Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wn

Problem ze znalezieniem pracy

Polecane posty

Gość gośćagnesik
Ja szukalam pracy najpierw, ale potrzebuja osob z doswiadczeniem. Szukam wiec stazu ale tez kreca nosem. Ja nie wiem, czy oni musza dopiero ZNALEZC miejsce na STAZ? Moze sie ktos kompetentny dowiedziec?? Zostawilam juz w jednej instytucji wniosek, spelniam wszystkie warunki, wszystko im przedstawilam i sie zgodzili na wszystko. Zostawilam u babki wniosek, dokumenty i powiedziala, ze sie bedzie kontaktowac, mija tydzien i nic! Nie ma wolnych miejscna staze, czy co?? Ona to musi juz wypelniac, a czeka na oklaski chyba :O pieniedzy w urzedach JESZCZE nie ma. Maja byc w drugiej polowie lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Dajcie facetowi spokoj, mowie o tym wn. Mial jakis problem widocznie, ze tyle nie pracowal, wg mnie to kupa czasu rzeczywiscie, ale nie wiemy co sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnesik nie czekaj tylko idz do tej babki, bo rozumiem, ze sama wszystko załatwiasz? To ja przyciśnij jakos kulturalnie, ze musisz juz donieść dokumenty do urzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem czy wczesniej to sie wypawiadala osoba ktora szuka pracy ale widac ze nie ma doswiadczenia w samym szukaniu. Jesli zlozyssz jedna aplikacje i nawet powiedza , ze sie odezwa to nic nie znaczy- kazdy tak mowi. Musisz wyslac z 500CV, z tego urodzi sie moze z 10 rozmow kwalifikacyjnych i jak bedziesz miec szczescie to moze jedna oferta pracy z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnesik racja, ale wiesz, ze taka postawa "mam 40 lat niemalże, nie przepracowałem ani jednego dnia, bardzo chciałbym dostać prace lekka i czyściutka, zeby sie nie narobić, Ale i niezle zarobić", chyba rozumiesz tok myślenia przeciwników? Człowiek ma doświadczenie a czasem czuje, ze i tak wie Za mało ma dane stanowisko. Ja rozumiem, Ze nie Trzeba brać byle czego - Ale od czegoś sie zaczyna, a i czesto w tym nawet pierwszym miejsc pracy doceniają i sie awansuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Rozumiem wszystkie glosy krytyczne,nie dziwie sie bo sam pewnie tez bym tak myslal.Przyjmuje krytyke z pokora.Prosze tylko o powstrzymanie sie od inwektyw.Nikt nie musi mnie lubic czy rozumiec,ale po co obrazac?Ktos chce na mnie wyladowac wlasne frustracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Tak, sama wszystko zalatwiam. Mam tez inna instytucje, gdzie kobieta obiecala, ze sie rozejrzy za stazem dla mnie, ale tez sie nie odzywa, a miala zadzwonic :( bede do nich jutro dzwonic, a do tej, ktora mam wg Ciebie przycisnac, na pewno zadzwonie, zapytam, jak sie ma moja sprawa w tej instytucji. Tylko, ze ona to jest taka jakas roztargniona kobieta, ze rece opadaja :( nie odpisuje w ogole na maile, rzadko kiedy jest w pracy (!), probowalam ja juz zastac dwa razy... a wniosek trzeba wypelnic dokladnie k dodac rozne zalaczniki, jak taka roztargniona baba ma sie wziac z tym w garsc.. zwlaszcza, ze instytucja jest ogromna, ma kilkanascie oddzialow, wiec miejsce jakies na pewno byloby, gdyby tylko babka byla bardziej ogarnieta. W drugiej jak pisalam, tez znalazlam mozliwosc, ale jeszcze nie skontaktowali. Tez nie chcialabym tak lapac kilku srok za ogon, zeby potem wszystkie instytucje nagle nie ruszyly z wnioskami, choc na to sie nie zanosi... wiem, ze sie tak szuka pracy, ze sie wysyla setki cv. Ale ja szukam tego stazu, a na oplacany z Urzedu powinny przeciez byc wszedzie miejsca!! Bo ich to nic nie kosztuje. Chcialabym u jednej instytucji miec pewnosc, ze wypelnia wniosek i przesla go do UP (taka jest ponoc procedura)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie traccie czasu na rozmowe z tym pedofilem,to ten sam co sikal jak dzieci sie z nim nie chcialy juz wiecej bawic.....ma zielone papiery i dlatego nie pracowal ,zboczeniec niebezpieczny dla otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
@17:41 Ulzylo ci kretynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Wn, na pewno nie spotykalbys sie z takim hejtem, gdybys choc delikatnie nakreslil, czemu tak sie stalo. Problemy rodzinne, choroba, jakis pilny wyjazd?? Chociaz ogol ogolow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Nie wiem czy ktokolwiek bylby skory do opisywania powodow na forum obcym ludziom?Moge napisac tyle,ze na to zlozylo sie wiele czynnikow,nie jeden.Jednym z nich byla choroba,a wlasciwie wiele chorob (zreszta niektore do tej pory nie sa wyleczone lub tylko zaleczone).Jakbym wypisal tu wszystkie powody,to mysle ze jakies zrozumienie znalazlbym.Ale nie moge,to sa zbyt osobiste sprawy.I chce zaznaczyc ze nie traktuje tego w sposob ze to jest wytlumaczenie i juz.Ja sam tez wiele zawalilem i popelnialem bledy. Rozumiem krytyke,ale czy krytyka mozna nazwac teksty ze jestem pedofilem? W sumie zaluje ze tu napisalem,bo dalem okazje roznym sfrustrowanym cwokom wyladowania negatywnych emocji. Z krytyka