Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość MoniqaaK

Jakie Tabletki na Odchudzanie polecacie przed sezonem letnim?

Polecane posty

Gość Justyna

Moim zdaniem nie ma lepszego środka na odchudzanie jak Slimunox, dla mnie numer 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awionetka

U mnie Slimunox zadziałał tak samo, schudłam w kilka miesięcy paręnaście kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Ja ze Slimunox schudłam tyle, że popadłam w anoreksję 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietruszka

U mnie zastosowanie Foreverslim do diety bardzo wpłynął na zgubienie nadwagi, bo straciłam w 2 miesiące 6,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albinoska

A ja jestem zaskoczona w kontekście pozytywnym po zastosowaniu Slimunox, straciłam na wadze jakies 10-15kg w pare miesięcy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataloa PN

Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na pozbycie sie nadwagi jak zastosowanie obok diety Foreverslim. Wszystko tylko trzeba robić z głową. Tabletki bowiem wspomagają proces a nie go zastępują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Żadnych. Polecam cwiczenia z Gabrysia. Dziewczyny dacie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Jak dla mnie to odchudzanie bez odpowiedniej suplementacji nie miało sensu. Niestety na samych dietach nie dawałam rady pozbyć się nadwagi. Pomogło dopiero zastosowanie Slimunox i w sumie to była jedyna różnica pomiędzy okresem prób zakońcvzonych fiaskiem, a tą zakończona powodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynna

Nie lubię się rozpisywać, ale moja historia odchudzania, to droga przez mękę. Nie pomogło trzech dietetyków, wczasy odchudzające (gdzie przytyłam), a później jeszcze próby z róznymi tabletkami na odchudzanie. W końcu moja cierpliwosć została wynagrodzona i trafiłam zupełnie przypadkowo na novoslim. Chciałabym podziękować twórcom tego preparatu za uratowanie mojego zycia psychicznego i fizycznego. Fakt, że cała kuracja novoslim trwała 3 miesiące, ale warto było! Moja waga najpierw powoli, a później z prędkością odrzutowca spadała w dół. Pierwszy tydzień 1 kg. Byłam zawiedziona, ale w drugim już było 3 kg mniej. A końcówka kuracji to -18 kg!!! Dziewczyny , warto powalczyć w swoją sylwetkę i nową JA 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystynaba

Jak dla mnie to zastosowanie Slimunox okazało się rewelacyjnym sposobem na pozbycie się całej nadwagi. Wreszcie sukces i jestem szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlnextdoor

Z mojej strony mogę polecić www.centrumfigury.byethost14.com, asortyment który mnie zadawala, pomocny i dobry kontakt i bardzo szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollina

Rzeczywiście mają w ofercie tego sklepu Apteline.pl super ofertę na różnego rodzaju produkty w świetnych cenach ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataR43

Moim zdaniem jeżeli chodzi o środki wspomagające odchudzanie, to jednym z najlepszych jest Slimunox, ja dzieki wspomaganiu sie właśnie tym suplementem pozbyłam się 14 kilogramów nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slattah

Najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek Biphasic Slim. Oryginalne pochodzą z USA i są tam b.popularne. Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. 2 tydzień i zaczeła znacznie spadać waga, nie ma efektu jojo, czy niepożądanych reakcji organizmu takich jak biegunka . Wcześniej był z tym problem. Schudłam 10kg przez 6 tygodni kuracji. Jesli macie pytania czy wątpliwości dzwońcie/piszcie - Natalia (kom.733 566 390). Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenatkaSa

Już 10kg mniej super!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janina

stosowanie samych tabletek nic nie da, musisz uprawiać dużo sportu ( ja bardzo lubie biegać wieczorami, dużo lepiej mi się zasypia), no i przede wszystkim dieta! zdrowe odżywianie to konieczność . Ja zawsze miałam problem z wymyślaniem potraw, zdecydowałam się, że skorzystam z diety pudelkowej Optimal Fit. Wiem, że jem zdrowe, odpowiednio zbilansowane posiłki, a do tego przepyszne! A! I schudłam dzięki temu już 5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowe odchudzanie

Picie i żarcie bez umiaru i coraz więcej ludzi otyłych przez te nerwy i brak czasu a może i lenistwo.

Lepiej zadbać o swoje zdrowie, bo to jest najcenniejsze.

Ja z autopsji bardzo polecam picie ziół Tybetańskich i więcej ruchu.

