Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrobiliśmy to. Mam wyrzuty sumienia.

Polecane posty

Gość gość

Przespałam się z kolegą z którym mieszkam. Mam okropne wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu? jestescie w zwiazkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteśmy w związkach. On ma 38 lat. Ja 23. Zostałam cztery miesiące temu bez dachu nad głową, kolega załatwił mi po znajomości pokój u swojego kolegi z pracy i tak go poznałam. Uprzedził mnie, że facet jest zamknięty w sobie, pogrążony w myślach, żyje w swoim świecie i generalnie trudno trafić na jego dobry humor. Stwierdziłam, że w takim razie nie będzie pewnie problemu bo będziemy traktować się jak powietrze. Poza tym miałam kryzysową sytuację, więc nie mogłam wybrzydzać. Pierwsze wrażenie jak go poznałam? Porażka. Serio... No, a później on zaczął się na mnie otwierać. Ja sama mam problemy, więc go rozumiem i wyszło to co wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ani Cie nie podniecał. Ok Nie podoba Ci się. Ok A mimo to z nim się przespalas, tak? Jak on teraz zachowuje się w stosunku do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podniecał mnie aż do tej sytuacji. Czy mi się podobał? Tak wizualnie jest ok. Na początku wręcz go bardzo nie lubiłam i uznałam, że to mieszkanie to był jednak słaby pomysł... Zaczęłam z nim się jakoś tak lepiej porozumiewać dopiero od niedawna właściwie. Pomagałam mu przy pewnym projekcie do pracy bo wyczaił się, że dobrze rysuję. Ta sytuacja nas zbliżyła do siebie. Może to dziwne. Teraz jest całkiem słodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jesteście oboje wolni, nic nie stoi na przeszkodzie abyście dali sobie szansę:) Proponuję rozmowę z nim. Wyjasnienie sobie wszystkiego. Może wyrzuty sumienia są tak naprawdę bezpodstawne?:) Miłość przychodzi w najmniej spodziewanym momencie. Może i was ustrzeliła?:) Mój czas antenowy dobiegł konca:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mnie denerwował od początku, a teraz zaczęłam go bardzo lubić po tym wszystkim tylko dlaczego te wyrzuty sumienia? Trochę chyba zbyt niespodziewanie i szybko to się stało, a inna sprawa - nigdy wcześniej tego nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psst. I na różnicę wieku też nie patrz;) Ona jest najmniej istotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfa przestań pisać sama ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz z nim porozmawiać. Może i on teraz czuje się niezręcznie? Próba nie strzelba!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat różnica wieku nie ma dla mnie znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On teraz też mnie inaczej traktuje. Jest weselszy, częściej się uśmiecha, a wcześniej musiałam się naprawdę mega postarać żeby on się uśmiechnął chociaż raz na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy bym się tego nie spodziewała. Życie potrafi czasami zaskoczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałaś, że od nienawiści do miłości jeden krok?! Teraz masz przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam to powiedzenie, ale nie bardzo w nie wierzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponuj mu ze mu loda zrobisz bedziesz widziala czy ma duzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×