające od damskiej stopy w "górę", kąsek smakołyka podany przez kobiece usta, rumieńce, pożądanie, oddechy, powiększone źrenice.... Mówcie sobie co chcecie. Nie ma lepszego "filmu".;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Ho pierwszej ligi gawedziarz z Ciebie :-) Wieku temu widziałam Basen nie pamiętam tego filmu i chyba myli mi się z Ultrafioletem. Natomiast jeśli nie oglądałeś polecam,, Wstyd,, Cha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Cha widziałem Wstyd. ;) Nie wstyd Ci oglądać takie produkcje. :D :D Cha żartuję rzecz jasna. Czekaj mam dla ciebie zadanie. ;) http://m.archiwum.stopklatka.pl/wiadomosci/wydarzenie,176579 Wybierz film do obejrzenia i dyskusji. ;) i Basen spróbuj coś sobie przepomnieć. Jak rozumiesz zakonczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×