Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna dała do zrozumienia że nic z tego. Odzywacie się jeszczy czy już nie?

Polecane posty

Gość gość
No to sprobuj ja gdzies zaprosic np. na piwo czy do kina. Zobaczysz co powie. Jak sie zgodzi, to jeszcze nic straconego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie to nie. Szkoda czasu. Im więcej będziesz zabiegał tym twoje notowania będą spadać w jej oczach. Olewka po całości może namieszać, ale raczej jak jej się nie podobasz to przyjmij do wiadomości. Przyjaźni z kobietą nie ma. Zawsze jest to układ mocno jednostronny, gdzie ty sporo dajesz od siebie, a ta druga osoba nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13:37 w końcu głos rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotny romantyk to typowy przykład zwykłego *******cza. Skad on sobie ten nick wymyslil to nie wiem. Typowy gosciu co utrzymuje relacje bo liczy na jakies korzysci. I jak sam zaznacza uroda u kolezanki to u niego wszystko. Nie ma dla niego znaczenia ani troche przyjazn charakter lub jakies pasje u kobiety Tylko to ze jest ladna i moze mu sie ja uda poderwac jeszcze. Co za plycizna. To jest dokladnie to o czym mowilem ze przyjan mesko damska nie istnieje. Tyle ze w wersji zenujacej bo gosciu liczy ze babka moze bedzie miala slabszy czas i mu da tylka albo cos w tym stylu. Zenada." ha ha, dokładnie. Mam identyczne spojrzenia. Proponuję Ci Samotny(pseudo)Romantyku na zmianę nicku na: NIEUDOLNY RU/CHACZ będzie bardziej adekwatnie i rozmówcy będą wiedzieli z jakiego pokroju osobnikiem mają do czynienia, bo do romantyzmu to Ty się nawet przez moment nie zbliżyłeś, prymitywie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co samotny cynik powie gdy jego kobieta będzie miała problemy z zajściem w ciążę a co za tym idzie przytyje srogo od terapii hormonalnej. Brzydzisz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nic nie powie, tylko kopnie ją w zad, bo bycie ze zbyt grubą w jego odczuciu kobietą przeczy teorii romantyzmu. No tak, bo romantyzm jest tylko dla pięknych i młodych. Coś w tym chyba kuźwa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie chlopie na luz liczy sie gruby portfel dobre auto dom i z 20cm w kroku Bys robil na pazurki fryzjera solarium itp glupoty a i tak bedzie lala z innymi cie zdradzac Tak teraz jest poczytaj statystyki wczoraj slub za rok rozwod i zawsze wina facetow jeszcze alimenty bedziesz placil a jakis gach twoje dziecko by ustawial w domu bo byla mruczy dla innego samo zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czlowieku zobacz ile jest normalnych kobiet z Ukrainy tam szukaj partnerki doceni ciebie i bedziesz szczęśliwy sa pracowite i nie szukaja wrazen Lokis z Lizbony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ujadajcie, ujadajcie, a ja i tak nie zmienię swoich zasad. W życiu liczy się jakoś a nie ilość :) Owszem, kobietę która przytyłaby wywaliłbym ze swojego życia jeśliby nie próbowała o siebie zawalczyć. Po co mi jakaś loserka u boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej żebyś został samotny :O i kup sobie dmuchana lale do pieprzenia a od kobiet trzymaj się z daleka :O bo widać że masz przedmiotowe podejście do kobiet, a fuj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czyli mam próbować? Wolałabyś żeby taki facet odzywał się codziennie, pisał cały czas? czy raz na jakiś czas? Nie chcę być zbyt nachalny ale nie chcę też zęby pomyślała że już mnie nie interesuje jak odezwę się raz na 2 tygodnie." x Próbuj się odzywać, raz na jakiś czas. Obserwuj ją też jak reaguje, czy cieszy się że Cię widzi etc. Skoro ona Ci wprost nie powiedziała że nic z tego, a jest miła do Ciebie, to warto próbować. Jeśli wprost powie że nie chce, albo po jej zachowaniu będziesz widział że nie lubi przebywać w twoim towarzystwie, nie będzie w ogóle się chciała spotkać, to będziesz miał jasność. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×