Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problemy z niedoszłą teściową

Polecane posty

Gość gość

Spotykam się z jedną kobietą od kilku miesięcy, było nam ze sobą dobrze, tworzyliśmy zgraną parę, jedyny problem od początku to mieszająca się do wszystkiego i agresywna, wszystkowiedząca "teściowa", która powoli ale konsekwentnie psuje naszą relację. Wszystko jej nie pasuje, mój wzrost, kolor włosów, moja rodzina, zawód itd. Ciągle daje mi do zrozumienia, że inaczej sobie wyobrażała przyszłego "zięcia". Oboje z dziewczyną jesteśmy już delikatnie po trzydziestce. Zauważam, że moja dziewczyna coraz bardziej ulega matce i oddala się ode mnie... Macie podobne problemy? Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw sprawę jasno albo my wspólnie lub ona z mamusią nie marnuj sobie zycia z kimś kto pośrednio będzie mieszal w Twoim wchodząc między mlot a kowadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa to wróg, żarty o nich nie biorą się znikąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu się często czyta o maminsynkach,a mamicóreczki jednak też bywają :)tylko się kamuflują bej mamusia to spoko,teściowa to jędza. Az miło czytać ze matki kobiet to tez potwory a pozniej z córeczki wyrasta kolejna żmija która zatruje życie rodzinie męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dopiero jak urodzilam dziecko zobaczylam ze moja mama nie jest idealem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesciowej sie zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [19:50 No popatrz popatrz,wcześniej nie widziałaś jak tobie duupsko podcierała,pewnie marzeniem było ze i twoim wypustem się zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona po 30
Sprawy dotyczące "teściów" należy wyjaśniać natychmiast. Ja widziałam przed ślubem, że przyszła teściowa jest podla osobą, ale w to weszlam. I co? Moje małżeństwo to obecnie ruina dzięki cudnej teteściowej i mężowi, który boi się postawić mamusi. Także jeśli od razu dziewczyna nie staje po Twojej stronie i nie ustawi swojej matki do pionu, to nie pakuj się w ten związek. Potem będzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×