Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 20kilo

Jak mam schudnąć KONKRETY

Polecane posty

Gość 20kilo

Mam dość. Odchudzam się od 400 lat, ciagle przerywam bo jestem głodna. Dajcie mi proszę ludzie sprawdzone zasady. Mam 30 lat, 166 cm i wazę 85 kg. Mam bieżnie w domu. Uwielbiam jeść słodycze i to w wielkiej ilości. Uwielbiam jeść wieczorem. Nie dam rady już dłużej, chce schudnąć do 65 kg do maja. Ktoś z Was to dokonał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daruśka92
Cześć. Jestem Daria i do lata cce zrzucić ok 10kg. Za słodyczami nie przepadam,ale za to uwielbiam mięso , sosiki itd :d może ustalimy jakiś plan i bedziemy się razem motywować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) To tak jak ja :) ale ja mam 39 lat, 164cm i 85 kg a przestaję się odchudzać zwykle bo nie mam efektów. I chcę schudnąć do 65kg do końca roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20kilo
Ja jestem Karolina, to dajemy czadu. Myślałam o tym żeby obliczyć swoje zapotrzebowanie kcal, obciąć około 300 kcal i jeść je w trzech posilkach plus *****codziennie. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20kilo
Wypikowało słowo ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem wszystkie bedziecie mialy efekt jojo jak bedziecie sie glodzic albo jesc skrajnie malo w ciagu dnia. W pierwszej kolejnosci ogarnijcie swoje nawyki zywieniowe. Za duzo jecie slodyczy? to z nich zrezygnujcie. W kwestii slodzenia to mozecie sie posilkowac miodem, slodzikiem czy brazowym cukrem. Ale tez nie w gigantycznych ilosciach. Maslo orzechowe troche zmniejsza zapotrzebowanie na slodkie wiec mozecie kupic/ zrobic tylko tez nie popadac w kolejna skrajnosc... Jesc o regularnych porach bo to jest klucz. Trzymac sie tych okreslonych godzin i mniejszej ilosci posilkow. Jedzcie przynajmniej na poczatku w miare lekko i duzo sie ruszajcie. Spacery, bieganie czy cwiczenia ktore sobie dobierzecie do was samych. Mozecie tez notowac co dzisiaj zjadlyscie, o ktorej i ile bylo w tym waszej aktywnosci fizycznej. Same bedziecie sie motywowac****ilnowac zeby nie przegiac paly. PRzy czyms takim nie wierze, ze wam waga nie ruszy w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:38 obniżenie kcal o 300 kcal i ruch to głodzenie? :) to właśnie PODSTAWY zdrowego chudnięcia bez jojo. Czytanie ze zrozumieniem się kłania, albo uzupełnij podstawowa wiedzę na temat zdrowego tracenia kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39Anka
Ja (39) lat mam na imię Anka, miło mi. Nie mam konkretnego planu. Od 10 dni nie jem pieczywa, od marca planuję się więcej ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@20:02 To skoro masz podstawowa wiedze to dlaczego dalej jestes gruba i nie mozesz schudnac?XD Napisalam to ogolem, nie jestes jedyna uczestniczka w temacie, osoby wczesniej piszace nie wiedzialy co zrobic. Gdybys tylko... posiadala podstawowa umiejetnosc czytania i mogla to przejrzec wszystkie posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaa3puci
Wiem co czujesz, miałam to samo. Ja miałam jednak czas na siłownie, ale w Twoim przypadku, skoro lubisz jesć i gotować to może zainteresuj się dietami? W sieci są gotowe diety, najpopularniejsza jest dieta Dukana https://dietasos.pl/dieta-dukana/ i możesz sobie zrobić taką fajną rozpiskę, pokombinować z jedzonkiem, bo to ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgubić 8kg
To i ja sie przyłącze. 37lat, 8 kg do zrzucenia. Moze post nam pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8kg to nie jest dużo więc fajnie by było zacząć od mniej restrykcyjnych metod. Zmien lekko tryb życia, więcej ruchu, mniej alkoholu:)) Ewentualnie jakieś suple niewiem, tu masz jakieś https://dobretabletki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktoś co sie odchudza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, mam 38 lat, 156 cm. Do stycznia ważyłam 84 kg, dziś 77,40. I śniadanie: owsianka na mleku+ jabłko lub banan, kawa. II śniadanie: 2 kromki pieczywa graham, 2 plasterki polędwicy sopockiej, pół pomidora, niecała szklanka maślanki+ dwie łyżeczki serka owocowego. Obiad: 150 g piersi z kurczaka + warzywa na patelnie lub pół woreczka kaszy pęczak. Kolacja: ok.150 gr serka twarogowego i jogurt naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsula
Jeśli chcecie schudnąć i macie problemy z podjadaniem to przede wszystkim mówię - błonnik! Trzeba uzupełnić w dietę w błonnik, może być w postaci suplementu colon slim - dzięki niemu nie mamy nadmiernego apetytu, błonnik pęcznieje w jelitach i pozwala pozbyć się ciągłego uczucia głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggatciia
Najlepiej zmienić sposób odżywiania - jeść mniej, 5 posiłków dziennie i mi się to udaje tylko dzięki temu że zamawiam catering dietetyczny Wygodna Dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy111
Nie poddawaj się! Na problemy z podjadaniem to polecam zieloną kawę w iqgreen. Plusem jest też to że przyspiesza metabolizm więc pomoże na pewno w odchudzaniu. Dorzuć do tego zdrowe posiłki i bieżnię i dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowanie Slimunox uważam za bardzo dobre rozwiązanie jeżeli komuś zależy na tym by faktycznie pozbyć się nadwagi i do tego nie było efektu jojo. U mnie po 3 miesiacach było mniej 14 kilo na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina34j

OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić   Posiłki różnorodne i zbilansowane.

Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, dobierana pod twój typ metabolizmu, a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markowa

Od 400 ? Ooooo już schudłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

U mnie fajnie sprawdziła się dieta z cateringu. Zamawiam sobie z Wygodnejdiety, codziennie dostaję od nich 5 posiłków, wszystko smaczne, zdrowe i odpowiednio zbilansowane. Do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i efekty są zadowalające;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja serdecznie polecam catering dietetyczny Diet4U :) Zadbają o Twoją dietę właściwie. Jak będziesz dodatkowo regularnie uprawiać sport, to na pewno uda Ci się schudnąć bez efektu jojo ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia

Jakiś czas temu stosowałam Slimunox udało mi się na nim schudnąć i to dość spor.Martwiłam się o efekt jo-jo ale obyło się bez kłopotów.Teraz aby utrzymać wagę nadal jem mniej ale częściej,i nie zrezygnowałam z chodzenia na aerobik.Nareszcie czuję się zadbaną i szczęśliwą młodą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka51

Młody ziony jęczmień mi pozwolił zgubić 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

polecam catering z wygodnadieta.pl

udało mi się z nimi schudnąć już 8 kg i czuję się świetnie! owszem, ciężko było na początku wygospodarować ten czas na posiłki o stałych porach, ale z czasem stało się to częścią mojej rutyny dnia i oczywiście opłaca się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaWesol

Ja na zielonym jęczmieniu 10kg mniej! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×