sie liczylem i jesli jest napisana w kulturalny sposob,to nie ma sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Ale sa tu tez zyczliwe osoby, ktore chca Ci pomoc. Widocznie miales takie powody. Ja tez jestem sfrustrowana tym szukaniem, juz na wiosne chcialabym miec jakies zajecie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Jedyne, co mnie dziwi, to to, ze wytrzymales bez pracy 18 lat. Ja nie mam zajecia od kilku miesiecy i juz wariuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Na pewno znajdziesz,nie wiem czy na wiosne,ale kto wie?W kazdym razie szczerze Ci tego zycze,bo widze ze jestes w porzadku i w dodatku bardzo sympatyczna:)Naprawde,dobrze sie z Toba pisze,co jest w obecnych czasach wyjatkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Dziekuje Ci bardzo :) z Toba tez sie bardzo sympatycznie rozmawia, a hejterzy zawsze sie znajda :) a ten ktos tutaj mocno przesadzil z tymi inwektywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temu gościowi z 17:41 na pewno chodziło o niejakiego Hosta - nie wiem czy kojarzycie, ja tak. Agniesik ja wiem jak sie zalatwia staż, trzymam kciuki zeby ruszyło z praca. A mieszkacie w mniejszym miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Milo mi,staram sie:)Chyba skoncze juz udzielanie sie tutaj,bo pewnie dalsza dyskusja nic nowego nie wniesie,poza inwektywami.Dziekuje wszystkim ktorzy probowali mi pomoc,ze szczegolnym uwzglednieniem Ciebie Agnieszko (?) ;)Pozdrawiam,trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Niestety, nie znam tego goscia. Dziekuje za mile slowa, bede tu zdawala relacje, ale nie wiem, czy bedziecie tu stalymi bywalcami :) ja w duzym miescie, 900tys.mieszkancow. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Wn, tak, Agnieszka :) oj, to szkoda, ze nie bedzie Cie juz tutaj :( myslalam, ze bedziemy sobie zdawac relacje, jak z naszymi poszukiwaniami stazu, pracy itp. Jasne, ze cwoki beda sie pojawiac, ale nie przejmuj sie nimi! A porozmawiac zawsze warto, nawet tutaj, mozna cos skorzystac z porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre wytlumaczenie.....ja tez sie zmagam z choroba i to niejedna i pracuje,tak o tego goscia mi chodzi (hosta)podobny styl wypowiedzi , i moge sie zalozyc ze to ta sama osoba ...pedofil ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,jesli stac cię zainwestowac 100$ to można dorobic,ja zaczynałem pół roku temu jak każdy z nas nie wierzyłem w coś takiego a teraz zawsze mi wpada pare groszy do budżetu domowego,stony działaja i wypłacaja inwestycje codziennie jak długo tego nie wiem.rejestracja nic nie kosztuje a zobaczyc mozna wszystko i poczytac o firmie zresztą na youtubie filmów jest sporo. tu są liniki https://pandex.org/pl/register?ref=5d9khjj i tu https://rsi-company.net/pl/register?ref=m_usz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:08 bzdury takie opowiadasz, dramat... ubzdurales sobie cos i teraz probujesz te chore domysly wcisnac innym....masz obsesje na punkcie tego dewianta?? Imponuje ci on?? Uspokoj sie gosciu juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka - to mieszkasz w bardzo dużym mieście. Z praca nie powinno byc problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daję panu wn zbyt wielu szans na znalezienie pracy. Brak doświadczenia zawodowego w tym wieku, dyskwalifikuje. Pozostają tylko prace fizyczne. Czasami zajmuję się rekrutacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Wn, rozumiem, ze juz Cie tu nie bedzie tak?? Bo wchodzilam tutaj tylko, zeby z Toba pogadac (jedyna normalna tu osoba). Ja sie tez wiec przestane udzielac...szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
@goscagnesik OK,jesli chcesz,mozemy dalej miec kontakt i dzielic sie doswiadczeniami,chetnie,ale wolalbym moze na maila,jesli to dla Ciebie nie problem.Po prostu nie widze sensu rozpisywac sie publicznie o swoim zyciu,zeby potem jakis debil twierdzil ze jestem jakims pedofilem.Swoja droga,tak chetnie o nim wspomina,ze to sa najpewniej jego wlasne doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
@gosc19:15 A jakie te prace fizyczne moglbym przyjac?Chodzi mi o to,ze z powodu zdrowia odpada praca na budowie i prace gdzie trzeba dzwigac wielkie ciezary (oczywiscie do pewnego stopnia moge cos dzwigac,ale chodzi o naprawde wielkie ciezary). Przy okazji dziekuje za normalny,rzeczowy komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Tak, pewnie tak, bo ma obsesje na tym punkcie. To mozemy sie umowic, ze jak beda sie takie chore akcje powtarzaly, to sie mozemy mailami wymienic. A Ty mieszkasz w duzym miescie? Bo ja tam powyzej napisalam. To tez jest wazne w szukaniu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on jest tylko zainteresowany jak bys miala dziecko.....ok moze to nie ten swir (choc rzadko sie myle)....ale ten napewno tez normalny nie jest,,,cos sie wystraszyl ta wymiana maili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×