Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wn

Problem ze znalezieniem pracy

Polecane posty

Gość gośćagnesik
Pewnie cos w tym momencie robi, sam przeciez zaproponowal mailowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Agnieszka,odpisalem Ci,ale widze ze nie ma mojej odpowiedzi.Odpisze wiec jeszcze raz.Nie moge tu duzo pisac,nawet Twoje pytanie o miasto jest troche klopotliwe.Tu cos ujawnie,tam ujawnie i w koncu za duzo napisze.Mysle ze rozumiesz ze tu publicznie trudno mi o tym pisac chociaz pisze,a tym bardziej ujawniac wiecej szczegolow.Wiesz,Ty mozesz pisac tu swobodnie,ja nie.Jesli nie chcesz podawac aktualnego maila,to zaloz sobie nowego,tylko do naszej korespondencji.Zreszta jakby co,ja tez tak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
A to, ze nie mozesz tu pisac, a ja swobodnie moge, to masz na mysli, ze sie Ciebie czepiaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
To tez,ale przede wszystkim chodzi o to,ze jest to dla mnie przykra sprawa i nie chce tu ujawniac zbyt wielu szczegolow.Wystarczy to co napisalem,moze nawet i tak za duzo.Prywatnie latwiej byloby mi pisac.Pomysl,ze gdybys byla na moim miejscu,tez chyba nie chcialabys za duzo o tym pisac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Pewnie tak. A konkretnie w jaki sposob szukasz?? Chodzisz po instytucjach, czy internetowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Jedno i drugie.Sluchaj,w tej chwili musze konczyc,moze jeszcze dzis tu zajrze,a jak nie to jutro.Milego wieczoru Ci zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Ok, moze sie jednak uda tu normalnie gadac. Tez tu bede zagladac, jak bedziesz, to daj znac. Trzymaj sie, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wn. Spróbuj dostać się do pracy w zakładach bukmacherskich (obojętnie jakiej firmy) w tym czasie spróbuj zrobić sobie szkołę policealna, będziesz musiał odbyć praktyki i wtedy może uda Ci się dostać staż lub dostaniesz pracę w zawodzie (ja tak robie. Pracuje w jednej z firm bukmacherskich, mam 29 lat i w tym roku zapisałam się do szkoły policealnej. Z przyczyn prywatnych nie studiowałam jeszcze i teraz nie mam czasu i kasy na studia, więc idę do takiej szkoły) zawsze zdobędziesz w bukmacherce doświadczenie i obycie z klientem, co będzie tez niezbędne w przyszłej pracy biurowej, praca jest lekka i przyjemna, myślę, ze mogłbys spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz wn, ile zyczliwych osob chce Ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Tak,widze i bardzo tym osobom dziekuje.Nie spodziewalem sie ze tyle zyczliwych osob sie odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalondziewczyna121
Hej szukam 5 osob do wspolpracy mozna zarobic od 80 do 2500 zl jesli jestes zainteresowana to pisz a powiem ci dokladnie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Hej wn :) i jak Twoje poszukiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Na razie bez efektow...A u Ciebie cos sie zmienilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Tez nic konkretnego... w przyszlym tygodniu ide konkretnie porozmawiac z kobieta od stazy, ile sie jeszcze tak zamierza ze mna bawic i przeciagac sprawe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
To dobrze,musisz naciskac az do skutku.Moja kolezanka tez tak chodzila,naprzykrzala sie az ktoregos dnia zadzwonili do niej z propozycja stazu w UM.Takze warto byc natretnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
I naprzykrzala sie wlasnie w UM? Masz na mysli oczywiscie Urzad Miasta, tak?:) i tam dopiela swego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Nie.Nie dawala spokoju w Urzedzie Pracy.I oni zadzwonili do niej,z oferta odbycia stazu w Urzedzie Miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Aha. A teraz wiesz, co porabia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Teraz pracuje w innym miejscu.Ale ze stazu byla zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
A wiesz, ile trwal jej staz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Wydaje mi sie,ze pol roku,po trzech miesiacach przedluzyli jej ten staz.Nie znam zasad jakie obowiazuja przy stazach,ale pamietam ze na pewno jej przedluzyli i chyba wlasnie pracowala pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Rzadko sa roczne, najczestsze sa wlasnie polroczne, bo trzy miesiace, to z kolei zbyt malo, zwlaszcza, ze to albo 800 zl, albo 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Pewnie tak:)Jak napisalem,nie jestem w temacie stazow,wiedzialem tylko to co mi kolezanka powiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
Oh, zapomnialam sie podpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Domyslilem sie ze to Ty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, chorowałeś psychicznie? Jakie znasz języki obce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Jezykow nie znam.Jesli chodzi o choroby,to nie chce wchodzic w szczegoly na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnesik
A masz jakies oswiadczenia, orzeczenia? To moze usprawiedliwic tak duza luke w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wn
Jesli chodzi Ci o orzeczenie o niepelnosprawnosci to nie mam.Zreszta to bez znaczenia,bo gdzie nie pojde,to nie chca w ogole rozmawiac o przyjeciu do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×