Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Bakka

Dieta warzywno owocowa czesc 3

Polecane posty

Hej. Owocki pyszne ale ja się nie poddaje . Dziś mija 10 dzień . Jest ok . Choć wystrzału energii nie ma . Lepiej śpię to na pewno . Plan to 30 dni więc cisnę z tematem :) jak z wagą nie wiem . Nie ważę się wcale . Jak skończę to wskoczę sprawdzić rezultat kg ale bardziej zależy mi na zdrowotnym . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,,a ja zjadlam4kg czeresni w dwa dni ''pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu to juz koniec ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ,,szkoda ze tu pusto ..tu codziennie bywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noi cisza ....tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catalin
Hey Oj dawno mnie tu nie bylo Wlasnie koncze 4 tydzien I wszystko idzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
catakin ...a iled schudlas ?i z jakiej wagi i wzrostu ?bo mam zamiar startowac .....jakbys mogla podzielic sie tu na topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catalin
Niewiele ok 4 kg ale ja nie bardzo mam z czego chudnac Robie diete raz w roku dla celow zdrowotnych zwykle wczesna wiosna W tym roku tylko jakos pozno zaczelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki CATALIN ... 4 Kg to dla mnie duzo ... bo ja mam 167/78 i troszke latek czyli dla mnie 4 gg to byloby oki ...jeszcze raz dieki Ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze spokojnie po 4 tygodniach bedziesz miala okolo 6 kg mniej oczywiscie stosujac sie do zasad bez zadnych wyjatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catalin .....ja mysle zeby chociaz 2 tygodnie te diete zastosowac to bede zadowolona ....probowalam kilka mcy temu ''bylam 4 dni i juz jesc mi sie nie chcialo '' za malo jadlam ,,bylo mi bardzo slabo i zrezygnowalam ..dzieki za mila odpowiedz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze sprawdzaj czy jesz 800 kalorii jak jest zalecane, dasz rade ja nie wyobrazam sobie dnia bez zupy i to mnie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zupy jesz rozne .....na tej diecie to trudno urozmaicic ... mysle zaczac od polowy lipca ............bo zawsze cos , wyjscie wekendowe lub gosc w domu . szkoda ze tu tak pusto '' prawie ''' moze mi sie uda 2 tygodnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zupy mozesz robic najrozniejsze pomidorowa, ogorkowa, kapusniaki, z pora, paprykowa, dyniowa Mozesz je zblendowac ale ja wole jak jest cos do pogryzienia. Naprawde jak poszukasz w necie to znajdziesz mase pysznych przepisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarta
no to se popiszemy catalin pozdrawiam '''...dzieki za zupki .....he musze sie zmobilizowac ale mi trudno b o moj malzonek lubi miesko i pieroszki itp bedzie mnie kusic he mam ksiazke dr.Dabrowskiej czytalam cala i zapomnialam ''''musze siegnac i wziac sie ''w garsc''' ps.a jak Ci idzie Catarin ???? ja Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz rade jak bedziesz miala silna motywacje a co jest wazniejszego od zdrowia no i jeszcze jako super efekt uboczny super sylwetka. Ja jak zaczynalam jakies 4 czy 5 lat temu to wazylam tyle co ty, po pierwszym poscie zaliczylam klasyczny efekt jojo, wiec juz potem bylam ostrozna I trzymam wage. Sprobuj na pocztek 1 lub 2 tygodnie a potem zdecydujesz czy ciagnac to dalej. Powodzenia, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego jak mi idzie to mam teraz 5 tydzien i juz zupelnie nie chce mi sie jesc musze sie pilnowac zeby nie przezyc dnia na soku i zjesc tyle ile potrzeba. Poza tym jest dobrze tylko juz troche jestem znudzona tym dietowym menu i zaczynam marzyc o roznych smakolykach a szczegolnie jak jestem w sklepie na zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarta
