Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość MoniqaaK

Jakie Tabletki na Odchudzanie polecacie przed sezonem letnim?

Polecane posty

Gość Ewelina

Odchudzanie powinnaś zacząć od zmiany diety.Jeżeli wiesz że na samej diecie będzie ci ciężko schudnąć spróbuj Slimunox.U mnie to zadziałało.No i oczywiście pomyśl jeszcze o jakiejś formie ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najważniejsza jest dieta i dużo ruchu. Zadne tabletki nie pomogą jak będziemy podjadać śmiecio jedzenie na wieczór i nie będziemy się w ogóle ruszać. Druga sprawa suplementy znane z tv i reklam nie działają bo nie maja prawa działać, to cukry i wyciągi z szyszek, owoców itd jedna wielka ściema. Polecam spróbować czegoś co działa, Meridia --> Agata, kom. 517614677

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze miałam dietę która było mi ciężko utrzymać. To już kwestii braku silnej woli. Jak stosuje figurena to jest zupełnie inaczej bo to suplement figurena blokuje głód i udaje mi się przejść przez każdą dietę i osiągnąć każdy możliwy rezultat w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1987.

Moja przygoda z odchudzaniem trwała prawie 4 lata. Bezskuteczne tabletki, diety, głodówki. Pomogła mi dopiero dietetyczka, która przygotowała połączenie diety z odpowiednią suplementacją. Dzięki kuracji Novoslim po trzech miesiącach miałam 12 kilo mniej.

Owszem były też problemy, bo wiekszość ubrań nie nadawała się do noszenia, ale mój kochany mężulek odżałował trochę grosza na nowe zakupy 🙂

Kochane, walczcie i nie poddawajcie się , a spełnią się wasze marzenia. Ja nadal kontynuję kurację bo plan to -25 kg mniej niż na początku kuracji Novoslim

Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu jeszcze wierzy w cudowne tabletki? 😉 Nie ma co eksperymentować na własną rękę... No i nie szkoda Ci pieniędzy? 😉

Cudów nie ma, żeby schudnąć zdrowo i utrzymać nową wagę, trzeba zacząć się właściwie odżywiać i więcej się ruszać, zmienić swoje nawyki. Do lata efekty będą widoczne. 😉 Zacznij od picia większej ilości wody i przynajmniej krótkiego spaceru każdego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina

Mi bardzo w odchudzaniu pomogło zastosowanie Foreverslim, ale oczywiście podstawa to dieta . No i ćwiczenia też się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myśle, że naprawdę nie ma co sobie zawracać głowy suplementami diety, większość z nich nawet nie ma prawa zadziałać. To same cukry i wypełniacze. Z czystym sumieniem mogę polecić www.centrumfigury.byethost14.com, warto sprawdzić, nic nie tracicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam liporedium były dziadoskie

Wszystkie suple to szkodliwy chinski wyrób

mnie np po liporedium bardzo wypryszczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena B

Chyba jedyne tabletki które w ogóle skutkują to Slimunox.Przynajmniej w moim przypadku.W dwa miesiące udało mi się pozbyć przeszło 10 kg nadwagi.Bez problemu można je kupić na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka_7903

Ja polecam panią Agatkę (517614677) namiar znalazłam na innym forum o odchudzaniu i jestem bardzo zadowolona. Zakupiłam Meridię i waga leci w dół. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillith

hej, jeśli mówimy o suplementach to sprawdzcie na początku ich skład, jeśli czegoś nie znacie to zgooglujcie. Większośc z tych produktów nawet nie ma prawa zadziałać. Nie ma tam żadnej substacji czynnej, tylko cukry i wypełniacze (zreszta to się tyczy nie tylko w sumplementach diety ale środkach na przeziębienie, na poprawę cery, na włosy itd) . Jesli już się bawić w odchudzanie z środkami wspomagającymi to polecam coś co działa. Swego czasu też miałam problem z nadprogramowymi kilogramami i wybrałam Adipex Long o przedłużonym uwalnianiu fenterminy. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu 😛 Dzięki czemu dodatkowe kilogramy znikają w dosyć widoczny sposób. Warto dodatkowo dołozyć jakąś aktywnośc fizyczną, nawet małą: spacery, rower, basen... jak chcecie się dowiedzieć więcej: agataliszka1@o2.pl, www.centrumfigury.byethost14.com, powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiska

Żadne tabletki. może po prostu odpowiednia dieta? Ja mam dietę sokową 3 dniową. Soki są pyszne, bogate w składniki odżywcze i w ogole sycące. Także lubię je wypić w szczególności jak jestem głodna a nie mam gdzie zjeść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka

Ja na samym początku nie byłam przekonana co do Slimunox bo miałam nie łatwe początki.Ale po zmianie nawyków żywieniowych i wprowadzeniu w pełni zasad kuracji w końcu mi się udało.I schudłam z czego bardzo się cieszę zresztą do dnia dzisiejszego wagę utrzymuje w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia45

Skuteczne tabletki na odchudzanie na www.opiniak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlkaLewK

Nie mogę schudnąć na samej diecie! Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaa7

Jakie? Ziołowe i oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekKalski89
Dnia 27.03.2019 o 17:34, Gość Ewaaa7 napisał:

Jakie? Ziołowe i oryginalne

Masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinab2

Moim zdaniem jeżeli chodzi o środki wspomagające odchudznaie, to ja zdecydowałam się na IQmango i nie żałuje tej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka444

 na odchudzanie szczuplecialo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabellaK

Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu, jak zastosowanie Slimunox. Jak dla mnie (a piszę to na bazie własnego doświadczenia w walce z kilogramami) nie ma skuteczniejszego środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Sporo na ten temat znajdziecie na blogu zbijamywage.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky

U mnie w walce z nadwagą pomógł Slimunox, dla mnie nie ma lepszego suplementu diety jak te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Ja dużo schudłam dzięki Slimunox, w 3 miesiące cała nadwaga za mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucia

Ja dzięki Slimunox schudłam w 2 miesiące 9,5kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikusia

Jeśli chodzi o środki na odchudzanie dla mnie najlepszy jest Slimunox, schudłam w miesiąc około 5 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×