Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Xlove

POZNAM KOBIETĘ MĘŻATKĘ CZĘSTOCHOWA DYSKRECJA

Polecane posty

Szukam kobiety zdecydowanej do realnej znajomości, bratniej duszy pragnącej mieć w swoim życiu kogoś naprawdę oddanego i wyjątkowego - kobiety, przyjaciółki, kochanki - której można zaufać - porozmawiać z nią na każdy temat, zwierzyć się - cenię szczerość i otwartość. Potrafię dać od siebie mnóstwo ciepła i czegoś jeszcze... Czegoś o czym nie jedna z Was marzy i śni... Niesamowitą bliskość, miłą atmosferę, super towarzystwo, pełne zaangażowanie, komunikatywność - słowem całego siebie i wiele, wiele innych… Może na początku krótko napisze kilka słów o sobie. Mam 35 lat. Uwielbiam rozmowy i kontakt z ludźmi. Mam bardzo pozytywne podejście do życia - jestem osobą komunikatywną, umiem słuchać innych. Lubię brać od życia garściami, ale również dużo daję od siebie - czasami nawet zbyt wiele... Zawsze staram się dobrze wyglądać, dbam o siebie. Jestem "do rany przyłóż", ale mam też pazur, który pozwala mi kontrolować życie :-) Nie siedzę i nie użalam się nad życiem, wręcz przeciwnie na moich ustach zawsze gości uśmiech i zarażam optymizmem ludzi. Mam ustabilizowaną sytuację życiową, ale mimo wszystko brakuje mi czegoś... kogoś... Ponoć jestem przystojnym brunetem - no dobrze, bez fałszywej skromności, tak jestem fantastycznym facetem - pod wieloma względami. Ale.. oczywiście jak każdy posiadam także wady. Wiadomo, nikt nie jest ideałem - a już na pewno żaden facet. Odezwij się do mnie ;-) Jestem poważnym facetem, więc szukam realnej osoby.  Znajomi mówią, że jestem miłą, sympatyczną osobą -więc nie krępuj się i napisz do mnie na początku - może wymienimy się numerami telefonów. Może spędzimy miłe popołudnie na kawie. Może będzie nam ze sobą tak dobrze, że wydarzy się miedzy nami coś więcej - kto wie? Ale to już inna bajka - może nasza bajka??? Czas pokaże - czekam na Ciebie. Jestem osobą dyskretną i potrafię dochować tajemnicy. Można mi zaufać. Jeśli jesteś mężatką, a marzysz o czymś nowym, świeżym, szalonym, gdyż rutyna zjadła Twój związek – odezwij się. GG: 64724280 xlove@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×