Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MN21

Wstydzę się rozłożyć nogi przed mężczyzną

Polecane posty

Gość gość
Prawda jest ze dla mezczyzny takie rozlozenie nog to radosc z bycia akceptowanym i jednak zaakceptowanie jego jednak mocniejszej pozycji ,dla kobiety to przyjemnosc rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ciekawe, bo slyszalam, ze wiekszosc polskich zon daje mezon z litosci....no i udaja te orgazmy dla swietego spokoju. Osobiscie nie moglabym spac z takim g****icielem, bo skoro mialabym to robic wbrew swej woli, to bylby to g***** Polki to jednak idiotki....no ale co zrobic. Zryte berety przez kosciolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.14 nie masz racji bo był seksuolog co gwałcił pacjentki byla tp głośna sprawa. A ile zgwałconych kobiet przez lekarzy wcale nie zgłasza bo wstydzi sie przyznać a po drugie nikt nie uwierzy bo byly same podczas wizyt czy badań! Ja przed chlopakiem rozkładm z ochotą nóżki i przed Panią ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typie Ty z domu nie wychodzisz? nie masz życia? w każdym temacie się wypowiadasz i piszesz wypracowania... Znajdz sobie dziewczyne albo pobaw się swoim małym pindolkiem to Ci ulży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15.42 moj ukochany dba o mnie jak również o dzieci pomaga we wszystkim dlatego zasługuje na częsty i różnorodny seks . Jak na obecność przy badaniach palpacyjnych i był przy porodach. Przy porodzie obecność patera jest wielka bo liczą się z tobą rodzącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często i chłopak gdy jest prawiczkiem również się wstydzi przed dziewczyną. A jak tu wypisuja o ginekologu to niechodzimy do faceta lecz do kobiety bardziej jest obeznana w ukladzie rodnym i bólu menstruacyjnym bo facet ginekolog tego nie ma. A gdy musimy chodzić do faceta ginekologa badanie cipki to zawsze z chłopakiem, partnerem czy mężem gdy niemamy to z siostrą gdy mój chlopak musiał wyjechać. Wtedy chcial mi gnój wyprosić zagrozilam odejściem z badania musiał debil zaakceptować obecność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że po prostu nie jesteś gotowa. Ja przed pierwszym razem już długi czas miałam... brudne myśli wobec mojego chłopaka. ;p Chciałam, byłam ciekawa jak to jest. Chciałam. A Ty nie chcesz. Nie pieściliście się nigdy? Nie dotykaliście? Jak dla mnie to trochę dziwne, żeby się wstydzić, ale staram się zrozumieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobnie lecz przed chlopakiem tak przed ginekologiem nie. Jak będę chodziła tylko do babki nie do jakiegoś dziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wstydź się takie młode lubią napaleni chłopcy i ginekolodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś, dawno temu ja też się wstydziłam, ale po pierwszym razie już wstyd minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czego te czarne kaptury nas doprowadziły. Żeby na najbardziej pożądany i piękny widok na świecie mówić - to takie ordynarne. Puknijcie się w głowę. Makaron nam z mózgu zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czego wstydzić bo na pierwszej randce nie rozkładasz nogi a tylko sie oswajacie i zbliżacie do siebie. Fakt że do faceta ginekolog nie chodziłam lecz do kobiety gdyż faceci w tym zawodzie to popaprańcy bo co mogą widzieć o ciele kobiety zna je tylko kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bo wielu ginekologów to z boki dlatego powinno się chodzić do kobiet bo sa duzo lepsze w nadaniu i leczeniu. Facet może leczyć k***sy bo sie zna na tym gdyż go posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie , każdy młody chlopaczek ktory zostaje ginekologiem to tylko ze swoich chorych fascynacji kobiecym ciałem, później po latach przyzwyczajony ale dalej to uwielbia, w życiu do faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.03 wielu facetów ginekologów jest z bokami dlatego przy badaniach wszelakich jest partner. Wystarczy wpisać w Google "ginekolog zgwałcił pacjentkę "wszystko w temacie a ile zgwalconych dziewczyn wcale nie zglzgłasza i tłumi ból po g****ie gdyż myślą że to ich wina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się wstydzę, zawsze ale mój chłopak z tym szaleje. Wstyd to dodatkowy dreszczyk, może być przyjemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ogarnijcie się nie bądźcie ograniczone wstydzić się chłopaka przy badaniu cipki a faceta ginekologa nie ciemnota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxyy
Ktoś kto jest niedoświadczony w seksie ma prawo się wstydzić, każdy kiedyś od czegoś zaczynał i pewnie mial swoje obawy i opory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Najtrudniejszy pierwszy krok...potem łatwiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.29 to powinno być normalne że intymność z ukochanym a nie jakiś gościem od badań cipki. Również uważam i dlatego mam przy badaniach cipki swego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Niesamowity jest ten twój fetysz ginekologiczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwielbiam te uswiadamianie innych dziewczyn by nie dały się przywoództwu ginekologowi. bo ginekolodzy mają się za mężów wszystkich pacjentek tak raz powiedział jeden z nich. dlatego mam męża przy każdej macance cipki , by pokazać że męża to ja już mam a on jest tylko zwyklym lekarzem którego mogę zmienić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boisz się ze pająki ma niego wyskocza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acordeon dziś Najtrudniejszy pierwszy krok...potem łatwiej.... Taaa..., szczególnie dla faceta...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym żeby mnie zdominował jakiś silny mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Rozłożyć nogi to szerokie pojęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam problemów z przerwaniem błony bo... przerwała mi sie przez przypadek tzn. przebilam ja swoimi palcami o wiele wczesniej niz straciłam dziewictwo, moze mialam ze 12 lat :P i potem juz pierwszy raz byl bezbolesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie nogi to rozloz rece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
To tak jak z powiedzeniem "usiadła na smoczek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×