Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

odchudzająca_się

Zaczynamy od 24.01.2018r. Kto dołączy????

Polecane posty

Hej dziewczyny, która z Was po raz kolejny chce podjąć walkę z kilogramami? Która z Was doświadczyła efektu jojo? Która z Was tak jak ja potrzebuje wsparcia od innych odchudzających się? Zapraszam wszystkie osóbki te które chcą schudnąć 5 kg jak i te które chcą schudnąć 30, a może więcej.. Pamiętajcie, w grupie raźniej ! To jak, dołączysz?:) Nie od 1 kolejnego miesiąca, nie od następnego poniedziałki, nie od jutra! Od dziś, od tu i teraz. Niedługo wiosna, zrzucimy kurtki, a pod kurtkami:( Trzeba zabrać się w końcu za siebie. Ja to robię po raz kolejny:( Ale wiem, że potrafię, że mam tyle siły. Kiedyś schudłam 15 kg, zaprzepaściłam wszystko. Szkoda.. Ale nie ma co się załamywać trzeba walczyć. Pozdrawiam wszystkie kobiety!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8888888888
ja próbuję nie wiem już który raz się odchudzać , mam zapał od wieczora do rana i na tym się kończy , chciałabym schudnąć 15kg ale nie mam już pomysłu jak to zrobić żeby było bez głodowania , bez przesadnego umartwiania się i katowania bo to na dłuższą metę się nie sprawdza ... jak macie jakieś sprawdzone sposoby na zrzucenie kg to piszcie tylko bez głupich forewerslimów itp. itd bo ja nie wierzę w żadne g****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzająca_się
Gość8888888888 Wiem o czym mówisz, kiedys tez tak probowalam schudnąć☹ wytrzymywalam góra 3 dni. Bylam na diecie kapuscianej, porażka. Jadlam ja koło 5 dni, nagotowalam caly gar niedobrej kapusty. Bylam na diecie grejpfrutowej. Kolejna porażka. Prawda jest taka, najlepsza dieta MŻ. Jedyna skuteczna w moim przypadku. I stawianie sobie celi do zrealizowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja. Chociaż zima tak sie nie chce... No ale trzeba. Zeby wiosna i latem wyglądać. Mam dwie komunie w dodatku. 8 kg mam za dużo a przy 158cm to widać i to bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888888888
Ja mam 168cm i ważę o zgrozo 76kg a do niedawna trzymałam tak 68kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888888888
Kiedyś się zawziełam jadłam tak 800-1000kcal max ale wszystko pieczywo też i ćwiczyłam praktycznie codziennie oprócz sobót i niedziel tak po 20 min brzuszki wymachy rąk i nóg i takie tam proste ćwiczenia to w 6 tygodni schudłam 13kg a teraz za nic nie mogę się zmobilizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888888888
Chciałbym ważyć tak 63kg już by było spoko ale nie mam konceocji był pomysł dieta 8h potem 50/50 i liczenie kcal do 1400 ale jak widać efektów nie ma bo nie mogę się zabrać za siebie to jest już żałosne ale prawdziwe niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy rade! Kto jak nie my☺ trzeba się wziąć ostro do roboty. Ja dziś 50 min rowerek stacjonarny i trochę gimnastyki. Jesienia jeździłam po 20 km dziennie, 5 razy w tyg. Świetnie się czułam wtedy ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888888888
A jak jesz możesz coś napisać bo ja planuje jeść w pracy kanapkę wypasioną tzn bułka grahamka sałata wędlina ser jajko i papryka potem owoc a w domu coś jeszcze zupa lub musli z mlekiem tak do 1400kcal max może to zadziała noi zacznę gimnastykę domową jak kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888888888
Czytałam że najlepiej jest jeść dwa razy dziennie ze to daje lepsze efekty niż 5 jak jest zalecane ze to ponoć bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 58
Startuje z wagi 58- chciałabym miec 50 ale 53 to juz bedzie dobrze. Ciezko sie zmobilizować bo wieczorem po całym dniu pracy, zabaw z dziecmi i zajęciach dodatkowych dla nich to padam na pysk :) na wiosnę jest mi zawsze łatwiej bo i pije więcej i ciepło a teraz brrrr No ale trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 58
Ja właśnie jem mało bo rano dwie kanapki zazwyczaj ciemne, w pracy banan i jabłko albo banan i jogurt, potem obiad i to bez objadania no podwieczorek tu troche słodyczy niestety ( ale tez nie jakos dużo) i kolacja kanapka albo sałatka. Tylko ruchu mam mało bo wszędzie musze jechać samochodem bo pod miastem mieszkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na sniadanie zjadlam kromke chleba posmarowana masłem z makrela wędzoną + serek wiejski. Na drugie sniadanie jablko, obiad to kurczak z makaronem i papryka. Kolacja sałatka z tego co bylo w lodówce. Salata lodowa, papryka czerwona, ogórek korniszony, 2 plasterki szynki, dwa jajka na twardo i sos chrzanowy zrobilam do tego☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efektjojo
Hej. Ja juz nie pamiętam ile razy zaczynałam i z góry uprzedzam,że nie wiem czy wytrwam,czy dam rade. Ważę 107 kg mam 168 wzrostu i jestem uzależniona od słodyczy. Tryb mojego życia wiecznie w biegu.Pracuje co drugi dzień po 12 h. W pracy nie mam czasu normalnie zjeść tzn regularnie i na spokojnie.Najczęściej to suchy prowiant typu kanapki ,czasem jogurt.A jak wracam z pracy wieczorem po 19tej jestem tak głodna ,że jem wszystko co wpadnie mi w ręce. Poza tym porcje mojego jedzenia są zbyt duże i nie lubie wody,szczególnie niegazowanej.Zazwyczaj pije smakową lub lekko gazowaną. Chciałabym zrzucić 30kg.Na początek może z 10.Nawet lekarz kazał mi schudnąć a ja nie potrafię się za to zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość58
Mam 158 ale wierz mi ze przy niskim wzroście To kazdy kg widać :( damy rade co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888888888
No jakoś musimy wziąć się za siebie może razem nam się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze bedziemy opisywać swój każdy dzień i to co zjadlysmy? Przy okazji będziemy mogły wymieniać się przepisami, bo nieraz to ja juz pomyslu nie mam co jeść☹ s musze gotowac nie tylko dla siebie ale tez dla dwóch facetów w domu. Może co tydzień bedziemy pisać ile wazymy i ile udalo nam sie zrzucić przez ten tydzien. Co Wy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość58
Jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSissi
Puk puk ! Można się przyłączyć ? 160cm 76 kg :-( nie jest za wesoło ! Mam prośbę - dziewczyny może jakieś konkretne nicki sobie nadacie :-) będzie lepsza komunikacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamierzacie jeść bardzo mało. Owszem szybko chudniecie o ile wytrwacie ale po takiej "diecie" szybko dobijecie do wagi wyjściowej. Zbilansowana dieta gdzie są białko tłuszcze i węglowodany. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muffinek88
Czesc !!! Chetnie dolacze sie do was.Zaniedbalam sie przez ostatnie 1.5 roku strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muffinek88
Ucielo mi polowe moich wypocin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×