catalin ...super ''piaty tydzien ... mnie trudno dwa zaczac .... chociaz ja nie daje sie tak bardzo bo bym przytyla szybko ...trzymam tak 78 czsem ciut mniej bo boje sie zobaczyc 80kg.a jak raz zobaczylam to ogorki kiszone plus sok 2 szklanki na raz naczczo....na trawienie ''pomaga super nie musi byc kapusta kiszona he he . jem chlebek zytni lub razowy tez b,malo czesto plaki owsiane z otrebami na jeden posilek .malo sosow itp.. caly czas pilnuje wagi....ale dieta warzymna by mi sie przydala ,, pozdrawiam cie cieplutko ,chociaz dzis pada ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KASIA
Hej Witam wszystkich. Nie moge przypomniec sobie hasla do konta tutaj Istnial tu kiedy watek diety warzywno owocowej ale nie wiem dlaczego zostal usuniety ( ???) Ja zaczynam jutro post Pozdrawiam :) Kasia ! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a ja myslalam ze tylko ja balam sie tej 8 na poczatku wagi jakbym siebie widziala☺ Kasia to jest watek diety warzywno owocowej tylko juz 3 czesc i powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caterin jak zobacze 8 z przodu to czekam na dzien wolny i wypijam sok z kapusty kisz ,prawie 2 szklanki lub sok z ogorka kiszonego ''tez dziala i jem tak do 15 pozostale ogorki lub kapuste ... i wcale mi sie jesc nie chce ''daje rade ... i juz jest ok ..ale ja bym chciala wazyc 73 kg./167 ..byloby ok.. Dzis kefir i lyzka siemienia mielonego lnianego i to moje sniadanie tak przez tydzien lub wiecej 'podobno zdrowo na jelita ..wyczytalam ... tak juz borykam sie od dlugich lat ....pozdrawiam ....witam Kasia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super przepis www.youtube.com/watch?v=V1uNg_GeUsM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KASIA
HEJ To moj 1 dzien Tak tak, 3 czesc ale kiedys bylo stron ponad 500 ! :) Wiec gdzies zniknela niestety Ja dzisiaj -woda z cytryna -sok grapefruitowy z 1 grapefruita -sok marchwiowy 500 ml -surowke z kapusty marchewki ogorka i pietruszki -jablko z marchewka i z sokiem z cytryny Milego wieczoru Jutro do pracy na 12 h. Jakos przeboleje :) Pozdrawia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze dziewczyny dzisiaj w sklepie zobaczylam czeresnie piekne, czerwoniutkie i tak sie ladnie do mnie usmiechaly, tak szybko wyszlam ze az przeciag zrobilam U mnie dzis kapusniak z kiszonej, surowka z burakow, marchwi, jablka i chrzanu oraz frytki z pietruszki i selera Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikagrzyb
ja potrzebuje pomocy, bo jak na razie wszystkie diety koncza sie u mnie porazka.. jedyne co mnie ratuje to herbatki ziolowe z nowoczesnych ziol. ale mam mala motywacje i nie umiem utrzymac diety help ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ci potrzebna silna wola ....niestety ..a po trzech dniach zobaczysz spadek wagi i bedzie motywacja ...trzym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika to moze malymi kroczkami daj sobie tydzien albo dwa i postaraj sie jesc tylko jeden lub dwa posilki jak na diecie potem zwiekszaj ich ilosc. Trzymam kciuki Ja w niedziele koncze 6 tydzien, czuje sie bardzo dobrze ale juz mi teskno mojego normalnego menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak mozna 6 tygodni wytrzymac ...wielkie uklony i gratulacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catalin
Dzieki, dla mnie najtrudniej jest zaczac ale jak juz wystartuje to sie toczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Magata
Witajcie Dziś u mnie 6 dzień postu. Waga spada, stawy nie bolą, odetkał się nos, lepiej słyszę... Ale źle sypiam :( kładę się wcześnie 21-21.30, budzę się o 24-24.30 i się przewracam, zasypiam na kwadrans przed budzikiem, który dzwoni o 5. Punadto puls mam wysoki, praktycznie cały czas powyzej 80, jak weszłam z parteru na piętro (dom, nie biurowiec) to puls 120. Czuje się jakbym po ostrych ćwiczeniach napiła kawy. Jak się kładę to czuję puls w skroniach, wręcz dudnienie w głowie. Spotkaliście się z takimi objawami? Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×