Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kocham Ją od lat

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego znikasz? Zostań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zza grobu. Autorze, można tak skakać między dwoma światami? Czy może należałoby wybrać i się na coś zdecydować? Niby chcesz tam żyć, sam to sobie wybrałeś. Napiszę Ci jaka jest moja prawda. Ja bym wybrała jakiś świat pośrodku. I unikalabym skrajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ z Ciebie Heathcliff. Laski sikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe no istny Heathcliff, tylko ta jego Catherine tutaj nie zawiniła. Nie dał jej właściwie żadnych wyraźnych sygnałów, że ją kocha. Domysły to nie fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autor zza grobu: tylko się nie rozkopuj bo się rozłożysz na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 19:51 słusznie, mądrze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba większość ma kogoś takiego, niedoscigniona miłość, i tak sobie marzymy o niej w chwilach słabości, zwątpienia, gdy nie układa się w obecnym związku. I lepiej to tak zostawić, nie ruszać, nie kontaktować się, bo będzie jeszcze gorzej. Tym bardziej, że tak naprawdę to nie chcemy takich radykalnych zmian w swoim życiu! Ja ruszylam, ożywilam, przeżyłam płomienne chwile , pozostała gorycz... A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawmy przeszlosc za soba... niech w naszych umyslach zapanuje spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiazales się chyba platonicznie,nie psychicznie idioto.Nie można kochać kogoś kogo się nawet nie dotknęło I nie pogadalo.kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i do grobu będziesz ją kochał do trumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kocham od lat Beatę :( tyle wam powiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy mam rację ale czuję że to moja historia, nasza historia na własnej skórze, jeśli to ty tak jestem tu coś mi mówiło bym tu weszła i czytam to ze łzami w oczach , poznałam wspaniałego chłopaka miał to coś taki błysk w oku jak mnie zobaczył to było gdzieś 10 lat temu zerwaliśmy kontakt a później do mnie zadzwonił ale nie wiem z jakiego powodu wogóle nie mogłam śię z tobą dogadać przerywało coś w słuchawce myślę o tobie cały czas widzę twoje spojrzenie pamiętam to wiesz co czuje i tak pozostanie tęsknię bardzo za tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.24 Ja też kochałem przez rok pewną Beatę, ale ona miała mnie gdzieś. Zrozumiałem to dopiero po roku bezsensownej, nieodwzajemnionej miłości. Zmarnowałem rok młodzieńczego życia. Wydawało mi się, że to dużo. Myliłem się. Są lepsi pacjenci ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z nim związana duchowo baardzo i mimo naszej przerwy w znajomości nic się nie zmieniło. Ma odwzajemnione uczucia, Nie potrafię i nie chce ułożyć sobie życia bez Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez od lat kocham pewną Beatke. Niestety do tej pory mnie nie zauważa. Jedno wiem jest miłością mojego zycia. I nie chce innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że to ty jesteś tym chłopakiem którego poznałam 10 lat temu tutaj kto to czyta jest świadkiem że tu jestem i czytam naszą historie coś mnie tchneło by tu wejść jak nigdy nie wchodziłam na takie fora o ile śię nie mylę że to ty ale czuję że jednak jesteś tą osobą o której myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zajmij się żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, co się z Tobą dzieje? Poukładałeś sobie jakoś życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Twoja miłość ma na imię Ania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sobie kochaj i tak nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będą randki to uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekochany

Budujcie sobie szczęście,  kochajcie kogo chcecie, ale.... wyczyśćcie, wyklarujcie swoje życie, nie trzymajcie ludzi na smyczy, jako zabezpieczenia, gdyby nie wyszło, to jest większa tragedia niż powiedzieć im nie kocham Cię, będę sobie na nowo układać życie bez Ciebie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten On

Kobieta o której pisałem ma imię zaczynające się na A. a moje imię zaczyna się na P. Udanej niedzieli życzę wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Ten On napisał:

Kobieta o której pisałem ma imię zaczynające się na A. a moje imię zaczyna się na P. Udanej niedzieli życzę wszystkim:)

Wszyscy już was znają. Ośmieszasz się tymi wyznaniami w necie. Byłbyś kimś gdybyś jej to powiedział bezpośrednio a tak marnujesz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten On
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wszyscy już was znają. Ośmieszasz się tymi wyznaniami w necie. Byłbyś kimś gdybyś jej to powiedział bezpośrednio a tak marnujesz czas.

Może i tak. Chciałbym powiedzieć Jej to prosto w oczy, ale nie wiem gdzie Ją szukać mam, nie widuję Jej na co dzień, nie wiem gdzie pracuje, nie wiem czy mieszka jeszcze tam raczej nie, a przede wszystkim raczej kogoś ma i zapewne ma kogoś, a o mnie raczej nie pamięta... pomyliła się co do mojej osoby nie dając mnie szansy aby pokazać jaki jestem... najłatwiej oceniać nie poznawszy kogoś... najłatwiej zerwać kontakt nie porozmawiawszy z daną osobą...Ja nie zerwałem kontaktu pisząc kiedyś że nie potrafiłbym tak to zamknąć...Ona go zerwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To mówi się trudno i do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarly678

Mam tak samo. Kocham od lat, nie jestem w stanie się odkochac, ani stworzyć normalnego związku. Nie jesteś sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×