Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość desperatka2345

Maz pije moje mleko

Polecane posty

Gość gość
Weźcie sobie odpuśćcie durne komentarze typu zboczeniec fetyszysta itd. Już starożytni wiedzieli jakie cudowne właściwości ma mleko matki i mamki karmiły nie tylko królewskie dzieci ale i samych królów. Ja swoim mlekiem dziecko karmię i jeszcze na nim zarabiam i to niemałe pieniądze, a chętnych jest kolejka. Autorko jeśli masz nadmiar pokarmu to nie obawiaj się dokarmiać męża, chronisz go w ten sposób przed wieloma groźnymi chorobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
`` Autorko jeśli masz nadmiar pokarmu to nie obawiaj się dokarmiać męża`` - ja pier/dolę Nie wierzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emsice

Słuchaj , po pierwsze jak tylko tutaj weszłam i zobaczyła te kom nie ktore to krew mnie zalała , moim zdaniem powinnas z nim normalnie pogadać , może On sam sie tego wstydzi i tyle ja mam wiele dziwnych fetyszi i jestem zboczona , nie ukrywam tego przed moim partnerem ale przez bardzo długi czas nie potrafilam sie przelamać i o tym rozmawiać po prostu , delikatnie chwyć jakoś temat moze zacznij mu opowiadac os woich fantazjach seksualnych podczas wieczoru , pogadajcie szczerze i tyle . powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.02.2018 o 03:00, Gość gość napisał:

Zawsze mleko uważałem za coś normalnego aczkolwiek niezbyt estetycznie wyglądającego, napewno nie erotycznego. Jak moja żona mnie ujeżdżala złapałem za piersi i nagle sikneły dwa prysznice, cały byłem w mleku i podniecenie level 1000 samoczynnie, ssalem i polykakem - doszlem po kilkunastu sekundach. Pojawiło się coś nieoczekiwanego co podnieca to nie analizuje, nie wyłączam sobie do łba że to jest złe, sprawia mi to przyjemność to korzystam.

Dokładnie tak dobrze pan prawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ono jest naprawdę smaczne a skoro jest go za dużo to chyba lepiej tak niż by się marnowało? 😉

Nigdy nie mogłem pojąć jak ludzie mogą pić wydzieliny zwierząt przeznaczone dla cielaków i koźląt a przeznaczonej dla człowieka się brzydzą. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, naomi.quinn napisał:

Bo to nienormalne, żeby samiec pił mleko swojej samicy przeznaczone dla ich potomstwa. Zwierzęta tego nie robią, tylko ludzie mają takie chore pomysły. A właściwie nie ludzie w liczbie mnogiej, tylko 1 wielonickowy psychol z tego forum. 

Jak piłem innej samicy. Bardzo smaczne.😋 Nie to co te obrzydliwe, zwierzęce wydzieliny. 🤮  Jeśli dla Ciebie to nienormalne to nie pij. I nie sráj do kibla bo to nienormalne. Zwierzęta tego nie robią. Tylko ludzie mają takie chore pomysły. Na trawnik zboczeńcu. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, naomi.quinn napisał:

Kibla używają wszyscy cywilizowani ludzie,  a kobiece mleko ssie tylko ostatni zboczeniec. Trzeba chyba miec jakieś braki z niemowlęctwa i nasrane we łbie, żeby praktykować takie dewiacje. Na miejscu tej kobiety odseparowałabym sie od ciebie definitywnie. Jesteś odrażający. 

Odrażające to jest picie zwierzęcych wydzielin. Byka też wydoj i wypij zboczeńcu. 🤮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórym kobietom mężowie także ,, odpijają" mleko, bo mają go za dużo i to jest dla nich bardzo bolesne. Wszystko zależy od podejścia ludzi i szczerej rozmowy w związku. Jak to Ci przeszkadza i nie czujesz się z tym dobrze to powiedz o tym mężowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×