U mnie to bardzo podkręciło metabolizm.

Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona ziołami Tybetańskimi.

Konkretne mocne i bardzo skuteczne działanie.

Stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi

a myślę że już na pewno nic innego nie będziecie stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda

Tabletki stanowczo odradzam, to żadna droga na skróty, tylko po prostu nieprawda. One dużo kosztują, a nie dają efektu, już lepiej zainwestuj w dietę pudełkową. Też kiedyś wyszukiwałam podobne wyniki w wyszukiwarce... Osobiście korzystam z diety Optimal Fit, co również każdemu polecam. Schudłam 18 kilogramów w 7 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

O tabsach i innych sposobach na odchudzanie sporo na blogu zbijamywage pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica

Mi się udało schudnąć szybko dzięki preparatowi na odchudzanie-Slimunox, w 2 miesiące zeszłam z 10kilogramowej nadwagi którą miałam, na dodatek bez efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka

Pooo  co jest zycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vienne

Problem z nadwagą? Wiem coś o tym... Ja nie chciałam stosować żadnych tabletek odchudzających, ale po licznych niepowodzeniach z ćwiczeniami, suplementami i cud dietami w końcu zdecydowałam się na Biphasic Slim o którym informacje i opinie znalazłam zarówno na forum, jak i u polecanej dziewczyny Moniki (kom.517 906 693) . Nie będe ukrywać,że się trocję obawiałam zarówno działania leku jak i dostawy, czy nie zostanę oszukana, czy będzie wszystko ok. Na szcęście zarówno w jednym jak i drugim aspekcie wszystko było w porządku.Tabletki zwiększają tempo przemiany materii, powodują ubytek masy ciała, zmniejszą ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu, dostawa wzorowo, można najpierw sprawdzić zawartość i dopiero zapłacić. Każdemu który chce się pozbyć szybciej oponki, boczków, ogólnie zbędnych klogramów szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona2000

Naturalne w 100% dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaM

Moim zdaniem jednym, z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jest Slimuniox. Mi w każdym razie te tabletki bardzo pomogły w pozbyciu się nadwagi, która była wczęsniej moim problemem od nastu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

A moim zdaniem zamiast faszerować się tabletkami warto raczej zacząć zdrowo się odżywiać i jadać regularnie posiłki o stałych porach to co się lubi, mi się to udaje dzięki temu, że zamawiam catering Wygodną Dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaDelko

Racja Annkana. Ale nie każdy ma taką możliwość. Te na naturalnych składnikach są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garia

Nadwaga? dodatkowe kilogramy? Boczki? Fałdki? Znam to, ale da się to pokonać. Nie jestem nastolatką, mam dzieci, prace, kłopoty, brak czasu, ale nie trzeba wcale być przy kości i winę za swoje sadło zwalać na cały świat... tak tak warto zadbać o siebie i czuć się super. Warto zacząć, nie załamywać się i trwać w postanowieniu na początek zrezygnować ze słodyczy, cukru i może smażenia, na konto gotowanego jedzenia lub duszonego, efekt murowany... Dodatkowo trochę poczytałam, popytałam i zdecydowałam sie na polecany wśród forumowiczek - Biphasic Slim. Jest to środek, który w znaczny sposób tłumi odczucie głodu i ułatwia w ten sposób ograniczenie jedzenia, a tym samym likwiduje zwiększone odkładanie tłuszczu. Pozwala on po prostu przestać myśleć o jedzeniu, oszukać organizm,który myśli że jest najedzony. Dla mnie to najskuteczniejsze rozwiązanie w walce z dodatkowymi kilogramami. Co ważne nie powoduje żadnego dyskomfortu tj zgagi, suchości czy biegunek. Zamawiałam od polecanej dziewczyny z forum - Moniki (kom.517 906 693) i szczerze moge polecic ten kontakt. Wszystko poszło szybko, łatwo i przyjemnie. Warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dopkaty

zilony jeczmień młody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaT

W moim przypadku bardzo pomocnym okazało się zastosowanie Slimunox. To było dokładnie to czego potrzebowałam, by w końcu uwolnić się od nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Tabletki nie dadzą efektu, trzeba postawić na zdrowe odzywianie. U mnie to jest Wygodna Dieta i pilnowanie 5 posiłków każdego dnia. Do tego aktywność fizyczna i efekty są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×