Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy bycie gejem może być wystarczającym argumentem

Polecane posty

Gość gość

uzasadniajacym nie pójście na ślub siostry? Nie mam ochoty na uczestnictwo w takich imprezach, w ogole. Nie cierpie. Ostatni raz na jakim slubie bylem to jako dzieciak w podstawowce lub gimbazie z rodzicami u kuzynki. Potem sie wszystko zmienilo, doroslem. Juz jako dorosly, bylo wiele okazji, m.in. kuzynów czy kuzynek, ale zawsze odmawiałem, nie przyjmowalem, unikalem. Jednak za rok bedzie to moja starsza siostra z ktorą relacje tez nigdy nie byly dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat jest gejem i chodzi na wszystkie rodzinne imprezy, więc nie, to nie jest żaden argument. Nie chcesz, nie idź, przecież nikt Cię nie zmusi, dorosły jesteś. Nie lubisz wesel? Idź tylko na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie ślubów i wesel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na ślub wypada iść. To tylko 40 minut. Nie rozumiem dlaczego jesteś taki zdziczały? To Twoja siostra! Jeśli aż tak jej nie lubisz, to po co w ogóle pytasz o radę? Powiedz jej wprost - nie gadam z toba i nie będe na ślubie, bo nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ze glowa u mnie jeszcze pracuje dobrze. Jesli czaisz o czym pisze. Nie lubie sobie nerwu i stresu dowalac jesli nei musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, straszny stres - założyć gajer i iść do kościoła. Wstrząsające przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest kwestia wiary, a nie wesela, czy ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to jest kwestia szacunku do drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×