Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kocham Ją od lat

Polecane posty

Gość gość
zgadzam się, idiotyczny temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Więc dupa blada. :P Prawidłowa odpowiedź brzmi 3 - przynajmniej z mojego punktu widzenia. gość dziś Jeśli masz ważne powody to napisz dlaczego tak myślisz. Gdy uznam, że to istotne, przestanę się tu udzielać. Serio! gość dziś Wydaje mi się, ale tylko mi się wydaje, że powinnaś być z nim bardziej szczera. Wiesz, czasami inteligencja nie pomaga, wręcz przeszkadza. Oczywiście mogę się mylić. gość dziś Wiesz, gdyby się okazało,że to ta moja przyjaciółka to napisała... miała by prawo, a wówczas podkulił bym ogon, grzecznie posłuchał i zakończył wątek. gość dziś Zdradzę Ci coś, jest o wiele więcej tematów. :P autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze to kończę wątek. Bywajcie autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęścia Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro albo dzisiaj skrobnie kolejny temacik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziękuję... gość dziś Nie... odpuszczę już sobie. Myślę, że pora przestać. odpisuje autor który już wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodzi z siebie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! Stąd! [trzepnął drzwiami no i poszedł sobie w siną dal] :P oddalający się autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie kiedys podobala jedna dziewczyna przez dlugi czas w koncu doroslem i zdalem sobie sprawe ze bylem idiota. Nie ma co czekac na ksiezniczke nie wyszlo ci z jedna zyje sie dalej ona ma juz dziec***ewno i nic lda niej nie znaczysz proste. A wybór jest prosty albo poznasz inna albo zostaniesz starym kawalerem tylko po co sobie utrudniac zycie myslac o kims z kims sie nie bedzie to nie mam pojecia. Jak juz cie tak bardzo to dreczy to najwyzej mozesz do niej napisac na fb albo zadzownic i najwyzjej cie splawi i sie dowiesz ze nic dla niej nie znaczysz albo ze ma kogos. I po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddalil się az do slicznej kolezanki :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów ktoś pisze farmazony. [krzyknął z oddali] autor którego już prawie nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam ślicznej koleżanki kuźwa [przeklął pod nosem i kopnął kamień] autor który zniknął za najbliższym pagórkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szkoda i dla Ciebie i dla ślicznej koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[wystawił dłoń zza wzgórza i pogroził palcem złowieszczo] autor który zatyka uszy serem aby nie słyszeć już więcej komentarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można zatkać uszy sercem. Będę za Tobą tęsknić. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze czego tu szukasz rozgrzeszenia? Sorry ale tu go nie znajdziesz to try spieprzyles I zakonczyles ten zwiazek wiec spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie just grow up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu firmowy pajacyk z dolnej polki nie mysl ze swiat kreci sie wokol ciebie. Wysmiewasz sie tu na forum z twojej bylej a ona zapewne Juz dawno wyprowadzila sie z Kraju w ktorym mieszkasz zamienila nr Telefonu i nie chce miec nic z toba do czynienia nawet na internecine nie moze cie sparawdzic bo dostaje paniki wiec poprostu zapomnij sam to zniszczyles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do nieszczesliwych facetow: dlaczego kochacie sliczne, i pewne siebie kobiety??? Patrzcie ile jest ladnych ( nie zucajacych sie w oczy kobiet??) lubicie byc ponizani ? Potrzebujecie dowartosciowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wloze moje trzy grosze.. nie kocham go od lat. ale chce go od paru miesiecy. Czytam te wasze wypociny i nie rozumiem??? Dlaczego im nie mowicie tego co myslicie?? Wstydzicie sie?? Co bedziecie mysleli jak umieracie?? Co macie do stracenia? Naprawde myslicie ze ktos was wysmieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak powiecie odpowiednio ,to nikt nie wysmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie trąca to jakimś skrzywieniem psychiki.Życie nie jest proste i trzeba pogodzić się z faktem,że ta osoba nie jest nam dana.Nie każdy może doświadczyć udanego związku z ukochaną osobą lecz żyć trzeba dalej i wierzyć,że się spotka taką osobę.Przeszłość trzeba zostawić za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo po prostu żyć bo można czekać i się nigdy nie doczekać az się życie skończy. Niektórzy tak jak autor widocznie lubią się umawiać pół życia zamiast zacząć działać. Życie to nie bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:25 jesli jestes pewien ze nie dla ciebie,to rozumiem. Ale jesli nie wiesz ze ona/on nie czuje to co ty to dlaczego nie wezmiesz szansy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor wrócił czy utknął u pięknej koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to chyba Maciek chętke na tego autora :P kobiety jednak lubią takie męskie meczybuly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Maćka temat?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej tak bo macki to taka nazwa dla ludz specjalnej troski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem nie znam żadnego Maćka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×