Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uswiadomilam sobie ze nadopowiekunczy rodzice zrobili mi krzywde w zyciu

Polecane posty

Gość gość
to musi być prowo bo nie wierze w to ze tacy ludzie jak autorka istnieja na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacja finansowa nie pozwala autorce na usamodzielnienie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od biedy bym jakoś przezyła i z ta sytuacją finansową, no ale jednak liczę na wyzszy standard zycia więc myślę o tym wyjedzie za granice wlasnie... Ktos dobrze napisal, ze poki mieszkam w domu zawsze bede traktowana jak dziecko :O Niby niektorzy i cale zycie mieszkaja z rodzicami np. znam malzenstwo ,ktore mieszka cale zycie z nimi, ale to pewnie nie jest łatwe zycie. Postaram sie jak najszybciej wyprowadzic.Trudno, moja mama bedzie mieszkala samotnie, ale musi sie z tym pogodzic. Ja rozumiem, ze ona moze sie czuc samotna,lale nie moze mnie tez tym obarczac, z drugiej strony troche mi jej szkoda, ale nie moge sobie przez nią zmarnować zycia bo jak bede sluchala jej "rad" to skoncze jako zgnusniala stara panna, mieszkajaca z mama i pracujaca za marną kasę, no niestety, ale taki los by mnie czekał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz, ze zagranica czekaja na Cb :D zebys się tylko nie przejechala na tych swoich planach. Oj zdziwisz się kochana. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo jak Ty autorko, ciesz sie z narzeczonego, ja jestem sama bo wiecznie krytykowali moich facetow, az w koncu stwierdziłam, że wole byc sama, oni sa zadowoleni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×