Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wn

Problem ze znalezieniem pracy

Polecane posty

Gość wn

Witam, moze mi ktos pomoze,co mam zrobic zeby znalezc prace?Zaznacze ze szukam pracy biurowej.W tym roku skoncze 38 lat,nigdy nie pracowalem i mam srednie wyksztalcenie (skonczylem zaoczne liceum).Mam wielki problem,bo nie moge znalezc pracy jakiej szukam,w UP powiedzieli mi,ze kwalifikuje sie tylko na roboty publiczne.Czy mam szanse znalezc cos lepszego niz te roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Poradzi ktos? Bylbym wdzieczny za pomoc.Warto starac sie w mojej sytuacji o prace biurowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żartujesz? Ew. Co potrafisz, jakie programy, co byś chciał robić w tym biurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam Excel i Worda.Szukam jakiejkolwiek pracy w biurze,wiadomo ze nie wymagajacej wysokich kwalifikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) zaczelam prace przez internet mozna zarobic od 80 do 3000 zl zainteresowane dziewczyny piszcie na moj mail ewanowik@opoczta.pl wyjasnie na czym to polega Pozdrawiam cieplitko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Pomoze mi ktos?Mam wieksze ambicje niz sprzatanie ulic,niestety brakuje mi wyksztalcenia i stazu pracy.Mam szanse na lepsza prace,niekoniecznie biurowa,ale ogolnie jako pracownik umyslowy?Jak ja zdobyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie pracowales wczsniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes jeszcze wn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Wn, jestem w takiej samej sytuacji. Odezwij sie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Na temat czemu nie pracowalem nie chce pisac,prosze o zrozumienie,nie chce udzielac takich informacji w internecie ludziom ktorych nie znam.Moge tylko napisac,ze nie bylem karany czy cos w tym rodzaju.Chcialbym zdobyc jakas prace umyslowa,ale wszedzie gdzie probuje nawet nie chca ze mna rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Jestem po studiach, najpierw szukalam pracy ale potrzebuja osoby z doswiadczeniem :O teraz staram sie o staz, ale tez mnie nie chca :O bez studiow to juz w ogole nie wiem, jak u Ciebie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu nie przypuszczalabym, ze sie bede prosic o tysiac zlotych miesiecznie, bo tyle jest za staz :O masakra, jak taka sytuacja moze czlowieka upodlic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23:20 nie przesadzaj... chyba masz duże mniemanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
@goscagnesik To Ty jestes w o wiele lepszej sytuacji ode mnie...Na pewno cos znajdziesz.Mnie ludzie mowia ze powinienem sie cieszyc jesli ktos mnie zatrudni przy kopaniu rowow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za staż to jest 700 nie tysiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Ja mowie o stazu finansowanym z Funduszu Europejskiego.. tak mam mniemanie, bo skonczylam elitarne studia i sie teraz zderzylam ze sciana, bo wszystko poobstawiane, zadnego wolnego stolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem programista. Programuje od technikum. Dzisiaj mam 24lata i bez studiów i nie mam problemu ze znalezieniem pracy. Mam rednie wykształcenie. Jesli chcesz zdobyc prace w biurze zobacz jakie sa wymagania na olx i zacznij sie uczyc. Pamietam kiedy nikt mnie nie chciał na programiste wtedy poszedłem do byle jakiej pracy (nie przestawając sie uczyć), uzbierałem kapitał i kiedy mialem 10k wyjechałem z małego miasta do dużego. Początki były trudne a dzisiaj jest jeszcze trudniej bo zależy mi na tym żeby być najlepszym w swoim fachu. Radze Tobie sie wziac do nauki czegos praktycznego. Poczytaj oferty pracy i zobacz co wymagaja i uzupełnij swoją wiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zakład pogrzebowy ?? Ja kiedy pracowałem jako pracownik biurowy. Mało kto chce tam pracować to pewnie beda potrzebować ludzi. Ja pracowałem jako żałobnik i pracownik biurowy jednoczesnie. Sprobuj. Trzymam kciuki wiem ze dasz rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Nawet stazystow nie chca przyjmowac, na staze z Urzedu... przeciez maja dodatkowe rece do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
23:28 WN, ale mature masz, tak? Nie sluchaj ich, bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Ale faktem jest, ze nawet dyplom rzadko kiedy robi wrazenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
@goscagnesik Dziekuje za wsparcie.Mam mature i skonczone liceum dla doroslych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Nie ma za co, ja tez dziekuje za mile slowo. To naprawde nie jest tak zle, tyle mowi sie o studiach ale faktem jest, ze tylko niektore kierunki daja gwarancje na te chwile, rynek sie co chwile zmienia i pojdziesz na cos i zmarnujesz 5 lat. Stazystow tez nie chca, bo sie boja potem zatrudniac. Wszystko poobsadzane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Wiem ze studia teraz tez niewiele daja.Ale i tak zaluje ze ich nie mam,bo wiekszosc ludzi w tych czasach je ma,a tacy jak ja sa traktowani jak tepaki nadajacy sie tylko do najprostszej pracy fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
A w Urzedzie Pracy Ci nie proponuja nic, tak?? Tzn powiedzili ze tylko do fizycznej sie nadajesz? Mi nic nie mowili, chodze tam na spotkania ale zadnych ofert... jedyne co, to mysle o tym stazu z up i to tez sama sobie musze kombinowac, z ktora instytucja sie ugadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Nic mi nie proponuja.Jak sie pytalem o prace biurowa to mi powiedzieli ze z moimi kwalifikacjami to moge tylko starac sie o prace na robotach publicznych.Tobie tez nic nie zaproponuja,prace maja tylko dla "swoich". Moze jakis staz co najwyzej sobie wywalczysz,ale zawsze to cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Wiem, tzn mialam tylko dwie oferty pracy, ale balam sie tak bez doswiadczenia rzucac na gleboka wode :P bo to odpowiedzialne stanowiska. Dlatego chcialabym sie na ten moment "otrzaskac" i na staz zalapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jestes mariuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
Mam 31 lat i niewielkie doświadczenie. 2 miesiące praktyk studenckich, 2 miechy w pracy na telefonie i 2 miechy pracy przy projekcie na uniwerku. Od czerwca szukam pracy lub płatnego stażu i nic. Dopiero wczoraj ktoś urzedu pracy zadzwonił, że mają staż w obrębie moich zainteresowań, ale za niecałe 1000 zl netto. Poczucie, że zmarnowało się tyle niepotrzebnych lat na studiach (zmiany kierunku i repetowanie roku) i jest się w tyle za innymi jest przytłaczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Wn jestes jeszcze?? 2:55 rozumiem Cie, mam takie samo poczucie :O myslalam, ze chociaz ze stazami bedzie lepiej, a oni cholera nawet jesli chodzi o staze, to grymasza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×