Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wojtek12

Dziwne odczucia i myśli

Polecane posty

Jestem z dziewczyną ponad 2 lata zachorowałem na grypę i podczas tej grypy naszły mnie myśli czy ja ją kocham ,czy ją nadal kocham miałem dużo czasu do tego uczucie stresu w brzuchu. Zaraz po chorobie pojechałem do niej bo coś się stało to potrafiłem się rozpłakać przy niej a nigdy tak nie miałęm. Miną miesiąc czasami było lepiej a czasami gorzej ,byłem u niej to takie dziwne uczucie miałem jakiego nigdy w życiu. Nie wyobrażam sobie co bym robił bez niej jak to by wyglądało moje życie przez 2 lata i dalej wiem ,że ona bardzo mnie kocha . Nie było przyczyny takich odczuć i myśli nie znalazła się inna kobieta w moim życiu jest tylko ona.Co o tym sądzicie, czy przejdą mi takie myśli i co powinienem zrobić aby przeszły ?

Gość gość
Musisz się dużo z nią spotykać, jak najwięcej przebywajcie razem. tez tak miałem, byłem z dziewczyną i po pół roku nagle coś zaczęło się dziać takiego podobnego jak u Ciebie. Jak znią byłem to było super i niewyobrażałem sobie zycia bez niej a wystarczyło, że nie widziałem jej trzy dni i już mnie nachodziły myśli, że jej nie kocham i nie chcę z nią już być, nawet zaczynało mnie drażnić jak do mnie pisała, potem podczas spotkania znowu było super. Ze względów osobistych nie mogliśmy się za często spotykac i raz jak z nią pisałem pytała czy coś jest nie tak i ja wypaliłem, że czuję że już nie możemy być razem. Strasznie cierpiała, ja też ale nie dało się już tego naprawić, teraz żałuję, że nie spotykałem się z nią częściej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować