Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem ciekawaa

Panowie,dlaczego tak bardzo podobają wam się długie włosy u kobiet?

Polecane posty

Gość gość
ja zaś ma długie włosy na nogach od pasa w dół mi rosną a na górze już nie i to wcale facetów nie kręci żaden mie nie podrywa a mam dopier co zaczełam nowy rok 2018 więc nie jestem jeszcze taka stara a żaden tylko nie i nie i nie jeden to mi chciał nwet dać gumkę żebym se ścisneła bo on lubi w kucyk i chciał mi pleść warkocze bo na plecach też mi rosną ale mniejszej ilości a wcieram karbid i łykam naftę na mole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszne,tylko śmieszne to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zapinam od tyłu jak klęczysz to jest za co złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo można owinąć i masować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka77
Mój facet zawsze mówił, że podobają mu się długie, bo tak fajnie można je przeczesywać i pięknie spływają po ramionach, a ja miałam stosunkowo krótkie swoje własne. No i stwierdziłam, że zrobię mu niespodziankę i przy okazji spełnię swoje marzenie o pieknych włosach. Dzień przed jego urodzinami przedłużyłam włosy w Great Lengths! Pełen profesjonalizm i chyba najlepszy salon jaki można odwiedzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj jakie szczęście dotykać palcami złącz między naturalnymi a doczepem z cudzych włosów albo syntetykiem buuuueeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elementy ciała podkreślają kobiecość Nie tylko długie włosy ! Piersi, barki,długie szczuple nogi smukłe długie stopy, jędrna pupa,długie dlonie i palce,szczupła sylwetka,piękna twarz,piękny uśmiech, piękne usta. Te różne cechy kręcą facetów a jeżeli kobieta jest normalną fajną babka to już mega extra kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - a co może "kręcić" kobiety, kiedy faceci w wiekszości "przytyci", łysi, niedogoleni, z brakami w uzębieniu i na bakier z higieną ??? :):):) To takie moje kobiece refleksje po tym jak czytam jakie wymagania co do wyglądu kobiety mają Panowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież każda może mieć długie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój, przecież ładnie napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej podobaja sie naturalne blondynki z dlugimi wlosami. Moja zona jest brunetka i nie podoba mi sie. Ozenilem sie bo byla w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara97
Ja dbam o moje włosy razem z franciszkańskim szamponem do włosów normalnych i przetłuszczających się. Zamawiam go na stronie nowoczesne zioła, wtedy wiem, że składa się z samych naturalnych składników, a wiadomo, że one są najlepsze i dla włosów i dla skóry głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.44 to po co szedłeś z nią do łózka jak Ci się nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doczekać_gwiazd
kobieta zmienną jest i lubi zmieniać się oraz fryzurę, czytaj skracać włosy. na szczęście dla nas ( no i dla panów też ;) można sobie włosy przedłużać jak się chce znów mieć piękne długie pukle ;) zobaczcie sobie te popularne metody gl tapes czy ultradźwiękowe. prosto, wygodnie no i mega kobieco. a my mamy wybór kiedy i jak chcemy wyglądać niezależnie od zachcianek naszych mężczyzn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak nas wychowano. Babcia miała długie, mama miała długie itd. Ale na pocieszenie - mi sie podobaja krotkie. Zreszta i tak nie mam wyboru, bo moja kobieta lubi eksperymetowac :D A to podgolony bob (niewiem czy dobrze pisze chodzi o taka fryzure do polikow), a to irokez na glowie, a latem miala 8mm na calej glowie pofarbowane na bialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×