Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wn

Problem ze znalezieniem pracy

Polecane posty

Gość gość
mam to samo, ukończyłem topową politechnikę i od kilku lat jestem bez pracy.Wszędzie chcą z doświadczeniem, nawet na staż. Zastanawiam się czy można pozwać uczelnię za wprowadzenie w błąd ( sylwetka absolwenta na stronie uczelni i w informatorze - bujda na resorach ) i w konsekwencji zmarnowanie życia, lub państwo polskie ( akcja rządu - kierunek zamawiany ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Pewnie tak :) ale warto zapytac kogos, kto sie na tym zna. Ja juz kilka miesiecy szukam pracy, zreszta moje posty mozesz poczytac wczesniej. Rowniez jest bardzo ciezko, ale to, co napisales, mnie zszokowalo... przez ten czas niczego nie znalazles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkałam ostatnio mężczyznę w UP, który trochę mi poopowiadał o swojej przeszłości. W skrócie, obecnie ma 40 lat i od niedawna pracuje właśnie w urzędzie pracy. Pomyśl czy nie udać się tam i nie poprosić o staż dla osób po 25 roku życia. Być może tak jak on zostaniesz tam na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Chyba zaproponowaliby mi, co? Zreszta kiedys rozmawialam z jedna pania inspektor o stazach, mowila, zeby sobie szukac na wlasna reke... gdyby mieli, to moze powiedzieliby? Juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
@Margo1985 Nie wiedzialem ze sa staze dla osob powyzej 25 lat.Moze to jakis pomysl.Nie chce brac zamiatania ulic,bo w moim wieku jesli zaczne tak pracowac,to i tak skoncze a tego nie chcialbym.Wybor mam ograniczony,bo nawet do niektorych prac fizycznych (np.na budowie) nie moge isc ze wzgledu na stan zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
@goscagnesik Nie licz na to ze sami Ci powiedza.Musisz to sobie,brzydko mowiac,"wyszarpac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Wn, bede probowac. A Ty co porabiasz, szukasz calymi dniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Tak,szukam gdzie tylko moge,ale nikt nawet nie chce rozmawiac.Szczerze mowiac jestem coraz blizszy poddania sie bo widze ze nie ma zadnych widokow na powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Bedzie dobrze, naprawde. Mi tez mowia, ze beda sie kontaktowc, a wiadomo, jak z tym jest. Trzeba to wyszarpywac, jak to ujales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Tylko ze Ty jestes w o wiele lepszej sytuacji.Jestem pewien ze jesli bedziesz wytrwale walczyc o swoje,to wczesniej czy pozniej znajdziesz prace jakiej szukasz.Ja mam bardzo trudna sytuacje,bo nie mam ani wyksztalcenia ani stazu pracy,wiec kazdy mowi tylko "do miotly".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Wn, a jak jest z jezykami u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Niestety nie znam zadnego obcego jezyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Aha... wiesz, moze problemem jest ta Twoja dluga luka w pracy?? Tzn 19 lat po maturze... a mature zdales w wieku 19lat czy nie? Bo pisales cos o liceum dla doroslych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Na pewno jest wielkim problemem.Mature zdalem w wieku 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Ja postawilabym na Twoim miejscu na angielski. Teraz w kazdej pracy umyslowej jest on wymagany, nawet w sklepie, bo klienci bywaja obcokrajowcami. A korzystales np z pomocy kogos bliskiego, zony, dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Jestem kawalerem i aktualnie nie mam nikogo.Ucze sie troche angielskiego z internetu,ale poki co jeszcze nie opanowalem w wystarczajacym stopniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Trzymam w takim razie kciuki za nauke :) mozesz czytac jeszcze jakies ksiazki po angielsku, poziom A1, przy czytaniu sie czlowiek najlepiej uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Dobrze,wielki dzieki za rady i ogolnie za cieple slowa.Ja rowniez zycze Ci jak najlepiej,ale jak pisalem,jestem pewien ze dopniesz swego:)A ze sa problemy ze znalezieniem pracy,to nie martw sie,teraz wszyscy je maja (ci,ktorzy nie maja znajomosci oczywiscie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
16:36 nie ma za co i rowniez dziekuje :) tez czasami wymagaja prawa jazdy, a na to trzeba miec kase... jak bezrobotny moze ja miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokoj z tym angielskim , ja znam na poziomie c1 i nic to nie daje bo jak przychodzi do rozmowy o prace czy staz to zawsze pytaja czemu nie pracowalem tyle lat po studiach , to mowie m zgodnie z prawdą że prżez pierwsze 2 lata zaden z debili hrowych nawet mnie nie chcial zaprosic na rozmowe.... ale oni jż znają odpowiedz - to dlatego że niby nie chce mi sie pracowac ;( mialem juz z 10 rozmow o staz z up i nic te staze to fikcja zaloźe sie ze nikt ich nie dostaje. Jak ma sie wiecej niz rok luki w cv to po tobie nigdy juz nic sie nie znajdzie chyba ze sie zdobędzie falszywe swiadectwo pracy albo da w lape pracodawcy ale to trzeba byc bogatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jpd....co ty robiles czlowieku przez te 38 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnesik a jakie studia skończyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darmozjadzie,matke wykonczyles i teraz szukasz pracy,ktos ci zarcie musial dawac przez te twoje marne 38 lat ......jeszcze jest opcja z twoimi ambicjami wybierac resztki ze smaietnika zebys nie zdechl z glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno są jeszcze pieniadze na staże, Przejdziecie sie po firmach i popytajcie czy by chcieli stażystę (odradzam budżetówkę, tam nie chcą zatrudnić po stażu i pupy coraz rzadziej przyznają im stażystów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filologie + mialam praktyki w biurze... poszlam na kierunek stricte humanistyczny, bo bardzo podobala mi sie praca dziennikarza, wciaz mi sie podoba ale widze, ze bez plecow i znajomosci w mediach moze byc strasznie ciezko...ale trzeba bedsie probowac. W trakcie studiow spodobala mi sie rowniez praca typowo biurowa (dzieki praktykom, zobaczylam, jak sie pracuje) tez w jakichs placowka kulturalnych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
16:57 to ja, zapomnialam sie podpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16:45 nie spamuj, ze rok luki w CV i wypada sie w rynku pracy. Lepiej sprostuj, ze ty nigdy nie pracowałeś, a lat masz juz troche na karku i dlatego Cie dyskwalifikują. Ja zaczęłam prace po liceum i mimo luk w CV - Zawsze do mnie zadzwona i zapraszają na rozmowę. Ale ja pare lat juz przepracowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes w podobnym wieku do mnie. Powiedz jak to mozliwe ze nie pracowales az do tej pory? Odnosnie utrzymania to nie dopytuje bo lodiczne , ze jakies środki z zewnatrz musiałes na to miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhym, po językowych To najczesciej szkoła badz tłumaczenia - wydaje sie ze większe pole do działania, a jednak ograniczone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie to ten sam swir co sie z dziecmi lubi bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×