Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Facet z któym sie spotykam powiedział, że jestem stara

Polecane posty

Gość gość

Choć sam jest dwa lata starszy. I nie wiem czy traktowac to z humorem czy poważnie? Jest też żartownisiem. I zarzuca mi, ze za bardzo się przejmuję. Wy byście sie przejęły tym, nawet "w żartach"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on już raz powiedział, że wiek u facetów inaczej się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil. Pogoń łajzę i weź sobie młodszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naczytał się, że facet po 30stce powien mieć młodszą o parę lat a kobieta po 30 to już "poważny wiek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że inaczej przecież żyją krócej. Tym bardziej, że już od 35 latka żaden bank spermy nie kupi 'materiału'. Niektóre nawet od młodszych nie chcą. Faceci szybko się zużywają i najrozsądniej brać młodszego od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojeju ale teraz bedziesz mu dawać w różnych stylach i na chama bedziesz gonić stracony czas a jemu w to graj nakręcił cie jak lalę z dmuchanym mózgiem ale heca i nie masz na to lekarstwa tylko pozostaje doope moczyć w coli na przemian z mlekiem miłej zabawy tobie i tobie podobnym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze powiedział. Kobieta po 30 jest za stara jeżeli chodzi o atrakcyjność. Jak on ma <35 to minimum powinien brać 7 lat młodszą, żeby przy poznaniu miala 25, góra 27. 28 lat to brzydnięcie u kobiet przyspiesza to musi mieć przynajmniej z rok , 2 ,żeby jeszcze jakoś w miarę wyglądała dla niego. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to rozwala... Czy ci faceci nie widza siebie w lustrze? Przeciętny 40 latek to brzuchaty brzydal z nalaną mordą, z zakolami albo zupełnie juz łysy, ale nawet takie g****o uważa się za ósmy cud świata i że on lepiej wygląda od kobiet w swoim wieku i wolniej się starzeje... Czy to jakaś choroba psychiczna współczesnych facetów? Zmiekczenie mózgu od oglądania p****li? Bo ja tego nie rozumiem... Przystojny pan po 40tce to może z jeden na sto.... Ale oni się uważają ze każdy z nich wygląda jak brad Pitt... Taa z tą swoją cebulową polską mordą. Polscy faceci są najbrzydsi na świecie ale mniemanie o sobie maja chyba najwyższe ze wszystkich narodów świata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam kobiet jak by zareagowały. O swoją atrakcyjnosc sie nie martwię, bo po pierwsze to nie jest najważniejsze a po drugie 22 latek mnie podrywa 0_0 i nie na jakieś jednorazowe przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli tak powiedial, to znaczy, ze bedzie na docelowa laske szukal takiej o 5-10lat mlodszej od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja widzę, że coś jest nie tak. Przecież jak komuś zależy to nie będzie chciał urazić ;/ nawet przez "żarty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedział, że jesteś stara bo wyglądasz staro. Jak każda kobieta pod i po 30. Co tutaj chcesz zrozumieć. Ciąg myślowy tego 22 latka jest taki: mam słabe powodzenie u młodych dziewczyn -> to uderze u starej -> stara to zdesperowana -> sukces do czasu aż młode zaczną na mnie zwracać uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:19 - mnie to nie rozwala, mnie to bawi :D Bardziej mnie rozwala, że większość kobiet łyka te pierdy zdebilałych polaczków i zaczynają w nie wierzyć. To jest qrwa, straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie twierdze, ze wszystkie Polki po 30 sa super atrakcyjne. Ale w porownaniu z nimi polscy faceci to jakas parodia jest. Jakim cudem oni maja jeszcze jakiekolwiek wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie twierdzę, że wszyscy przed 30tka sa z automatu super atrakcyjni. Bywa różnie, ale FAKTEM jest, że polscy faceci sa zapuszczeni i paskudni znacznie częściej niż polskie kobiety. Bez względu na wiek, chociaż faktycznie im starsi tym gorzej. Problem w tym, że oni maja siebie za bogów i wieczne wymagania, a Polki sa zayebiście zakompleksione - tak wynika ze wszystkich badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki są atrakcyjniejsze od Polaków do 25 roku, może do 27. Potem jest odwrotnie. Słowańska uroda jest tylko atracyjna jak kobieta jest młoda. Jak zaczyna się starzeć to słowiańska uroda u kobiet zamienia się w taką ciotkowatą urodę. Sory, ale polki nie mają twarzy milfów, żeby jak się starzeją wyglądać hot. Wyglądają jak takie ciotki jak są starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie kiedys powiedzial jeden znajomy 7 lat starszy jak zobaczyl zdjecia na ktorym bylam na spacerze z trzema sporo mlodszymi kolezankami "3 fajne laski i jedna stara rura".No, na szczescie juz od dawna nie mam z nim kontaktu, byl b. przystojny ale juz bylo widac ze sie powoli sypie, teraz pewno ma zmarchy i lyse kolko na ciemieniu.dodam ze nie Polak zeby nie bylo nagonki na naszych januszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Polki sa atrakcyjniejsze od polaków do 25. roku życia, a potem jest odwrotnie' :D Ha ha, chciałbyś :D Takie rzeczy może pleść chyba tylko ślepiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja siebie nie szanuję dalej go widując?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polki są atrakcyjniejsze od Polaków do 25 roku, może do 27. Potem jest odwrotnie" x Haha, pocieszaj się dalej brzydalu :D Starzenie się to indywidualna sprawa i zależy od genów i rysów twarzy, nie od płci. Niektórzy faceci bardzo szybko się starzeją, dobrym przykładem jest Dicaprio - byl mega przystojny jako młodzieniec, ale po 30 r ż zaczął masakrycznie kapcieć, strasznie zbrzydł i zdziadział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja siebie nie szanuję dalej go widując?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej jest szczery, inni tak samo myślą, tylko ci nie powiedzą, albo wcisną ci kit, że wyglądasz młodo :) Ale wniosek ten sam we wszystkich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety, napiszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego na portalach randkowych jest filter wieku, aby nie dochodziło do takich sytuacji. Ustawiasz górny wiek panny na 25 i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, dicaprio nic już nie ma z tego przystojniaka jakim był kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brad Pitt też już wygląda jak dziadek, w wieku 55 lat. Choć do 50-tki był jeszcze przystojny. Ale takie przystojniaki, faceci 10/10 z idealnymi rysami twarzy jak Pitt czy Depp to są skrajne wyjątki. Typowy facet to po 35-40 r życia zaczyna dziadzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś BARDZO głupia jesli jeszcze go nie kopnełaś! Jak można dać sie traktować jak szmate! Wy kobity nie widzicie jak mężczyzni was źle traktują jak uważają że po 30 jesteście do niczego,a oni nie? W życiu bym sie z takimi prostakami nie zadawała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała kafeteria składa się głównie z tematów o wieku. Jakby wiek nie miał znaczenia dla panów, to nie byłoby tych tematów. Przestańcie się oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×